Какво става със Слави Трифонов?

  • 10 503
  • 160
  •   1
Отговори
# 120
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Мислех да гледам снощи шоуто, едва издържах до десетата минута егоцентрични изказвания на Слави. Иначе му желая здраве. А шоуто отдавна е за сваляне от ефир.

# 121
  • Мнения: 3 405
Aз заспах Tired
И защо не си кажат направо? Няма шоу на Слави и толкова. Колкото и да подготват почвата, гадни коментари все ще има.

# 122
  • Мнения: 29

Цитат на: рони в сряда, 23 май 2007, 22:16
rosalinda, българка ли си?
Услепе и уздраве на какъв език е?


   

колко сте прости на форумски е. услепе, уздраве, утикви, узелки.............
срам ме е от вазе 
 
 Информирай модератор   
_____________________________________ http://www.youtube.com/watch?v=OZHTCyzHwAI
 Не сме прости, а грамотни. Форумски език няма,  при чатене се срещат съкратени форми ,като к'о пра'ш и то предимно от 13-14 годишните. Какво си направила ти, та си толкова горда от себе си,та чак се срамуваш от нас или (като за теб) назе.Не се чувствай длъжна да ми отговаряш, че ще вземеш да напишеш нещо умно и ще вземеш и от себе си да се срамуваш. newsm50 newsm50 newsm50

# 123
# 124
  • Мнения: 2 386
 spam2  newsm34

запис + емотикон с пуканки

# 125
  • Мнения: 2 891
Майкоууу  Mr. Green

# 126
  • Мнения: 4 138
танче, кака, не си в час. и чувството ти за хумор е на фризерна температура. немой се секира и си гледай живота. с 11 постинга много си запозната с форумския фолклор и майтапите. сакън, недей така. ако се чувстваш лично засегната, не бива, теб не те знам..........
ще цитирам роза 66. всеки има право на лична драма. Твоята каква е..............
по темата, та да не е отговора ми спам. сега последно какво става със слави. ще има ли шоу, няма ли да има.........колко му е рейтинга и бил ли е в леглото на Шанел.

# 127
  • Мнения: 3 405

клипчето твое ли е? не спамя, любопитствам Simple Smile

# 128
  • Мнения: 7 114
Таня, нищо не разбрах.
Не разбрах и дали росалинда е бълкарка. Ще го преживея, но ме глождеше любопитство.  Grinning

# 129
  • Мнения: 4 138
да миличка, на моят бебок е. по темата - ще го пратя в шоуто на слави. е сега да видим как ще ме обявите в спам Mr. Green

# 130
  • Мнения: 2 386
Защо се правите на луди?
Спам-емотикона ми е предназначен за Таня. Или поне беше.

А 'bad idea' иде да рече, че не е хубаво да се публикуват ЛС..
Нейсе.
 Stop

Последна редакция: вт, 29 май 2007, 14:22 от evanescent

# 131
  • Мнения: 3 423
Таня, нищо не разбрах.
Не разбрах и дали росалинда е бълкарка. Ще го преживея, но ме глождеше любопитство.  Grinning

Има ли значение, дали е българка?!
Да не би всички българи да са грамотни.

# 132
  • Мнения: 2 211
Росен Петров снощи уж попита Слави няма ли да има промени...което, според мен означава, че подготвят почвата за края на шоуто и старта на нещо ново.  newsm78

Ей това се казва професионално изказване с елементи на анализ Grinning
А какво би могло да е новото?!
Ами например собствена телевизия - СлавиTV. Като гледам, телевизионните предавния отдавна му отесняха на размаха.

# 133
  • Мнения: 276
Нямам представа какво става със Слави, но въпроса с правописа живо ме заинтригува Simple Smile
Кой знае и аз какви ги "сътворявам". Освен във форума не ми се случвало да пиша на български от доста години и повярваите, трудно ми е понякога да се сетя елементарни неща.  newsm78. Ако допускам грешки и някой ме поправи... благодаря предварително  bouquet

# 134
  • Мнения: 276
Какво се е случило всъщност? Болен ли е?

Общи условия

Активация на акаунт