¿Calladita, más guapita....? Nooooo, estamos en España y hablamos mucho!

  • 31 700
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 818
saby,аз редовно купувам на Давид от Vertbaudet .Дрехите са изключително качествени.На големите купувам от La Redoute,вече три години никакъв проблем с поръчка .Най-ми харесва това,че има големи номера дрехи за дългучите в къщи,а обувки има до 52 номер...а моите носят 49 и 50 номер и ми е голям проблем намирането им по принцип.Да,сега имат намаления до 50 %

http://www.vertbaudet.es/?gclid=CN33kaD4zIwCFQJLQwodZnBJtg
http://www.laredoute.es/ES/es/Home/Index.aspx

# 271
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
дрехите на ла редут са много ка4ествени но аз си ги поръ4вам от френския сайт заЩото са в пъри по евтини както и сега за бебо пак от там поъ4ах и ми излезе на половин цена
Vertbaudet не съм ползвала ниЩо тяхно и незнам не мога да ти кажа
фрики не съм те забравила но тази сутрин се успах и само дето не си забравих главата в къЩи вкл и папката с телефоните и адресите на фирмата, как мина изпита
а не мога да се явя на вси4ки изпити Ще оставя някой за на есен въпреки 4е не вярвам 4е тогава Ще мога но каквото и да е няма да издържа психи4ески с 15 изпита за 3 дни, не искам да се натоварвам толкова страх ме е за бебео а се познавам преди изпит съм кълбо от нерви и преитенение пада ми кръвното и е ужас дори съм припадала от нерви така 4е то4но сега смятам да си го спестя

# 272
  • Мнения: 35
ЗА самолет.

# 273
  • Мнения: 1 818
  ДОБРО УТРО! 6 часа е...няма как да не сложа кафето Heart Eyes



Силве,малко вероятно е да намериш билети самолетни от Аликанте с България Еър...когато вземахме билетите за нашите синове преди месец,едвам намерихме за  връщане през август.За еднопосочните положението може да е друго.Полетът Аликанте-София е само в сряда.Пробвай от Мадрид...А цените на билетите...започваха от 160 евро за еднопосочен,но сега  newsm78 предполагам са вдигнати .


Последна редакция: сб, 09 юни 2007, 07:50 от gaby_s

# 274
  • Мнения: 62
Добро утро на вси4киии
Отдавна не сам писала, sorry  Embarassed къде ми из4езна времето незнам, newsm78, ако денонощието беше 30 4аса пак нямаше да ми стигне, но затова пък ви 4ета редовно  Joy

Габи мерси за кафенцето ммм много добро.

Вес това с отслабването как става,4е нещо маи при мен не се полу4ава.След раждането съм ка4ила 10 кг,които са си о6те 10  #2gunfire и на мен наистина ми иде да се грамна.Сега сам направила за закуска на моите мом4ета пица и сам се заклела да не опитвам и пар4енце  Cry

Силвето и аз сам пътувала с нашите авиолинии,не са нещо невероятно,но предлагат единствения директен полет от Испания за България.Аз пътувам до Мадрид, за Аликанте незнам, а що се отнася до цени,ако си го купиш 1/2 месеца по рано е  доста евтин,но ако е за скоро и особено в сезона е нещо страшно.Моята маика ще пътува но от Бг и двупосо4ния и е 300 евро а еднопосо4ния 217,но в4ера са и казали 4е ве4е няма билети до края на този месец.От Испания за Бг моге би нещата соят по друг на4ин, късмет и лек полет   bouquet

Марица песента е страхотна,мерси.Редовно следях вси4ко което се слу4ва в musik idol i съм о4арована от таланта на у4астниците,супер са.Още един голям повод за национална гордост   bouquet




Това е моето предложение за закуска днес,да ви е сладко.А пак може и аз да опитам малко..... Embarassed
Пак ще пиша,до скоро и приятни по4ивни дни.Ние сме вав фиеста,днес празнува La Rioja oleeeee......... Party   bouquet

# 275
  • Мнения: 1 818
НЕВЕНА-Музикалният Идол на България

mami na deni,благодаря за пицата...Весел празник!

  bouquet  bouquet  bouquet

# 276
  • Мнения: 409
Здравеите.Вси4ки маи са на моренце Sunglasses,или на разходка.Аз си боядисвах косата до сега.а мал4о спе6е.Рали80 маи скоро 6те полу4им хубавата вес за беба,дано вси4ко мине леко Peace.И аз бая килца имам да свалям,а доидох в Испания 53 кила,сега сам 77 Shocked.Ами това е приатен уикен на вси4ки  bouquet

# 277
  • Мнения: 1 128
Ох,тези килограми и на мен са ми мъкааааааа.Дойдох тук 47,сега съм 62.От бременносттта ми остават да свалям още три,но другите как ще ги свалям незнам.Уж и диета започвах..........оттогава даже повече ям.От нерви много наблягам на сладкото.......няма спасение......
Марица,ами аз не можах да я видя,мног трудно ми зарежда.

# 278
  • Мнения: 811
Привет моми4ета ,  bouquet

гледам нещо ни се "заку4ила "теми4ката  Mr. Green...

