ВМ-НВХ Мазна мръвка за слаба трътка - 16 Епизод

  • 15 282
  • 429
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 2 897
България срещу Холандия се срещат на Канадска борба на Трансилванска територия за шампионата на Таджикистан с официален спонсор Тимбукту.

# 421
  • Мнения: 360
Флайче,
лочкай си водичка и забрави за станалото. Ама то нещо станало ли е? Някой каза ли нещо за баница? Аааа, щом никой не е добре, на мен ми се е причуло.
Аз за това бързам да го обявя в старата тема, та в новата на чисто да започна. Embarassed Rolling Eyes

# 422
  • Мнения: 2 897
Да обявя тогава в старата тема, че ми се пие ей това:

# 423
  • Мнения: 360
Какво има вътре, че така си зажадняла??? newsm78

# 424
  • Мнения: 2 897
Ами има еспресо, много мляко, сироп по избор (ванилия, карамел, мока, лешник) и натрошенн лед, много натрошен лед. Това на картинката има и сметана отгоре. Перфектно е за лятото. Нещо като фрапе, но много по- яко, заради натроешения лед. Потекоха ми слюнки (искам го) и сълзи (не мога да го имам, или поне не трябва).

# 425
  • Мнения: 360
Даааа, пий една студена вода от мен.

# 426
  • Мнения: 2 147
Добре де, черпя те  Simple Smile Hug

# 427
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Момичета, много спамим и да не ни резнат модераторите, или най-малкото да ни дърпат ушите Rolling Eyes
Ясно е,че сега просто дописваме старата тема, но малко ми е притеснено да няма санкции.
Дениче не ти писах в РХ, да не им разводнявам темата-и аз имам First Certificate, и подготовка за TOEFL-но никога не съм се явявала на него, просто така за мене си го бях решила

# 428
# 429

Общи условия

Активация на акаунт