Към скачалите с бънджи имам един въпрос

  • 3 610
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 764
Едит: Намерих ги парашутните скокове:
 III. ПАРАШУТИЗЪМ:

Цена на курса: 300,00 лв.
Цена на курса за ученици и студенти: 200,00 лв.
Цена на един скок с парашут: 50,00 лв.
Тандемен скок: 300,00 лв.
Видеозаснемане: 100,00 лв.
Парашутните скокове се провеждат в гр. Казанлък и гр. Стара Загора.

А, стига бе!   ooooh!
По мое време, не само, че беше безплатно, но и ни хранеха. С кебапчета или мешана скара.  Laughing
 И спортни лагери имаше.
 Е, и световни шампиони също имаше, но това е стар филм...  Cry
Ама съществуваше една организация, наречена ОСО (Организация за Съдействие на Отбраната). Леле, каква дива приватизация настъпи там!  Crazy

# 16
  • Мнения: 6 924
И двата пъти скачах вързана за кръста. Само си избираш къде да те вържат. Фирмата е Вертикален свят.
Ако се чудиш за място - без съмнение Витиня!
Мда, Витиня, но ми е малко далеч. Ако ходя до София някой път обаче може и да скоча.

# 17
  • Мнения: 73
Аз миналата година скачах и ме бяха вързали през краката, висенето с главата надолу не ти прави кой знае какво впечатление след скока...

Ето ти сайта на клуб "Адреналин", обади се и ги попитай предполагам, че може да ти дадат информация.

P.S: Междудругото преди да скочиш те карат да подпишеш декларация, че не страдаш от болести, който могат да ти попречат по време на скока... newsm78

# 18
  • Мнения: 6 924
Ето ти сайта на клуб "Адреналин", обади се и ги попитай предполагам, че може да ти дадат информация.
Сайтът го знам и изрично писах, че сме питали вече и това, което ни отговориха. Друг ми беше въпросът.

# 19
  • UK
  • Мнения: 3 959
Знам че не е за това темата, но току що си представих да скоча от някой мост, било то и с въже, е, не мога. Не искам. Ужас.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 775
P.S: Междудругото преди да скочиш те карат да подпишеш декларация, че не страдаш от болести, който могат да ти попречат по време на скока... newsm78
Това е така, затова не ми дават да скачам.
P.S. Монда, а на теб как ти разрешиха със счупени прешлени  newsm78?

# 21
  • Мнения: 5 877
Eдин мой познат се разби в подпората на моста. Счупен гръбначен стълб.
Внимавайте, за бога.

# 22
  • Мнения: 2 792
 Аз има дискова херния, с разни протрузии и стеснения на каналите, доколкото знам това е противопоказно за скока, някой скачал ли е с подобни диагнози ?
 Има желание, но като си представя дръпването от тежестта на тялото ми, как може да ме удари в кръста, леко ми спада ентусиазма.

 Анда, как точно е станал инцидентът с приятеля ти ?

Общи условия

Активация на акаунт