Съвет за рисуване по дрехи...?

  • 51 725
  • 73
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 386
Хипатия, уникална идея! Браво!  Heart Eyes Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 963
Хайде и аз да се включа  Laughing ... ама така е, на такива теми съм пристрастна.  Mr. Green
Единственото гадно нещо на щампите е, че са твърди и понякога самата тениска седи малко смешно затова... Ама не е чак болка за умиране, де.
Мен ми правиха такава щампа, явно с много некачествена хартия, преди време и се изпра на третия път някъде. Дано не попадате на такива листа (и жалко, че не знам онези какви бяха).
И последно - не забравяйте, че образа след залепването е огледален... Да не стане някой фал.  Laughing

П.П. Потресаващо несвързано пиша, ама от часа ще да е.

# 32
  • София
  • Мнения: 179
Хипатия, аз намерих еденични и си взех-2лв.
Сега на обикновен принтер ли ползваш и как познаваш от коя страна?.

аз ползвам Canon Pixma MP600

Това е обикновен принтер- мастилено струен.
На едната страна на хартията имаше нарисувани ютии.
Т.е трябваше да копирам снимката на другата страна, а от тази дето са ютиите да гладя


картинките принтирайте само на мастилено струйни принтери, на другите видове не става, ще развалите принтера защото от нагряването се разтопяват найлоновите нишки и се залепват за принтера
Аз си бях направила една на мастилено струен принтер ама нещо много бледа стана сигурно е била хартия за бяла блуза.  newsm78

# 33
  • София
  • Мнения: 983
Nadia 79 опитай с картинки или бой .
...

Ей, че ме развесели с тоя бой   bouquet Как не съм се сетила досега да си пребия дрехите, дето имат наглостта да стават на петна  Joy Joy Joy

(С най-добри чувства  Peace)

# 34
  • Мнения: 2 323
Анцуга пише, че е 100% полиестер, може би затова броката не хваща, но с другата боичка нямам проблем.

Пък и вече го прежалих - след като и на горнището му капнах мазно, което не се изпра с прах, а е ясно че Вениш не мога да ползвам...... не му е писано да оцелее   Joy

Надя, боите за текстил обикновено са за 100% естествен материал - памук, коприна....Поне аз за това съм купувала. Моля, че би станало добре ако зашиеш накакви емблеми в по-спортен стил и на двете петна...и за спорт в къщи  Peace

# 35
# 36
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
 Sick
На знамето му се отмиха цветовете и сега се чудя какво да правя с другите картинки.
Уж професионалист го прави #2gunfire

# 37
  • Пазарджик-Панагюрище
  • Мнения: 225
Запалих се и аз по тези щампи.Тези дни ще си купя хартия, и ще пробвам
И аз си купих от тази хартия- бройката по 2 лв.Но има 2 вида за лазерен принтер е 2лв,а за мастилено-струен е 2.50.Бях изкарала надписи на адидас  на диск и направо ми ги принтираха на лазерен принтер по 1.20 на лист.Когато има надпис изкарвайте огледален образ при принтенето,че да не ви излезе наобратно писаното като го залепите.И на хартията си личи на коя страна се копира,тя е гланцирана.Скоро ще ви покажа аз какво измайсторих на едни тениски по 2 лв.

# 38
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
Чакам с нетърпение.
Аз съм се приготвила за бели фанелки също, Sick но ако се разтече

# 39
  • София
  • Мнения: 179
Здравейте, ето няколко от моите нарисувани блузки за идеи. Grinning
Слагам ги върху капак от кутия за обувки за да се опънат и после си ги рисувам. Гладя и после си пера но само ръчно, няма промяна в цветовете. Grinning
От тази нататък.

# 40
  • Пазарджик-Панагюрище
  • Мнения: 225
Здравейте, ето няколко от моите нарисувани блузки за идеи. Grinning
Слагам ги върху капак от кутия за обувки за да се опънат и после си ги рисувам. Гладя и после си пера но само ръчно, няма промяна в цветовете. Grinning
От тази нататък.

Аз ги пускам и на 60 градуса по-светлите и не са мръднали.Само първия път ги прах на 40 градуса.Имам рисувани дрехи от 5-6 години. Naughty

# 41
  • Пазарджик-Панагюрище
  • Мнения: 225
Здравейте, ето няколко от моите нарисувани блузки за идеи. Grinning
Слагам ги върху капак от кутия за обувки за да се опънат и после си ги рисувам. Гладя и после си пера но само ръчно, няма промяна в цветовете. Grinning
От тази нататък.

Много са ти хубави патетата  bouquet

# 42
  • София
  • Мнения: 179
Мерси.  Grinning
Ами аз всъщност не съм ги пускала на пералня защото не смея, да не им паднат боите. Но щом казваш може да пробвам на 30 градуса първо. Simple Smile

# 43
  • под тепетата
  • Мнения: 149
Да дам и аз един изстрадан съвет - ако сте запалени по рисуване върху стъкло, да знаете, че витражните бои стават идеално и за текстил - синът ми го откри след като си изцапа една памучна тениска с витражна боя докато рисуваше една бутилка. Веднага изпрах тениската, но ефект - нулев - боята си стои, има си покривност, цветът си е ярък, изобщо, професионална работа! Mr. Green Сега трябва да измисля какво точно да нарисувам, та да прикрия петното!

# 44
  • Мнения: 422
От едно извесно време ми стана доста интересно рисуването в/у дрехи,  но като че ли не остава време.Надявам се да разбера от вас повече и да се възползвам от опита и съветите ви в тази област, темичката е страхотна и ще я следя с голям интерес.

Общи условия

Активация на акаунт