Септемврийското хлапе плаче вече за море !!!

  • 13 713
  • 192
  •   1
Отговори
# 75
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
Mimis, не  ме стряскай с тия глоби мъжа ми има едни 40 лв от преди година и половина, и 10 от миналата, сега си чака талона вчера не беше пристигнал ама и там ще са поне 40 лв глоба, то ако са сложили лихва на старите ще стане чудо.
И ние сме в ремонт, правим кухнята, и една тераска на която ми стои печката, много се проточи цялата работа, голяма мръсотия е в къщи, дано свършим скоро.
Ники е с един обрив около врата, казаха от това че се е потила, доста е грапав, лекарката изписа едно мазило да я мажа, ама диваненцето не дава. Мажа я като заспи сутрин е борба да я изкъпя, иска само рокли да облича, има и претенции коя да  е точно. Скоро и казвам хайде да облечем тези къси панталонки тя ги огледа и каза те са малки няма да ги обличам и досега не се е съгласила да ги облечем.
Мимис, успех на интервютата, ще стискаме палци.

# 76
  • Мнения: 2 255
Здравейте момичета   bouquet
прибрахме се  newsm01 от морето   grinning039  днес сутринта в  5 часа сутринта   Hands Thumbsup и днес съм на работа  #Crazy, че в офиса са изпаднали в истерия вече  smile3511
И вече почва да ми се нунка  1countingsheep яката  hahaha
Оставила съм ги мойте 3-мата мъжаги да се гледат днес и да си доспиват  Peace а аз като се прибера ще трябва да оправя лудницата  Sick удома  newsm79, да пусна 100-тина перални  wash hang 1ironing и въобще ... купон  Joy

Довечера ще кача малко снимки  smile3509

# 77
  • София
  • Мнения: 1 511
Добре дошли,Вяра!
Съчувствам ти за лудницата и пералните...но иначе ще е много скучно - само лежане.  Mr. Green
Ще се оправиш - ти си боец все пак!  Wink


ЕТО обещаните от мен снимки!

Таня,
доста се посмях с твоята хубавица! И претенции чак!  Laughing
Ти как си? Как се чувстваш?

# 78
  • Мнения: 3 537
Привет от мен!

Гвенка, супер снимки  Hug, ех, мореее Flutter
Много ми хареса роклята ти,и много як цвят Grinning Искам и аз такавааа Laughing
Танче, мерси много Hug Вземете плащайте глобите навреме,че с тия лихви е купон Twisted Evil
Как я караш в тия жеги с корема ,май всички горещини ще хванеш Tired
Вярка, айде като починеш и си изчистиш пускай снимки,чакам с нетърпение Grinning

Аз днес пак у големите жеги бях по интервюта, еййй скапах се, сега главата ме боли от слънцето Tired

Айде, поздрави от нас!  bouquet

# 79
  • София
  • Мнения: 2 181
Mimis,каква работа си търсиш?

# 80
  • София
  • Мнения: 1 511

Гвенка, супер снимки  Hug, ех, мореее Flutter
Много ми хареса роклята ти,и много як цвят Grinning Искам и аз такавааа Laughing

Благодаря.  Hug
Това е любимият ми цвят. Памучна е и държи хладно.


Аз днес пак у големите жеги бях по интервюта, еййй скапах се, сега главата ме боли от слънцето Tired

И мен ме боли главата като постоя повече на слънце - много е неприятно. Почивай и пий много вода.
Как минаха интервютата?

# 81
  • Мнения: 3 537

Аз днес пак у големите жеги бях по интервюта, еййй скапах се, сега главата ме боли от слънцето Tired

И мен ме боли главата като постоя повече на слънце - много е неприятно. Почивай и пий много вода.
Как минаха интервютата?

Ох, ами и аз незнам, то за едното се отказах, ама от другото място чакам да ми се обадят, днес или утре....

# 82
  • София
  • Мнения: 1 511
Нещо пак запустя темата ни?!  Mr. Green
Какво ли правят HOLY? Така ми домъчня за тяхната банда...  Sad

# 83
  • Мнения: 2 255
Здравейте мацки   bouquet
определено нещо ни оредяха редиците  Joy
аз имам лека извинителена "билежка"  hahaha не мога да вляза в крак нещо след моренцето   grinning039 дето вика шефа:  "в главата ми още плискали вълни"   sport027
В сряда нали се прибрахме в 5 сабалем  #Crazy и аз се метнах на работа в 8...  Mr. Green ...четвъртъка го изкарах хептен на автопилот м/у кухнята   food002, пералнята  wash, простора  hang и ютията  1ironing нямам спомен как съм заспала даже   sleepuu
В петък пак на работа  Peace
Събота и неделя понаредих къщурката и спах следобяд с Коко  Hug та сега съм по-наред  Wink

Калоянчо обаче нещо се разбуха та се отложи връщането на ясла и днес  и утре ще се гледат с татко му, че той е още отпуска  Thinking и така ... туй е от нас засега  newsm78

# 84
  • Мнения: 2 255
Какво ли правят HOLY? Така ми домъчня за тяхната банда...  Sad

И аз съм се затъжила за тях, Жули беше обещала да дрънне един телефон по някое време, ама още я няма никаква  newsm78

# 85
  • София
  • Мнения: 1 511
Мимис,
днес ми се стори,че едни сини очи ме пронизаха за миг....мислих докато вървях и измислих,че по-сини от твоите очи не съм виждала...та в тоя ред на мисли,беше към 9.30 около 8мо ОДЗ с Жожи на ръце или съм се припознала?  Crazy

# 86
  • Мнения: 3 537
Мимис,
днес ми се стори,че едни сини очи ме пронизаха за миг....мислих докато вървях и измислих,че по-сини от твоите очи не съм виждала...та в тоя ред на мисли,беше към 9.30 около 8мо ОДЗ с Жожи на ръце или съм се припознала?  Crazy
Ми да ,тогава някъде излезнахме, водих го на лекар, ама незнам дали сме били ние, Thinking моите очи са зелени.Иначе аз вчера бях с къса дънкова пола и бяла блузка със сини ръкави, Жорко и той беше в тон с мене синьо Grinning
Ако ли не, значи си се припознала.
Ето пресни снимки
http://img154.imageshack.us/my.php?image=s4014529kt8.jpg
[img=http://img515.imageshack.us/img515/502/s4014534gf5.th.jpg]
[img=http://img105.imageshack.us/img105/1598/s4014564rk3.th.jpg]

Ох,и Жорко го беше пипнал вируса, Т, червено гърло, та 2 дена така, от както му давам сиропа е добре и започна и да хапва вече.Ама тая седмица ще си е у дома и после пак на градина Grinning

Последна редакция: вт, 03 юли 2007, 22:52 от Мимис

# 87
  • София
  • Мнения: 1 511
Наистина са ти зелени очите ... защо съм останала с впечаатление,че са сини като небето?!  Thinking

Утре пак съм в София цял ден,така че ако си свободна - звънни да пием по кафе. Ще ти оставя телефона си на лични!  Hug

# 88
  • София
  • Мнения: 1 511
Много се радвам,че вчера се видяхме с Мимис и Жорж.
 Hug

Таня,
как си? Нищо не казваш...как е шкембака?  Mr. Green

# 89
  • Мнения: 3 537
Много се радвам,че вчера се видяхме с Мимис и Жорж.
 Hug

Таня,
как си? Нищо не казваш...как е шкембака?  Mr. Green

Ахам  bowuu Hug

Абе всички се изпокриха нещо.... Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт