къпане

  • 2 689
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 084
На 1г и три месеца бяха. В един надуваем басейн. Изнесох половината къща, включително и една 10 литрова туба с гореща вода, която разредих с морска. Изкарахме и обедния сън в шезлонги на плажа. Киснаха се с прекъсвания повече от час в басейна, изядоха определено количество пясък и са влюбени в морето. Преди истинското къпане сме ходили няколко пъти на разходки, за да проверим реакциите и да "свикнат" с морето и шума.

# 31
  • Мнения: 1 174
Здравейте мами на близнаци Hug,да кажа и аз,че моите бебковци ги къпя всеки ден,така са свикнали,че си чакат банята,после си хапват млякото и веднага си заспиват.Смятам да ги къпя всеки ден до навършване на 1 годинка,после ще видим,освен това сега идва лято,така,че.......А за море и аз искам много да ги заведа,но незнам дали таткото ще може да излезе в отпуск,а пък друг кандидат да ме придружи май няма Mr. Green

# 32
  • Мнения: 152
Миналото лятото  ги къпехме  всеки ден  но те бяха и  малки тогава .Зимата взехме да прескачаме за да не се разболяват но сега когато  се стопли започнахме всеки ден  а и прохождаме непрекъснато сме в движение  .Не смятам че чак толкоз ще ни затрудни да ги полеем с  малко вода и да ги тръкнем със сапун.А за морето дано да стигнем таз година до там ,да го видя дори и за два три дни .  Ще е трудно  особено ако не сме проходели но няма как .

Общи условия

Активация на акаунт