Холандска тема 10

  • 17 343
  • 281
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 072
Ами при него обстоятелствата бяха много зле. Беше карал бронхит 2 седмици преди това и в един момент му се появи 1 пъпка на устата. Ама само една, и беше точно както ако ти се цепне отстрани устичката. И ние не и обърнахме внимание, няма за всяка пъпка до доктора да ходим. Той обаче взе да кашля и веднага цъфнахме там, заради бронхита по-рано. И той вика "друго му няма, но има импетиго" и му даде кремче. Ама това беше 4 дни след появата на пъпката. И очевидно беше късно. На другия ден му се надуха венците и станаха едни виненочервени. В съботата звъннах на дежурните доктори да питам може ли да е от импетигото, не можело. Пуснах един сърч и веднага ми изкара, че може, при по-тежките случаи, и че се дава антибиотик в такъв случай. Та му дадоха антибиотик, но минаха още 2 дни докато му спаднат венците, така не яде 3 дни детето, че плачеше при всяка хапка. Мислехме, че и малкия ще го прихване, те непрекъснато се пипат (разбирай бият), но не, просто се размина. Иначе е много заразно. Не случайно е забранено да ходят и на училище докато са заразни. Та той само с една пъпка го изкара, но в устата му беше кошмар. Оф, ще видим. Как ще изкарам до петък не знам.

# 61
  • Мнения: 247
Добрутро мами! Hug
Нещо навънка пак се намръщи! Sad...ама днес съм го определила-ден за скитане и отпрашвам към Алкмаар за среща с 2 мацурани! Wink
лек ден и много усмивки  Laughing

# 62
  • Мнения: 187
привет моми4ета!
ето ме и мен след и аз не знам колко дни ве4е......но,бяхме по пазарите 3 дни,вторник уж да вземем резултатите на малкия,но ги нямаше-изпарили са се  #Cussing out аиде пак да му вземат кръв и сега в петък трябва да са готови.поне не ми вдига температура....в4ера ходихме до наши приятели а мъжо взел 4е ме записал на масаж,4е се оплаквах от болки в гърба  Hug милия вместо аз да го щадя,4е работи като луд,тои ме глези мене...в4ера ми дойде и писмото от емиграционните дават ми право на престой за 5 год.......най-после....уреждаме сватбата за 7-ми август,уж малка,само подписване а толкова много неща за правене  newsm78
това е при мен.....нищо интересно....
SaraJK дано се оправя бързо малкия. Hug
Megan79 ужас,какви са тия идиоти......блазе ти,аз скоро няма да видя бг.

моми4ета до по късно,трябва да оправя в къщи  Whistling

# 63
  • Мнения: 7 914
SaraJK
 уф как и на мен ми се ходи някъде на почивка...ама не планираме подбна в близката година-година и половина  Rolling Eyes
Сега като освежавахме за бебчо и долу във всекидневната по моя идея направихме едната стена сива.. в началото мъжо беше много скептичен, ама като стана и се  Heart Eyes в нея  Mr. Green
 и преди обяд си спи малкия ми Ерикчо точно на по 3 часа.. ама като стане 19-20 и до следполунощ нямаме и минутка почивка от рев  Crazy Mr. Green
иха супер ,ч е всичко е минало добре Heart Eyes
блазе ви за собствената къща.. дано и ния някой ден продадем тази и си уредим нещо по нашенски си вкус Praynig



megan79

 уф блазе ти за Варна и на мен така ми се прибира за малко Rolling Eyes
особено като се нахрани хубавичко и като ми заспи на рамото литвам направо Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Milika
как мина прегледа -  надявам се Praynig  само да си се усмихвала Hug чакаме отчета Hug

eddita
 в момента не мога да се оплача от цистата - урааааа
 ха и вие ли сте на същия акто нашия сценарий Mr. Green

мими23
4580гр на 59 см  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
дълги и слабички.. отсега сме баскетболисти.. или пианисти.. много дълги пръсчета имаме Heart Eyes

keti_

още една булка в темата Party Party Party
 браво на мъжа ти, че така те глезоти.. има ли резултат от масажа? Thinking