За кг не ми се говори пове4е  Twisted Evil,не свалям и не свалям.Направо ме е срам да се прибера в Бг такава,ще уплаша роднини и познати  Mr. Green.Весе,браво на теб   bouquet.Все се каня и аз да намина през Натурхаус да видя какво ще ми кажат и все забравям.

Марица,и аз не можах да я гледам,не се зарежда.Аз пък изобщо не съм в 4ас от мюзик айдъл/а.Гледах веднъж малко и страшно ме дразнеше журито  Twisted Evil.

И ние още не сме си взели билетите,още се ослушваме.В понеделник със сигурност ще купуваме,4е време не остана.Ние ще си ходим с Луфтханза,по удобно ни е,защото си се ка4ваме от Валенсиа.Не е директен полета,но ще се издържи.За датите,които ни интересуват в4ера гледах цените...321 евро на глава. Rolling Eyes

Да ви кажа/още не е сигурно,4е ходих на селексион и незнам дали ще се обадят/,но май ще запо4вам един курс.Имахме планове да си тръгнем края на юли ,но ще е след 7 август,курса тогава свършва.От Сервеф е,атенсион ал клиенте.Ще се у4ат офиматика,маркетинг и още куп неща.Като го запо4на в 4етвъртък,дай Боже,та до 7 август нон стоп,от 16 до 22 всеки ден.Стискайте палци да ме извикат  Praynig,4е много ми се у4и.Аз си 4акам за административо контабле,но засега не излиза  Sad. Марипоса ще каже дали си струва,като го завърши  Wink.
Марица,ти какво направи,ходи ли до Инем,записа ли се на някой курс и ти?

# 279
  • Мнения: 1 128
Като се заговорихме за учене.
Аз много се замислям дали след като свърша FP-то да не запиша задочно UNED,много ми е мъчно задето започнах университета,но не можах да го продължа навремето.Както казват испанците "tengo la espina clavada".Пък и с това което карам в момента няма да имам нужда да карам нито селективидад или курсо де акцесо пара майорес де 25.От това което уча сега ще ми приравнят цяла година и ако е някаква тригодишна специалност означава че ще мога за две години да я свърша.Но всичко зависи как ще се организирам с работата.....Ще видим докъде ще я докарам.....
Алест, а детето с кой ще го оставяш?
Нареждам се на опашката с въпрос за анкетата.Който ще прави следващите теми ако може да ме има в предвид....
Значи,говори се че българите в Испания не си помагали и ми се искам да разбера какво мислите.Аз нямам много контакти с българи(само тук виртуалния контакт с вас Mr. Green) така че не мога да дам мнение.
Бях забравила да ви се похваля с нещо много хубаво.Майка ми е мноооооого активна личност и все с нещо се занимава.Та беше представила в общината един проект да се направи фонд от български книги в градската библиотека.Проекта беше одобрен и вече е осъществен newsm44 newsm44 newsm44.Ужасно много се радвам.Засега са малко книгите,но са казали,че ако има интерес ще го разрастват.Има книги за малки и за възрастни.От една страна тук е пълно с българи,но от друга нали всички сме дошли парички да печелим   и тези важни неща много хора от нямане на време или не знам какво ги загърбват.Мама ми разказва как много малко родители(организирала е курсове по български за дечицата,който ходи да дава в два колехиос) обръщат необходимото внимание и време.Дано пък да остана изненадана и да има интерес Mr. Green

Последна редакция: нд, 10 юни 2007, 00:00 от friki

# 280
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Бързо включване от мен  Mr. Green
Днес напук на прогнозата за дъжд, се метнахме на влака - и бегом към Цюрих. Прекарахме си страхотно, не заваля Twisted Evil. Направихме доста снимки - на града, на заснежените планини, на петнистите швейцарски кравички  Laughing... но ще кача някои от тях утре или в понеделник, зависи кога имам време. Че моята половинка утре е рожденник и днес реши, че трябва да празнуваме рождения му ден в Лихтенщайн hahaha newsm78 Mr. Green. Аз разбира се, готова, щом става дума за пътешествие. Сега всякакви видове батерии се зареждат.  Mr. Green
Та утре рано пак на влака, ако не ни мине котка път, и цял ден на път. Дано всичко е наред.

# 281
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
И пак аз да пусна новата темичка  Mr. Green


Новата тема

# 282
  • Мнения: 2 051
Бях забравила да ви се похваля с нещо много хубаво.Майка ми е мноооооого активна личност и все с нещо се занимава.Та беше представила в общината един проект да се направи фонд от български книги в градската библиотека.Проекта беше одобрен и вече е осъществен newsm44 newsm44 newsm44.Ужасно много се радвам.Засега са малко книгите,но са казали,че ако има интерес ще го разрастват.Има книги за малки и за възрастни.

Фрики, браво на майка ти.  bouquet
Преди време излезе едно инфо, дали има общо с нейния проект?
http://ide.li/modules.php?name=News&file=article&sid=1058

От УНЕД имам положителни впечатления Wink

# 283
  • Мнения: 389
Friki, голямо БРАВО на майка ти   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт