Бърза баница с крем

  • 15 472
  • 79
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 814
Sneji_ , благодаря, необходимо ми беше потвърждение за времето за печене във фурната  bouquet!

# 46
  • Мнения: 22 867
Sneji_ , поради голямо желание да направя баницата снощи, я спретнах с каквото имах. Пудингът на Йоткер беше шоколадов, а отгоре разбих и сложих ванилово парфе на Йоткер. Получи се нещо много вкусно. Затова пък днес ще напазарувам точните продукти и ще я пробвам по твоята рецепта. Вкъщи много се хареса. Действително стана бързо и е много вкусна.
А днес от хладилника е направо бижу.



Благодарности за хубавата рецепта!  bouquet  bouquet  bouquet

# 47
  • Мнения: 1 710
Sneji_ , поради голямо желание да направя баницата снощи, я спретнах с каквото имах. Пудингът на Йоткер беше шоколадов, а отгоре разбих и сложих ванилово парфе на Йоткер. Получи се нещо много вкусно. Затова пък днес ще напазарувам точните продукти и ще я пробвам по твоята рецепта. Вкъщи много се хареса. Действително стана бързо и е много вкусна.
А днес от хладилника е направо бижу.



Благодарности за хубавата рецепта!  bouquet  bouquet  bouquet




Изглежда страхотно!  bouquet

# 48
  • Мнения: 814
Направих я в събота и стана чудесна! И много вкусна!
Ще я повторя в близко време Peace!

# 49
  • Вече на село
  • Мнения: 569
Да споделя и аз, че я направих, но ми се видя малко крема за корите и набързо направих още една доза крем. Много интересно защо вашите банички изглеждат перфектно и с една доза крем, а моята изглеждаше суха Thinking Корите ми бяха белла и въпреки това ooooh!

# 50
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 238
Днес най накрая я направих.Божествена е , а крема е върха , само да кажа че не довидях и купих голми кори и стана малко суха на места , но тази грешка ще поправя другия път или с малки кори или с двоен крем.
Благодаря Снежи още веднъж за рецептата.

# 51
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Направих я, сега се охлажда и довечера ще я декустираме. Ще я снимам после и ще сложа снимка.

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 686
Рецептата е супер.

Може ли 1 въпрос извън темата към медовинка и des?
Как ги правите тези звездички по снимките? Ще обясните ли, сигурно е много лесно, защото много хора вече виждам с подобни снимки.  newsm78

# 53
  • Мнения: 236
sneji, искам да ти благодаря за тази рецепта! Днес направих баницата прави се наистина бързо и е много вкусна! Ето и снимки:
http://foto.bg/showgallery.php/cat/4251

# 54
  • Мнения: 171
Здравей Sneji bowuu!Mного ти благодаря за прекрасната рецепта  bouquet!Бъди жива и здрава  bouquet  bouquet  bouquet

# 55
  • Варна
  • Мнения: 672
Тази баница изглежда много вкусна. Мерси за рецептата  bouquet

# 56
  • Мнения: 1 352
Отдавна искам да направя тази баница и днес вече няма да и се размине. Но имам въпрос за крема. Купила съм един готов ванилов, който стои в хладилника. Мога ли да го пльосна така, както си е студен при топлите кори или трябва да притоплям и него newsm78?

# 57
  • София
  • Мнения: 830
Мариета, крема ти не се ли е стегнал в хладилника? Така би трябвало да е или е някакъв готов, в кутия?

Миналия път ми стана солена, явно от корите, а купих обокновени на Белла. Утре ще я пробвам пак, но ще взема юфка, надявам се и тя да не е осолена.  Thinking

# 58
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Оле, че вкусно изглежда, ще го пробвам, че какви други вкусотийки видях както съм гладна.  Crazy
А какво е това: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=21776&photo=236

# 59
  • Мнения: 1 352
Ми крем като крем. Не е стегнат, той се продава специално за сладкиши. Не разбрах дали мога да го изсипя студен или не?

Общи условия

Активация на акаунт