Какво правите с препълнените гърди, когато бебо спи?

  • 1 034
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 589
Не виждам никакъв смисъл в това да ставаш. Гърдите се пълнят повече през нощната почивка и бебето ще похапне повече сутринта след като е изгладняло през нощта. Спи си спокойно.

 Peace

# 16
  • Мнения: 4 915
Спим с бебето в едно легло, ако се препълнят гърдите ми, давам да суче, без да го разбуждам.
Всички са доволни и щастливи.

# 17
  • Мнения: 2 757
Мен лично ме е страх да ми се препълнят и да не се изцедя. Страх ме е от мастит. Моето бебе си се будеше редовно нощем да яде. Но ако закъснееше, аз се събуждах от напрежение и се цедех.
Не знам на другите кърмата как се е регулирала, но аз като спрях нощното кърмене лека полека и съответно кърмата ми започна лека полека да спира като цяло и след 1 месец прегорях от самосебе си. Планът ми беше да кърмя 3 пъти на ден, но не се получи поне при мен - това 3 пъти на ден беше точно 3 дни, след което стана по 2, по 1 и по 0 за няма 1 седмица  Cry

# 18
  • Мнения: 1 896
Ако се издържа, спи. Ако пък много те притесняват, или му бутни да суче насън, или пък изцеди мъъничко, колкото да ти поолекне и да можеш да спиш спокойно.
Ако цедиш здравата, ще продължиш да имаш излишък всяка нощ, няма да има възможност да се регулира количеството. Отделно че си е хамалогия.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 734
Ами те моите количества мляко никога не са били кой знае какви,обаче откакто беба започна да спи по цяла нощ и аз спя с нея!В началото сутрин се будех с напрегнати и болезнени гърди,обаче напоследък са съвсем леко твърди,но беба пак си хапва добре сутрин.Така,че бих те посъветвала ако не ти е дискофортно да си спиш,а с времето нещата ще се регулират от самосебе си Peace

Общи условия

Активация на акаунт