Септемврийското хлапе плаче вече за море !!!

  • 13 723
  • 192
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 255
Феята, в това положение дето сте според мен наистина е по-добре да се стабилизира малката и по-късно да тръгне на градина  Peace и аз като Галя смятам, че не може да не стане с мед.бележка  #Crazy какви са тия пазарлъци  newsm78 или сега или никога  Sick ами ако например имате планирана почивка, няма да отидете ли според таз директорка  Thinking
Всички ДГ искат сега до 10-15.6 декларация потвърждение, че ще посещавате точна тази ДГ и после няма проблем да тръгнете по-късно  Peace я по-добре попитай таз госпожа какво всъщност иска с този ултиматум  #Shocked
Аман вече с тези ДГ егати проблема станаха навсякъде  #Cussing out всяка директорка своя лудост има май  #Crazy и аз така не подадох молба в тая до нас, че директорката за малко да я  #2gunfire, че ми викаше, че ще ми иска бележка от лекар, че малкия е психически здрав, щото го гледала колко е палав  #Silly и сигурно имало причина за агресия  Rage Теглих й една и си скъсах молбата пред нея  Rage
Та сега в другата дето дадохме, сме на кантар  Tired Face в понеделник отивам да видя, дали след подаването на декларации от тези преди нас в списъка, ние сме вътре или  smile3556 а пък ако не сме .... незнам просто  newsm45

# 61
  • Мнения: 1 640
 Ей,акъл ми дадохте  bouquet и ще взема да притисна педиатърката/малко е вяла и неинциативна/да издаде бележка за временно отлагане.Все пак бактерии ще лекуваме-не е добре ни за моето,ни за чуждите деца да сме неизлекувани.Някак си е безотговорно да сме неизлекувани.
  Благодарности!
 Вяра,притискай ,натискай,докато вашата директорка поддаде и вземе детето в градината.Ако можеш-виси й на вратата често,че да не те забрави. Mr. GreenАма май нещо си искат,не зная,ама имам едни такива усещания.Или поне се надяват на спонсорства,при тези малки бюджети...Ама и ние да не сме милионери! Crossing Arms

# 62
  • Мнения: 2 255
Здравейте   bouquet
записаха ни
Тази сутрин отивам пак в ДГ, че нали изтече срока за потвърждаване на приема и аз рано-рано там  Peace Влизам и викам на директорката "Здравейте... аз пак за Калоян"  #Crazy А тя ми вика "Спокойно ще го взема"  #Shocked Не можах да повярвам направо   smile3556 тъкмо се бях настроила за пазарлък ... а то ... хоп ...стана  thumbsup
Две майки се отказали официално, 2-3 не потвърдили и така Калоянчо е вътре   Hands Thumbsup Попълних декларацията и на 03.09. сме поканени официално  Joy
направо камък ми падна от сърцето  Wink тъкмо бях решила да "намесвам" връзката, дето ни вкара в яслата  hahaha ама не се наложи  Grinning
Сега остава да успея да "доизкарам" дипломата на големия и да го запиша в читаво училище след 8-ми клас  smile3529 ... и си давам кратка и заслужена майчинска почивка  dance

# 63
  • Мнения: 3 537
Здравейте   bouquet
записаха ни
Ай, честито да ви е Laughing
Аз още не знам при кои госпожи ще е Жорко,  Rolling Eyes на 15-сти щели да излезнат списъците и се надявам първо да е при свестни госпожи и второ да се падне с някои дечица от сега ясленската му група, Praynig за да не са му напълно непознати децата  Rolling Eyes

# 64
  • Мнения: 2 255
И аз се надявам да случим на госпожи и в ДГ, като в яслата  Peace ама ...  newsm78 кой знае ще видим  Thinking
Гледах списъка, но не можах да се ориентирам дали има някое хлапе от яслата, дано .... Praynig
Направо не ми се мисли какво чудо ще е на есен със смяната  Sick тъкмо вече си е като у дома в яслата и то стана време за другаде  #Crazy А то и друга сграда, на съвсем различна посока, нови госпожи и лелки, нови дечица  Rolling Eyes горкото зверче сигурно пак ще има да се тръшка  Mr. Green Ама няма начин, нали така растат  bowuu

# 65
  • Мнения: 3 537

Направо не ми се мисли какво чудо ще е на есен със смяната  Sick тъкмо вече си е като у дома в яслата и то стана време за другаде  #Crazy А то и друга сграда, на съвсем различна посока, нови госпожи и лелки, нови дечица  Rolling Eyes горкото зверче сигурно пак ще има да се тръшка  Mr. Green Ама няма начин, нали така растат  bowuu

И аз точно това много го мисля Rolling Eyes, дано има някое познато детенце

# 66
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
Здравейте,
Ники ще е с едно момиченце от яслата в групата в детската градина.
Други две дечица познава също, като бебета бяха по цял ден заедно, не че се помнят от тогава Simple Smile, но сега от време на време ги събираме заедно да се виждат.
Госпожите били много студени, на срещата не са се усмихнали нито веднъж, много се сърдих на мъжът ми, че я записа в тази градина, ама била в центъра. Гледам вече да не се ядосвам че няма смисъл.

Последна редакция: сб, 23 юни 2007, 20:01 от tanya_p

# 67
  • Мнения: 835
Здравейте, мен също ме тресе темата ДГ. Луднах след като ми отказаха да вземат Борис и сега като резултат мога да избирам между 3 ДГ. Лошото е е че аз не знам какво да правя. На всичкото отгоре сме с 39 Т в тия жеги. Дано днес да не вдига Т. Поздрави на всички и хубав ден!

