МНОГОДЕТНИ МАМИ 17

  • 16 292
  • 393
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 11 607
Лилибон е писала в темата в Клюкарника...Видяхте ли отговора и?

# 361
  • Мнения: 3 674
Лилибон е писала в темата в Клюкарника...Видяхте ли отговора и?
Не... newsm78 Коя е темата вкоято е писала..?

# 362
  • Мнения: 11 607
Лилибон е писала в темата в Клюкарника...Видяхте ли отговора и?
Не... newsm78 Коя е темата вкоято е писала..?

ОТГОВОРЪТ НА ЛИЛИБОН

# 363
  • Мнения: 3 674
Милата Лилибон.. и мило детенце....  smile3518  Бог да и дава сили и кураж... Praynig Praynig Praynig

# 364
  • Мнения: 143
Леле колко бързо пълните темичките!!!
Браво!
Всъщност исках да поправя грешката си -  Embarassed Димана е родена на 2 август ...
... и да питам - заформя ли се скоро среща - че не разбрах  Rolling Eyes
До скоро!

# 365
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Мила Лили,от цялото си сърце и душа ти желая лекарите при които предстои да ходите, да опровергаят диагнозата на малкия Криско.Искрено се надявам всичко да остане един лош спомен.Кураж миличка baby_neutral baby_neutral

# 366
  • Мнения: 710
Момичета,аз съм от Плевен,не мога да изпратя ЛС на Лилибон,защото кутията е препълнена има ли някой неин скайп или каквото и да е за да дам координатети си и телефон.

# 367
  • Мнения: 1 449
Продължавам да стискам палци и да се моля... Praynig

# 368
  • Мнения: 1 470
    Цоцоланке,ако Лилибон се наложи да тръгне към София,нали ще се обадиш?!С каквото можем ще помагаме...На този етап,за срещи не ми се и мисли да ви кажа честно...Прочетох отговора и с надеждата,че всичко е добре,щом е имала време да пише,но... Praynig Praynig Praynig
    ГОСПОД ДА ПАЗИ ДЕЦАТА НИ!!!

# 369
  • Мнения: 28
Моля се за Крис и Лили  Praynig Praynig Praynig

# 370
  • Мнения: 28
Това са моите слънца Крис 12г и близнаците Даниел и Георги на 1г. 5м

# 371
  • Мнения: 3 740
Добре дошла, близнаци!  bouquet

За съжаление, сварваш ни в лош момент. Но се радваме, че ни намери - и ти, и другите момичета, на които не обърнахме достатъчно внимание заради притесненията ни за Криско.
Извинявайте, момичета.

# 372
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
  Вече мина вторника,  но Теодора  на Чудатка е била рожденничка  Hug днес пък е    Марио   на tanny
  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquetДа са ви живи и здрави децата,много да ви радват и да се гордеете с тях винаги в живота   bouquet А за техните родители.....

# 373
  • Мнения: 11 607
Честит Рожден Ден на 11-годишните Теодора и Марио! Здраве, много игри през ваканцията и весел празник!



Момичета, кажете нещо.....Знам,че на всичко ни е криво за Лилибон, но...все пак кажете...как се чувствате вече през ваканцията, за тези, на които тепърва предстои тя - какво ги вълнува сега, ще имаме ли кандидат-гимназисти, кандидат-студенти, как е сесията, ще ходите ли някъде?

Всички мислим за Криско, но има и обнадеждаващи новини, ще се молим всичко да приключи възможно най-леко и бързо за тях, в края на краищата Криско е дете като всяко останало...
Да, има специфични нужди, но е наше дете и смятам,че ще помогнем много на Лилибон като се държим спрямо Криси като към нормално дете.......Нали уж се говори за интеграция и приемане на децата такива каквито са,а не да бъдат постоянно сочени с пръст...В края на краищата сочейки,че е различно дете още повече ще дълбаем в раната на Лилибон.....Не можем нищо да направим освен да се молим и да вярваме,че този кошмар ще се разреши по възможно най-добрият начин за цялото семейство! Ако можем да помогнем с нещо - винаги ще го направим за Лилибон, нали? Ние сме с нея, сърцата ни бият с нейното, плачем с нея, но и вярваме с нея,че Криско ще се оправи и че е засегнат от най-малкото зло! Аз знам,че това дете го очакват много хубави дни и нека с поведението си да накараме и Лилибон да повярва в това,да я освободим от чувството за вина и да и помогнем емоционалните и психическите рани да зараснат доколкото е възможно това!

# 374
  • Мнения: 1 470
   Мама цоцоланка е права!!!Продължаваме ли?!
   Аз днес се отървах от поредният обект,и съм щастлива...Сега отивам по организационни въпроси...Разбирайте бюрократични институции Mr. Greenта стискайте палци,да не се върна нещастна!!!
   Добре дошли на всички нови майчета!!!  bouquet  bouquet  bouquetЗа вас,и вашият избор!!!
    Какво ще правим ск празника?!Ще го празнуваме ли на Витоша?!Какво стана с пратката на Джулс?!Щото и аз трябва оаще пари да давам,пък днес трябва да взема някакви,но до утре сигурно ще са похарчени Laughing Laughing Laughing...Сама жена,с пари,из центъра на София?!

Общи условия

Активация на акаунт