момичета
 да ви се оплача Rolling Eyes... а не първо да се похвале -  вчера ни беше първата разходка...ама днес гадно време доано следобяд е по-добре, че да се поразходим пак Praynig
оплакването: не ми стават нито едни панталони отпреди забременяването smile3514 -  в тих ужас съм... вчера пак излизах с бременните панталони  Cry Cry Cry
 и се оказва, че най съм качила на бедра - ужааааааас ooooh! ooooh! ooooh! -  давайте упражнения, съвети и тн.. срещу свински джолани Mr. Green

# 64
  • Мнения: 1 761
Аз пък да се оплача Sad.Вчера водих бебето на лекар.Три дни имаше температура, за която му сложих парацетамол.Но вместо да спада, стана 39.5 С.Мислех,че е заради горните зъби- и миналия път така имаше висока температура,докато не избиха.Но тези вече от седмица се виждат-големи зъби,по-големи от моите резци.Прегледа го доктора след като не спрях да го юркам( хаусартца на бебето не е същия,който ние на нас с мъжа ми,този е някакъв плейбой,дето не си отдели гадните сини очи от задника ми дори,докато преглеждаше бебето)да го прегледа него, не да зяпа мен.
Има някаква бактериална инфекция на лявото ухо и му изписаха антибиотик.Вече е по-добре.Добре,че му казах,че Себастиан може да е алергичен към пеницилин, та ни изписа по-лек антибиотик.

Звезди- като се пооправиш малко от раждането може да се запишеш на постнатал-гимнастик.Застраховката плаща, а е доста полезна.Аз ходих,когато Себастиан беше на 3 месеца, но имаше жени,родили преди 6 седмици.Не се притеснявай,лека-полека ще си върнеш старата форма.

# 65
  • NL
  • Мнения: 520
Кети ,честито за разрешителното.Ти на курс по език ходиш ли?
Еddita,с две деца, университет и работа едновременно ми изглежда наистина мисия невъзможна.При добро желание обаче лека полека нещата ще се нагласят.
Mimi23,на почивка в Бг или при роднините?И ние се прибираме(поне така е планувано де)към края на юни но само за две седмици.Малко и от двете-моренце и фамилия.
Звезди,как сте в къщи?
Къде прочетох,че пиеш сок от касис или боровинки.Чела съм ,че е полезно за много неща.Ще ги смъкнеш килограмите.Сега пък не се стресирай за тези неща.
Вчера при verloskundige-то ме мериха и за последният месец съм качила 4,5 кг.За първите 4 месеца само два килограма бях отогре а този месец направо изненадах себе си Embarassed.Как не,като ми се яде много хляб.Иначе докторицата е голям образ.Каквото и да я питам,все няма проблеми.
Много ме боли корема-нямало проблеми.
4,5 съм отгоре този месец-оо в нормата съм била
Кръвно ми meriha90/60-Прима  Joy.Винаги си тръгвам оттам много успокоена.
Днес обаче прегледа ми е по-важен.
Картинка-бързо оздравяване на вас.
Мацки ,предстои ми изпит по maatschappijorientatie.
Дайте малко инфо къде мога да видя отговорите от теста smile3523.

# 66
  • Мнения: 187
Milika не ходя,защото ми казаха,4е не е задължително.сега 4акам да ми дойде музата за у4ене  Embarassed ама хи4 не ми харесва тоя холандски.хей вие със Звезди като ме стигнете на килца тогава се оплаквайте-в 8ми месец +35кг  #Crazy
Звезди аз от многото кг и бременноста имах,а и сега имам болки в гърба.този път пробвах масаж с камъни и сум доволна.във вторник съм пак на друго място-мъжо каза да пробвам за да реша къде по4вам да ходя по редовно....... Thinking аз го питах какво е това глезене,какво иска в замяна ама той само ми се хили.... newsm78 пробвай и ти някъде,отдели малко време за себе си,после си като нова  Laughing
остана ми да дооправя......из4езвам  Hug

# 67
  • Мнения: 1 761
Милика-има такъв учебник-казва се "Bagage".Струва 15 евро,може да го има и в библиотеката.Има и още един -Ниве Бюрен.
Кога ти е изпита?Не е труден, аз преди да родя ходих на изпит.

