Мили мами в кои месец от бременноста спряхте цигарките....

  • 2 721
  • 88
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 165
веднага щом разбрах че съм бременна и с двете ми бременности.Все още не съм ги подкарала вече повече от 2 години и хич не ми липсват тези пущини!!! Mr. Green

# 76
  • София
  • Мнения: 7 097
Още не знаех, че съм бременна, когато започнах да се отвращавам и ги спрях Sick

# 77
  • Мнения: 344
Аз ги спрях щом разбрах че съм бременна.Когато забременях започна да ми се повръща само щом усетя мириса на цигара. Simple SmileАз по този начин разбрах че съм бременна. Simple Smile

# 78
  • Мнения: 441
Спрях ги веднага щом разбрах,че съм бременна.

# 79
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Спрях ги преди да разбера че съм бременна, защото ми ставаше лошо, но като разбрах много се зарадвах, още не съм ги започнала, не ми се пуши вече!

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 41
Спрях цигарите щом бременността ми се потвърди от лекар-6 г.с.Тъй като не ми става лошо /сега съм в 13 г.с./ от време на време запалвам,но не ми се пуши много,успявам да се овладея.

# 81
  • Мнения: 209
Не можах и с 2-те бременности да ги захвърля скапаните цигари.Явно нямаше кой да ми тегли един бой та да не се сетя да запаля повече #2gunfire

# 82
  • Мнения: 498
Спрях ги в момента, в който ми потвърдиха наличието на плоден сак - т.е. - 6-7 седмица май беше. Преди това доста ги бях намалила обаче, от кутия на 1/2 и то предимно вечер в заведение пушех.

# 83
  • София
  • Мнения: 1 626
Аз спрях два-три дни след като бях видяла двете чертички на теста.

# 84
  • Мнения: 77
Аз спрях намалих цигарите още след яко препушване на 8 дек. След това пушех по две-три на ден. А откакто разбрах, че съм бременна даже въобще-интересното е, че дори ми става лошо от цигарите. Жалко само, че не мога така лесно да откажа биричката. Laughing

# 85
  • Мнения: 3 334
Още като видях положителния тест..т.е бях с два дена закъснение.

 Peace Peace Peace

# 86
  • Мнения: 1 426
От момента, в който взе да ми прилошава - от началото на втория месец.

# 87
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
От момента, в който взе да ми прилошава - от началото на втория месец.


И аз  bouquet

# 88
  • Мнения: 1 044
3 години преди да родя - след като взехме решение да имаме деца ги спрях.

Общи условия

Активация на акаунт