Какво става със Слави Трифонов?

  • 10 501
  • 160
  •   1
Отговори
# 75
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Слави се клонирал!
Единият клонинг е в Русия,
Втория клонинг е в "Слънчев ден",
Третият клонинг е в Плевен,
Четвъртия се разхожда из чужбина,
Петия клонинг чете във форума
... и т.н........

# 76
  • Мнения: 2 161
Слави се клонирал!
Единият клонинг е в Русия,
Втория клонинг е в "Слънчев ден",
Третият клонинг е в Плевен,
Четвъртия се разхожда из чужбина,
Петия клонинг чете във форума
... и т.н........
Слави Трифонов е у дома.В спалнята ми.Ха сега,де!

# 77
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Слави се клонирал!
Единият клонинг е в Русия,
Втория клонинг е в "Слънчев ден",
Третият клонинг е в Плевен,
Четвъртия се разхожда из чужбина,
Петия клонинг чете във форума
... и т.н........
Слави Трифонов е у дома.В спалнята ми.Ха сега,де!

Ха така!
Знаех си че там е шестият клонинг!

# 78
  • Мнения: 2 161
Слави се клонирал!
Единият клонинг е в Русия,
Втория клонинг е в "Слънчев ден",
Третият клонинг е в Плевен,
Четвъртия се разхожда из чужбина,
Петия клонинг чете във форума
... и т.н........
Слави Трифонов е у дома.В спалнята ми.Ха сега,де!

Ха така!
Знаех си че там е шестият клонинг!
Оригиналаааа,оригинала е в спалнята Grinning.

# 79
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Оригиналаааа,оригинала е в спалнята Grinning.

и кво......

бягайте клюкарки да вземаме пуканките  Joy Joy Joy

# 80
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Как какво?
Шанел дава интервю!

# 81
  • Мнения: 3 674
Как какво?
Шанел дава интервю!

Оригиналаааа,оригинала е в спалнята Grinning.

и кво......

бягайте клюкарки да вземаме пуканките  Joy Joy Joy
ауууу...взех си пуканките.... Popcorn  ...чакаме интервюто... Mr. Green
Шанелка...Освен това  ..искамееее снимки... photo

Последна редакция: пн, 28 май 2007, 03:11 от roza66

# 82
  • Мнения: 490
Ебаси спама Laughing

# 83
  • Мнения: 917
Направо  Laughing

# 84
  • Мнения: 1 673
Дано се оправи и да се върне в предаването си,защото ми писна да гледам този змей в ефир ooooh!


За Росен Петров ли става дума? Защо пък да е змей? Аз смятам, че добре се справя, дори се поотпусна и все по-уверено води, освен това ми се струва много умно и далновидно момче, образовано и куражлия. Змей го наричаш в смисъл "грозен" или "помита всичко с пламък около себе си"? Аз мисля, че достойно се справя със заместването. Разбира се, искам Слави да се връща, но засега и Росен и Годжи държат фронта. Радвам се, че шоуто не се разпилява.

Не знам дали по Росен е плЮто достатъчно из темите...Ако искате, да го почваме...Кво толкоз?

Да го обиждаме за външния му вид-грозен, смотан, нисък, със шкембе, висят му гърди като на жена, черепът му не е красив, веждите са му кошмарни, обличат го в шоуто като педераст...После на ниво "ум и умствени способности"-глупак, надувка, с огромно самочувствие, дерибей, крещи на всички в екипа, а той самият е бездарник като сценарист, изживява се като господар, на всяка продукция-мерудия, подмазва се на Слави, затова е около него...После-"личен живот": бие си гаджетата и ги държи заклЮчени у дома, не разговаря с родителите си и роднините си, има извънбрачно дете, което е оставил в дом за сираци, в миналото си е изнасилил цял клас абитуриентки, а учителката е отвклякъл и 3 дни подред насилвал, но му се е разминало, защото е имал връзки, има голяма, скъпа къща, гадината му с гадина, държи се супер гадно като седне в заведение (тук ще се намерят форумки, които са го и обслужвали да потвърдят), мъжът от записа с кражбата на Албена Вулева всъщност е Росен, но той си мълчи, гадината, нали все се измъква като хлъзгава риба от ситуациите. И накрая- "разни": гаден, мръсен, надут кореняк-софиянец, хвърля си кутията от цигари на светофара!, сексуален перверзник и извратеняк с много лоша екзема на гъза, като се храни-плЮе, никаква култура на хранене!, нито руският му-руски, нито английският му-английски, нито ченгенуването му-ченгенуване, нито телевизионерстването му-телевизионерстване, като дете всяка година е хващал въшки и всички на улицата са го биели...

Аз ще спра да поема дъх, ако искате- вие продължете!

# 85
  • Мнения: 677
Marie-Antoinette, успокой се, поеми дълбоко въздух, никой не е започвал, че някой да продължава, освен теб де  Grinning
А и Росенчо едва ли заслужава коментар въобще  Tired

# 86
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Еееее оспамихте темата бе, а въпросът беше кратък и ясен. Какво ли се очудвам то всичкото ни такова и форумите също.

# 87
  • Мнения: 1 673
Еееее оспамихте темата бе, а въпросът беше кратък и ясен.

Е, на такъв въпрос-бомба какво друго му се полага освен много спам?

Аз лично харесвам като задам кратък и ясен въпрос, пък получа отговори на няколко едновременно. В случая тук отговорите са:

1. Никой нищо не знае за това какво става със Слави. Слави, като реши, сам ще си каже.

2. Правописните грешки дразнят. Има все още капка надежда за образователната ни система!

3. Недоразумения стават навсякъде. Един неправилно изпратен постинг и иди обяснявай, че нямаш сестра...

4. Росен Петров е "змей", който "едва ли заслужава коментар въобще". Защо?-казвали ти някой, смееш ли да питаш...


# 88
  • Мнения: 3 972
Слави е в Мюзик Айдъл Peace
Пуснете си БТВ

# 89
  • Мнения: 124
   261uu  261uu  261uuСлави се върна newsm44 newsm44 newsm44

Общи условия

Активация на акаунт