Аз за цялата бременност качих само 8 килограма,бебето се роди 4 кила,2 литра околоплодни води,800г плацента и 200 г някаква слузеста обвивка.След раждането за няколко дни свалих поне 10 кила и бях много по-слаба,отколкото преди да забремнея.
Но понеже забременях трудно и трябваше да пия хормонални лекарства,от 60 станах 80кг за няколко месеца,без да ям сладко и без да ям по принцип много-само хормони.
Сега,когато имам бебе ми е все тая колко съм тежка-килограмите са променлива величина.Виж,да сваля 15 килограма знам,че мога.Но се радвам,че не съм 15 см по-ниска Laughing

Едита- тук има много възможности за образование.Аз изпуснах срока за следващата учебна година,но в момента също ходя на училище и мисля да се явя на два изпита догодина и после да се запиша да уча в Лайден.

# 68
  • Мнения: 7 914
kartinka
мерси за инфото, ще се поразтърся, че нали тук всичко става с предварително записване, да не взема да изтърва нещо Rolling Eyes
 и аз доста качих преди да забременея по същите причини акто твоите...амаи в последните 2-3 месеца от бременността се поулях и то сериозно  261uu
бързо оправяне на ушенцето  Hug

Milika
ми нали ратсе бебето как няма да качваш Hug важнотот е, че всичко е кюръъъх  Hug
 и успех на социалния изпит Hug

keti_
 масажи не съм пробвала...ама като се постресирам още малко може и да пробвам....само да не вземе на мъжО ми повече от мен да му хареса Mr. Green




# 69
  • Мнения: 1 645


мими23
4580гр на 59 см  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
дълги и слабички.. отсега сме баскетболисти.. или пианисти.. много дълги пръсчета имаме Heart Eyes




Браво бе Shocked Shocked Shocked
То направо отгледано бебе...пу пу,да не му е уроки Grinning Grinning Grinning
Джей-Джей беше 4.400 кг.  и  54 см.   та мога да си представя какво е голямо бебе.И ти направо геройската си издържала на всичко  bouquet

# 70
  • Мнения: 1 645

Mimi23,на почивка в Бг или при роднините?И ние се прибираме(поне така е планувано де)към края на юни но само за две седмици.Малко и от двете-моренце и фамилия.



И ние така ще комбинираме и двете.Две седмици при наште в Плевен,като сме замислили и ексурзийки да правим-София,Търново,Дряново и каквото измислим и последната седмица сме наели къща на морето в Черноморец.Там също ще мръднем наляво надясно-Созопол,Дюни,Приморско и Бургас...
Пълна програма Crazy Crazy Crazy

# 71
  • Мнения: 7 914


мими23
4580гр на 59 см  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
дълги и слабички.. отсега сме баскетболисти.. или пианисти.. много дълги пръсчета имаме Heart Eyes




Браво бе Shocked Shocked Shocked
То направо отгледано бебе...пу пу,да не му е уроки Grinning Grinning Grinning
Джей-Джей беше 4.400 кг.  и  54 см.   та мога да си представя какво е голямо бебе.И ти направо геройската си издържала на всичко  bouquet
нали? Blush -  не те е страх да го си го държиш както ти харесва Crazy Mr. Green

# 72
  • Мнения: 247
Едита- тук има много възможности за образование.Аз изпуснах срока за следващата учебна година,но в момента също ходя на училище и мисля да се явя на два изпита догодина и после да се запиша да уча в Лайден.
картинка,това не го разбрах много  newsm78....аз вече уча  Peace дано да ви мине скоро възпалението
мими23...,хайде и на вас приятна почивка... Hug,ама всички ли си отиватееееееее  Sad
Звезди,не  същия сценарий,ами и филма май е същия  Mr. Green,но друга серия...и друго момченце в главната роля Grinning Grinning
Милика,опитваме се с дружни усилия   #Crazy да се справим-да са живи и здрави децата преди всичко!Из нет-а няма ли някое примерно тестче с отговорите? Blush Wink
Кети,тоя масаж с камъните наистина ли става newsm78,аз отдавна се чудя дали да не спретна нещо подобно на моята половинка за подарък Party.Честито за разрешителното  bouquetА езика наистина е гаден Sick

# 73
  • Мнения: 7 914
eddita
 ха и бабата е друга  Mr. Green

# 74
  • Мнения: 1 559
нали? Blush -  не те е страх да го си го държиш както ти харесва Crazy Mr. Green

И при нас бе6е така....аз такова подмятане и правех,че ако беше малко бебе,щях да я уморя сигурно  Joy

Общи условия

Активация на акаунт