За акането - какви надеждни пелени да намеря?

  • 1 290
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 463
Започнахме с Памперс, но изобщо не бях доволна. Акото се залепяше за дупето и едвам го избърсвах, а и доооооста често беше мокър. Минах на Либеро и не смятам да сменям. Много съм доволна 
Досега не ми се е случвало да е наакана по гащиге. Супер са. Има ги в Билла

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 053
ЛИБЕРО

# 17
  • Мнения: 100
За мен и за бебчо няма по-добри от ХъджисPeace
Peace

# 18
  • Мнения: 674
 Хъджис са добри наистина, но са за бебета с по-дебели крачета! Иначе - по-добре без памперс! Поне при нас имаше доста аварии!

# 19
  • Мнения: 2 677
Иначе не са му големи памперсите...

А да не са му малки?  Rolling Eyes

Аме не са му и малки, те са от 4 до 9 кг, а бебел е 7500...

Момичетата са ти дали достатъчно алтернативи, но ако искаш да продължиш да използваш пелените на Памперс, моят съвет е да му вземеш няколко бройки от четворката и да пробваш. Те са значително по-дълбоки и покриват голяма част над пъпчето. А килограмите наистина са просто ориентировъчни. Сина ми мина на четворка преди да чукне осемте килца.

# 20
  • Мнения: 174
Защо не пробваш сутрин преди миене да го подържиш за 1 минута върху старият памперс все едно над гърне така моето бебе се изаква вече цял месец  всяка сутрин и нямаме омазани памперси пък иколичеството ще е помалко като ака всеки ден Joy Joy Joy

# 21
  • Мнения: 11 006
Хъджис са добри наистина, но са за бебета с по-дебели крачета!

Вярно е. Веднъж купих 3 Huggies за проба и 3-те пропуснаха около отворите на крачетата #Crazy

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Либеро Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 4 294
Има много теми изписани за памперсите и анкети.
Аз пак ще повторя, че най-доволна съм от Либеро  Peace
Преди години с голямата ми дъщеря ползвах Памперс и тогава бях доволна. Като се роди малката пак взех, но останах страшно разочарована. Именно защото пропускат както и при теб Noemy, едвам изчаках да свърши пакета и оттогава не съм вземала от тази марка. Качеството им няма нищо общо с произвежданите преди години, сега са тънки и нищо не задържат.
Аз определено ти препоръчвам Либеро.

# 24
  • Мнения: 576
И ние от втирия месец сме само с Либеро. Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 625
Според мен сте вече за следващия размер на Памперс!

# 26
  • Мнения: 1 371
Хъджис са добри наистина, но са за бебета с по-дебели крачета! Иначе - по-добре без памперс! Поне при нас имаше доста аварии!
Ех, ако бебето ми беше малко по-дебело... Но не. Не е така - страшно са удобни и пасват по крачето на бебето. В никакъв случай не може да се нарече, че бебето ми има дебели крачета (не е от тези бебета за съжаление) - напротив даже от другите памперси му остават белези по крачетата и коремчето, докато с хъджиса - не.   Peace

# 27
# 28
# 29
  • Мнения: 994
Моят син също е около 7.500, клонящо към 8.000 кг  и ползвам Памперс номер 3 (при нас обаче това е от 7 до 13 кг, а не 4-9), тъй че пробвай със следващия номер.
Винаги съм ползвала Памперс и съм много доволна. Имало е гафове разбора се, но от другите марки, които съм позлвала чат-пат не останах очарована.
Освен това, ако бебето е с по-чувствителна кожа може да се изрине при чести проби и смени на пелената.

Общи условия

Активация на акаунт