Искрено и лично

  • 8 576
  • 188
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 099
Има много качествени гости!
Но предишния формат на предаването по ми харесваше! Имало е предавания, които много са ме впечатлявали и са оставили белег в съзнанието ми!

Сега малко бяга от спорните и коментирани  теми, за разлика от битови въпроси! Но все още има интересни неща!

# 181
  • Мнения: 4 380
Аз пък точно битовите въпроси харесвам. Не съм си била от сто години в България- така виждам как живее народа.

Дядото с часовниците беше досаден наистина, но не по-досаден от някое обсъждане на новата мода в банските или нещо от този род, което чат-пат се появява като сюжет.

# 182
  • Мнения: 753
Не ми харесва!

Много се 'натяга' , 'прекалено перфектна' се прави и не пропуска да го подчертае, има ужасен навик, когато задава въпрос към гост така го задава, че очаква определен отговор и не дай боже да не е това което Тя очаква да се отговори, демонстративно, доста неетично прекъсва човека, без да даде възможност да се мотивира различният отговор, а и тази прекалено миловидна физиономия + лек импровизиран предварително тонаж: Ах, но как така?....Оо възможно ли е това? : мен лично доста ме дразни това превземане
Или ситуация, при която се показва / разказва за нещо/ някой в отрицателна прогресия - независимо за какво или кой - отношението и личи доста ясно, без да се старае да е безпристрастна и така умишлено се насочва негативизма и в зрителите за/към човек или случка.

# 183
  • Мнения: 690
Харесва ми, не е лоша. Позитивен и лъчезарен човек Flutter.

# 184
  • Мнения: 29
Една от дъщерите й значи много скандално парче.
Това четох последно в някакъв вестник и си омазах
пръстите, кофти мастило. И това, че жената има 4
брака, лошо ли е, добро ли е? Йошка Фишер и Шрьодер
и те имат по четири, пък кво, я, ква кариера изстреляха.
Това, че има 4 брака  може да значи, че жената е или е била прекалено наивна и е търсела голямата любов, т.е. е прекалено романтична. До колкото знам браковете са 3 и от тях има по 1 дете,а мъжете и не са заможни.Това ме кара да си мисля, че не е толкова лоша, колкото иска да бъде и е  по-добра от колкото изглежда.За сегашния зная, че ходят, но живеят отделно.А когато е останала сама с децата е нямало с какво да ги изхранва, било и е доста трудно,но е успяла.
  Що се отнася до предаването и понякога и на мен не ми харесва,особено като вземе да се прехласва, да се възмущава, да ах-ка, но може би това е ключа към успеха и.

# 185
  • Мнения: 4 380
Не ми харесва!

Много се 'натяга' , 'прекалено перфектна' се прави и не пропуска да го подчертае, има ужасен навик, когато задава въпрос към гост така го задава, че очаква определен отговор и не дай боже да не е това което Тя очаква да се отговори, демонстративно, доста неетично прекъсва човека, без да даде възможност да се мотивира различният отговор, а и тази прекалено миловидна физиономия + лек импровизиран предварително тонаж: Ах, но как така?....Оо възможно ли е това? : мен лично доста ме дразни това превземане
Или ситуация, при която се показва / разказва за нещо/ някой в отрицателна прогресия - независимо за какво или кой - отношението и личи доста ясно, без да се старае да е безпристрастна и така умишлено се насочва негативизма и в зрителите за/към човек или случка.


Предаването не е новинарски стил. Съответно няма нужда от безпристрастие. Тя е там за да обсъжда, да накара хората да обсъждат и да си споделят мнението. Съответно и тя споделя своето. Съвсем нормално. Колкото до прекъсването, това е абсолютно нормално. Повечето от хората, особено притеснени, имат навика да се захласват в разговори за нищо, празни приказки или пък прекалено отвлечени разкази не по същество. А времетраенето на предаването е ограничено. Няма кога да слушаме на всеки глупостите, пък и колкото да е дълго, пак не е нужно. Според мен, много на място ги прекъсва и ги насочва обратно към сюжета.

# 186
  • Мнения: 9 865
tannia, кажи ми че наистина вярваш, че тая жена е романтична и наивна...

# 187
  • Мнения: 4 380
tannia, кажи ми че наистина вярваш, че тая жена е романтична и наивна...


Наивна не е, но е много романтична според мен. Това и е заложено в зодията-земна, но под въздействие на Венера.

# 188
  • Мнения: 29
tannia, кажи ми че наистина вярваш, че тая жена е романтична и наивна...

Така мисля, но чак да вярвам......А това и поведение е сигурно някаква защитна реакция,ние не знаем с какво нещо е трябвала да се справя в живота си.Не ми харесва лигавото и поведение в предаването,но другаде където съм я гледала- интервюта, отделни предавания ми допада.Там се държи много различно и е много весело.Пък защо ще се жени три пъти за някакви мъже,който не са кой знае какво - дори и в материално положение.Пък и деца да им ражда.

Общи условия

Активация на акаунт