Сметките за ток

  • 2 007
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 951
Нашата сметка за ток е двойна ,че и отгоре даже.Ужас!

# 31
  • Мнения: 4 406
и аз нямам обяснение- пише , че плащам за периода 9.4- 9.5 и при положение, че не сме включвали отоплителен уред, сметката е същата, като предходния месец, когато все още пусках радиатори  newsm78 newsm78

# 32
  • Мнения: 4 770
ох и аз съм бясна миналия месец 74 лв със греене на ток а за този 3-4 дни е пускано и сметката е 71лв  smile3515

# 33
  • Мнения: 1 233
Тия май наистина отчитат на три месеца веднъж гадовете..... Thinking #2gunfire

# 34
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Аз също плащах през е-pay, но понеже не получавах фактури и започнах пак да се редя по опашки, за да виждам какво плащам.
Току що се обадих да питам за фактурите, казаха че трябвало да се подаде заявление за получаването им на адрес. Нямало нужда да ходя някъде специално, те щели да ми го пуснат. Ще видим следващия месец дали ще получа нещо.

Днес си получих фактурите, които ми липсваха, всичките наведнъж. Доста бързо реагираха този път и съм приятно изненадана от факта.
За това пък и при мен сметката за април е двойно по-висока от тази за март. Не се топлим на ток, така че това не е критерий. Преди си мислех че причината е в периода на отчитане, но не, и двете сметки са точно за 30дни, поне така пише на фактурите Thinking

# 35
  • Мнения: 4 300
Само да споделя че фактури могат да се разпечатват от сайта на Чез електро ( за ЕОН не знам дали има таква въможност, виждам че някои са от Варна). Изисква се само абонатен номер.

Общи условия

Активация на акаунт