# 68
  • Мнения: 2 255
Здравейте   bouquet ... и чао  newsm68 за 10-тина дни
Утре, ако всичко е ОК и мъж ми вземе колата глобена от сервиза   car003 тръгваме за морето   grinning039
Надявам се времето да е супер и да съберем повечко слънце   Nature Sunny и да си почина добре  yes ако ме оставят намира от офиса   Joy
Като се върнем ще драсна как е било  Peace
Целувки на всички дребосъци    Kissing Heart

# 69
  • Мнения: 1 640
Zdrawejte,
Не отложихме тръгването на детска градина,защото не аз, а мъжа ми уреждаше последните подробности и ходеше при педиатърката,така че ,не казал за отлагане, а напротив-припирал за по-бързото уреждане на документите ,че детето да започне по-рано.Въобще -разминаване в интересите ни се получи,за съжаление.
  Нели-Елина вече три дни е на детска градина и какво да ви кажа ooooh!-първият ден с мн.ентусиазъм и нескрита радост отиде;вторият ден с поохладнял порив и повече реализъм,а на третия ден направо ме молеше да не ходи и да си останем двете заедно вкъщи,гушеше се в мен и искаше да се наспи в кошарката си.Учителките-сториха ми се свестни и опитни,ама аз само за 1-2 минути ги видях,2-3 изречения само си разменихме,лелите-опитни и те ,обслужват децата,помагат им.Всичките са на възраст около 40-50 години.В градината стаята е красива,чиста,украсена,ама моето явно се чувства самотно,това ще да е причината ,според мен. ooooh! Tired
  Мъчно ми е и на мен:tired:!Казах на мъжа ми утре да подаде молба за отсъствие по семейни причини за 1 месец, а той се страхува ,че щели сме да загубим мястото,че трябвало да си затвърдим позициите в градината с по-дълго пребиване там...Да ,ама детето и неговите чувства са по-важни,нали?!
Успех на всички наборчета и дано нямат поводи да тъгуват за мама!

# 70
  • София
  • Мнения: 2 181
Здравейте!
Друго си е да работиш Laughing,особено сега лятото направо отивам в градинката,прибираме се хапваме,къпем се и лягаме.Събота и неделя за кое по напред време,а днес бяхме и на сватба.Иначе работата ми е супер,много съм доволна и е много интересна,научих хиляди нови неща,колегите също са млади и готини.Дано да е все така.Стела също е добре.Бяхма на контролен преглед-1г след операциите.Не и се е заторила още главата и задължително ще отложим детската.Много силно се моля догодина всичко да е ОК и да се е затворило,защото иначе незнам и не ми се мисли какво става.
Успях да се вместя и в графика с отпуските,днес направих резервация и живот и здраве от 11.08 сме на Черноморец.
За сега това се сещам.

# 71
  • София
  • Мнения: 1 511
Здравейте!
Прибрахме се,но искаме пак...за повече време!

Честито място на Коко в градината!
Успех и кураж на мама!   bouquet

Имам багаж за оправяне и доста перални трябва да врътна,така че утре сигурно ще ви кача снимки!
Целувки...

# 72
  • Мнения: 1 403
Здравейте на вси4ки маймуни  Hug Отдавна не съм сядала, домъ4ня ми за вас  Cry Избухнахме в ремонти  ooooh! страшна работа. Емили ве4е кара трета седмица на градина  Wink И още не се е разболяла, смяната на климата явно и се отразява добре  Simple Smile Дано само така да караме  Praynig  В петъка са я давали по телевизия Скат, ама и аз не съм я гледала, 4е от детската забравили да ми кажат, 4е са ги снимали  ooooh!
 Друго интересно не се сещам, Емили на градина , ние ремонтираме. Ве4е имам и 6 бани, по4ерняла съм доста Joy Живи и здрави другия месец сигурно ще дойдем към София  Party Айде като мога ще седна пак , 4ао и лека ве4ер

# 73
  • Мнения: 3 537
Морските да пускат снимки от морето бързооо Laughing Laughing Laughing айде чакам с нетърпение  newsm53

Ние общо взето сме добре, Жорко ходи на ясла, аз хода по обяви за работа.И в тази връзка да се оплача, харесаха ме за една готина работа ,обаче се работи до 18.30 ч и не ми е близо smile3518 , така ме е яяяд ще се изям направо,не могат да ми направят компромис да почвам сутрин 1 час по -рано и вечер да си тръгвам в 17.30, щото докато се придвижа до нас ми е около 45 мин smile3518, така ме е яд.....................аман с това пусто работно време.То в 18.30 ч си отиват госпожите и приклячват Sad.....толкова ми е гадно, ама ще ми мине де....утре съм пак на 3 интервюта, пак в голямата жега,но няма как.

А днес разбрахме,че мъжа ми има не малка глоба от КАТ от преди 2 години #Cussing out ,как са станали толкова много пари незнам, какви са им лихвите незнам, много ми стана странно, беше около 100 лв, а сега е 300 newsm45   #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out, ще издивея днес тотално.То,че ще се оправиме някак ще се оправим,ама........ Cry

Ох, оплаках ви се, това е от мен....вие сте ми кошчето за душевни отпадъци Blush , та да ми олекне малко  bouquet
Поздрави и мнооого целувки!

# 74
  • София
  • Мнения: 1 511
Оооо,Мимис,много съжалявам за тези 300 лв.
Снимки след малко!  Wink

Общи условия

Активация на акаунт