Вижте колко бърборани чакат ОКТОМВРИ за да станат мами

  • 12 717
  • 311
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 125

Да почна със светлето. Мило аз също не съм правила БХС, доки ми каза да си трая, щот съм на 24 и нямало смисъл.... Ивонка е права обаче, че ако до края на бременността само ще мислиш за това, по добре си реши дилемата и го направи. Ако пък смяташ, че можеш да останеш позитивно настроена и няма да се притесняваш, не рискувай!!!

Здравейте момичета. Аз също не съм правила нито БХС, нито никакви други изследвания. Ни съм ходила даже на 3Д! И ето почвам да се замислям и се тормозя дали постъпвам правилно? Или това е безотговорност от моята страна!?
Няколко години лекувах стерилитет и ето се случи... Забременях! Нищо друго не исках да чувам и да зная. Това че съм бременна ми било достатъчно!...   Но...
Преди няколко дена братовчедка на мъже ми роди, но бебето не е добре.Доктори нищо не казваха , само разпитваха дали майка имала контакт с животни. Сега разбрахме е бебето е с мозъчни увреждания.
Сега все си мисля, дали да не направя си някакви изследвания...

# 301
  • Мнения: 1 593
Направо ми настръхнаха костите!  Sad

Альона, няма закъде вече да правим изследвания като БХС, аз поне в 23та седмица не мога да правя медицински аборт. Но изследвания за бактерии разни (като тази която причинява листероза или токсоплазмоза и прочие) не е лошо да се направят, утре съм на доктор и мисля подробно да попитам, че имаме и папагал и катеричка в къщи  Thinking
ох, много ме е страх от болно бебче.

# 302
  • Мнения: 4 717
Добро утро момичета Hug

Alyona, не ни стряскай така Sad, дано да се оправи детенцето. Според мен докторите са питали за контакти с домашни животни(кози, овце, крави), а не домашни любимци, каквито имаме ние... Чела съм, че при зараза с бруцелоза се получават такива усложнения, дори аборти Sick

Момичета, пожелавам ви един позитивен ден и вярвам, че всичко с нашите бебета ще е наред, моля ви изхвърлете лошите мисли от бременелските глави, сега не са ни нужни Naughty

# 303
  • Мнения: 1 305
Аз докато ви изчета от вчера чета и сте изписали темата то крайно време беше.
Забравих ако щете вярвайте какво щях да отговарям, не помня коя мама ме беше питала за козметичен салон само мога да кажа, че аз живея в провинцията и не мога да помогна ама гледам Меги май е помогнала с салончето. И за корема аз сутрин като стана от сън корема ми е като надут балон, който ако го натисна и ще се спука, но отида ли до тоалетна и веднага ми олеква и ми омеква коремчето а и понякога се събуждам наболява ме коремчето но пак отида ли да изпразня резервоарчето и веднага ми минава  Embarassed
А и с закъснение ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на рожденичката да си жива и здрава и много много щастлива и бебо на есен да ти донесе още повече щастие   love001
Айде да се пазите и умната с писането, че довечера няма да мога да ви изчета и за вдруги ден ще трябва отпуска да си пускам за да ви изчета  Joy

# 304
  • Мнения: 1 919
  bouquet А добра ден и от мен!не съм писала..само ви чета-щот при мен нищо ново wavey Уча за изпити..малко остана дет с е вика ...криво ми е че нашия татко ще заминава след има няма 2 седмици  smile3518 ама като се върне живот и здраве ще сме се умножили  1crib ще го чакаме с бебока  smile3514 ех оставам си сама и бремена ужас кат се замисля..но няма как....моряшка жена да си  smile3518 май и за раждането няма д аго има  smile3506 .
По важното е всичко да мине  добре а ние с бебо ще чакаме  smile3508 smile3508 smile3508 хехеех

# 305
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
galentinass и ние сме така нашия тати го няма ве4е два месеца  smile3518 и се надявам съвсем скоро да се прибере  newsm17 4е ни е много мъ4но без него и ми става все по трудно, а съм и сама тука няма на кого да раз4итам а и съм в нов град съвсем ужас  smile3511
но се надявам вси4ко да е наред скоро да си е при нас и да му се радваме а той да ни глези  hug
виждаме се на няколко седмици но за много малко и скоро ве4е няма да мога да пътувам  newsm45 така 4е ако не се прибере и без това виждане Ще си останем
silverarrow снимките са страхотни, аз ве4е като ходя да видя мъжо в холандия нямам желание нито за снимки нито за ниЩо  smile3509, нали все пак холандията ни разделя, грубо казано
а за кошарката Щях сигурно да ти се хвърля на врата и да те разцелувам, но ве4е се примирих 4е не мога да я имам Weary какво да се направи
и аз трябва да залягам над у4ебниците но неЩо не ми се ЩЕ smile3529

# 306
  • Мнения: 285
Здравейте мами..... немога да насмогна да изчета всичко и.... гледам темата се препълнила вече. Та... да се включа за финал и аз.
На първо място - секса. Таткото много иска, ама мене ме е страх, та от началото на бременноста до сега сме на сух режим Embarassed  Shocked
Ходих на ФМ но на 2 Д, сега като гледам сладките ви снимки  от 3Д много ми се изка и аз да си имам такива, а и беба е много кротка, та искам пак да си я видя как ритка.
кажете ми каква е цената на 3Д при доц. Марков. Във "Фемина" ли прави прегледите?
СЕга също се интересувам от цените за раждане, по- точно в "Майчин дом" и "Токуда".
От мен приятен ден и целувки!
П.С. И още нещо се присетих: Къде имаше коя Г.с. на кой месец точно отговаря?

# 307
  • Мнения: 125
Alyona, не ни стряскай така Sad, дано да се оправи детенцето. Според мен докторите са питали за контакти с домашни животни(кози, овце, крави), а не домашни любимци, каквито имаме ние... Чела съм, че при зараза с бруцелоза се получават такива усложнения, дори аборти Sick
Оооо, не! в никакъв случай не исках да ви плаша!  Naughty Просто исках да споделя с вас моите притеснения.

# 308
  • Мнения: 26
добро утро мами.Аз също се отказах от бхс защото ми се видя излишно В крайна сметка знам за себе си че каквото и да се случи това е моето слънце така че няма смисъл да се натоварвам предварително

# 309
  • София
  • Мнения: 1 524
Здравейте мили мами, ще ви пусна друга темичка до две минути, пък после ще я доокрасяваме.
Alyona спри да мислиш за тези неща, консултирай се с доктора ти и се радвай на бебочето в теб, всичко ще е наред.

# 310
  • Мнения: 22 431
меги и при мен е като при Mirama мъжо не спира да се майтапи но сексуалния му апетит е огромен аз се притеснявах за бебо и той взе 4е пита лекаря пред мен и лекаря каза то4но това 4е е полезно за майката и бебето но да се внимава разбира се и сега няма какво да кажа

То май при повечето мъже си е огромен сексуалният апетит.)))
Хич не им пречи това. Пък аз някой път като се погледна и ми става зле направо. )
Ама луди мъже.)

# 311
  • Мнения: 249
Здравейте тумбалани Simple Smile
благодаря ви за хубавите пожелания Simple Smile
Надя 73 - Честит ти мъж-красавец!
лек и приятен де от мен Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт