Звънче за бременни - от къде?

  • 11 920
  • 101
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 427
Я гледай ти, кво измислили хората... ooooh!

# 76
  • Мнения: 1 877
Ей,ама много обичате да се смеете на чужд гръб!!!

# 77
  • Мнения: 545
Украшение за корема на бременната... Поне така е снимано. Иначе е симпатично.

# 78
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И какво сега, никой не каза къде има звънчета...

Янита предложи родопски чанове. Тях знам oт къде да купя. Искаш ли? Whistling

Последна редакция: ср, 23 май 2007, 15:08 от ДЕ ВАня

# 79
  • Мнения: 873
край и аз искам такова Grinning

# 80
  • София
  • Мнения: 900
Me4eto,
 newsm20 newsm20 newsm20

Благодаря ти за инфото!!!

Доживях да видя и подобна щуротия  ooooh! ooooh! ooooh!

Обаче има логика!!!
Дъщеря ми заспиваше на песничката,
която и пеех, докато бях бременна  Peace

# 81
  • Мнения: 4 915
Аз пък още смятам, че е просто търговски трик.

Бебето в утробата може да чува гласа на майката, бащата, силен и внезапен шум, музика. Всъщност, повече усеща вибрациите, защото вътрешното ухо е покрито с мембрана, а и бебето плува в амниотична течност. Чува басите на музиката.

Тихо подрънкване на камбанка не би чуло.
Но пък иначе е красиво като аксесоар, и ако очакващата майка вярва в полезното му действие, нека си го купи.  Simple Smile

# 82
  • Мнения: 8 917
Такова нещо все още не бях чувала Mr. Green

# 83
  • Мнения: 2 616
И аз такова чудо не бях чувала. Пускай му музика на човечко, когато си удома, ще му хареса и я чува със сигурност.

# 84
# 85
  • Мнения: 4 371
И какво сега, никой не каза къде има звънчета...

Янита предложи родопски чанове. Тях знам oт къде да купя. Искаш ли? Whistling
Не, вече няма смисъл.

# 86
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 389
Дуцка,  Cry  Hug

# 87
  • Мнения: 684
Всъщност, повече усеща вибрациите, защото вътрешното ухо е покрито с мембрана, а и бебето плува в амниотична течност. Чува басите на музиката.
Тихо подрънкване на камбанка не би чуло.

И аз така знам! И че по-добре чува ниски/мъжки гласове, отколкото високи/женски (изключвам гласът на майката, защото него го чува "от извора" направо. Памперс имат един диск с класически произведения като след всяко има откъс как (вероятно) го чува бебето в утробата. Чува се биенето на сърцето, всичко е едно приглушено и се чуват основно ниските звуци. Много е интересно - дано и тук го реализират (този е от Англия- там нали като се регистрираш като бременна и  ти пращат разни зарибявки)!

# 88
  • Мнения: 9 050
Много се смях. Честно.
И не мога да разбера защо пък да не се смеем. кой се смее на чужд гръб? Просто темата е забавна. Аз като прочетох звънче за бременна и си представих нещо, с което ако е напълняла много и например се заклещи на вратата на банята - звънка и идват да я издърпат. или пък ако не може сама да стане от леглото - вика за помощ като звънка  Laughing
Еми смешно е.
Ама честно казано не мисля, че това дребно бижу може да издава звуци, които бебето да чува вътре в корема. Ако примерно го глътнеш това и започнеш да подскачаш, дали звукът ще се чува навън? Не мисля. Затова и обратното ми се струва странно. Но знае ли човек.....

# 89
  • в центъра
  • Мнения: 445
Радвам се, че се намери някой да отговори на момичето  Laughing

Последна редакция: ср, 23 май 2007, 20:49 от bimbo

Общи условия

Активация на акаунт