В каква поза спят бебоците ви?

  • 3 149
  • 84
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 105
От три месеца и половина ето така

# 61
  • Мнения: 431
След като започна да се обръща  спеше падупен и по очи  Joy Joy Joy, а сега си спи нормално - за сега  Wink

# 62
  • Мнения: 184
сина ми е на 5 месеца и спи по гръб,но от една-две седмици започна да се обръща настрани

# 63
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 711
На 4 месеца и моята госпожица спеше като вас. Някъде от 6 месец насам пък спи само и единствено по корем.

# 64
Хей, мойто пък е все с дупето на горе, ама от баба знам че спането по гръб с разперени ръце означавало, че на детето му е спокоен съня.

# 65
  • Мнения: 669
Хей, мойто пък е все с дупето на горе, ама от баба знам че спането по гръб с разперени ръце означавало, че на детето му е спокоен съня.
  така спи моето дете Peace

# 66
  • Мнения: 441
След като започна да се обръща  спеше падупен и по очи  Joy Joy Joy, а сега си спи нормално - за сега  Wink
-каката спеше така,а малкият по стомах.

# 67
  • Мнения: 2 381
Така спим и сега понякога- по гръб с разперени ръце;понякога спи на една страна, друг път-по коремче.

# 68
  • София
  • Мнения: 248
На 4м. и Анна-Мария спеше така. Сега е на 7м и се върти непрекъснато докато си намери удобна поза за спане. В последно време спи по корем.

# 69
  • Мнения: 1 672
моята бебка спи на една страна но понякога се извърта и по гръб


# 70
  • Мнения: 209
Пурвите месеци спеше по гръб с вдигнати ръце (като арестувана).
Сега обаче спи по-най шантавите начини, за които се сещам. Много често я намирам сутрин в долния край на креватчето или пък на кълбо, та дори и на колене и лакти съм я виждала да спи.
Луда работа Crazy
Ама какво се чудя - то и баща и спи така. Колко пъти ме е избутвал... Laughing

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 289
Моят бебончо Коко спи по диагонал,а понякога дори се хили  Simple Smile    или цока без биба smile3504

# 72
  • Мнения: 6 164
Откакто започна да се обръща сам по корем - спи по корем. Преди това по гръб или настрани.

# 73
  • Мнения: 3 376
Откакто започна да се обръща сам по корем - спи по корем. Преди това по гръб или настрани.

Същата работа е и при нас.Че и във всякакви пози го намирам сутринта-например с краченца към решетката Sunglasses Постоянно се върти,преди го обръщах настрани,подпирах възглавници,но няма смисъл защо да го мъча детето,нека си спи както си иска,да не би пък ние да спим само в една поза Mr. Green

# 74
  • Мнения: 6 622
Вече спи само на лявата си страна .

Общи условия

Активация на акаунт