Как да забавлявам бебе на 1 м.

  • 1 377
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 555
newsm78 newsm78 newsm78

На 1м Иво само ядеше и спеше-с нищо не съм го занимавала.Е, и се гушкахме много, не ме болеше корема.Защо не пробваш да го гушкаш седнала-така няма да се натоварваш.

 Peace

# 16
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Дъщеря ми на един месец ядеше и спеше PeaceНикакви занимания не можеш да измислиш!

# 17
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Разгледай тази страница:

http://www.babycenter.com/refcap/baby/babydevelopment/1477174.html

ако се регистрираш, ще ти пращат по 1 е-майл всяка седмица с интересна информация за това как се развива бебчето, как можеш да го заиграваш и други подобни.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 294
Купихме 100 малки топки и му ги изсипвах в креватчето.Той се забавляваше с часове с тах.Най-голямото му желание беше да ги изхвърля през креватчето и се заливаше от смях.Също му давах и различни кутии в които слагах нещо да дрънка и той се занимаваше.

Бебе на 1 месец не може да вземе топка и да я изхвърли през креватчето newsm78
  Embarassed ooooh!Който спи и не чете така е Mr. GreenВидяло ми се е, че става въпрос за дете на 1г.Но определено на бебе на 1 месец топките няма да му вършат работа Laughing
Биляна нали не го приемаш като нападка, просто разсъждаваме всички за да помогнем със съвет на yovanka

Извинявай ако съм те засегнала  Praynig

# 19
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Биляна нали не го приемаш като нападка, просто разсъждаваме всички за да помогнем със съвет на yovanka

Извинявай ако съм те засегнала  Praynig
В никакъв случай не го приемам като нападка HugСмях се сама на постинга си Simple SmileТо и аз исках да помогна, но излече, че отглежадм бебе генийче. BlushБлагодаря, че обърна внимание на постинга ми.Тук както има майки които се връзват на всеки постиг, нищо чудно някоя да затрупа бебе на един месец с топки Party

# 20
  • София
  • Мнения: 4 294
Тук както има майки които се връзват на всеки постиг, нищо чудно някоя да затрупа бебе на един месец с топки Party

 Joy Joy Joy повдигна ми настроението  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 14 687
Биляна нали не го приемаш като нападка, просто разсъждаваме всички за да помогнем със съвет на yovanka

Извинявай ако съм те засегнала  Praynig
В никакъв случай не го приемам като нападка HugСмях се сама на постинга си Simple SmileТо и аз исках да помогна, но излече, че отглежадм бебе генийче. BlushБлагодаря, че обърна внимание на постинга ми.Тук както има майки които се връзват на всеки постиг, нищо чудно някоя да затрупа бебе на един месец с топки Party
И аз си го представих ринещо топки с крачетата. Благодаря на всички за отзивчивостта.

# 22
  • Мнения: 1 225
Моето бебче е на две седмици. Започнаха коликите. Обикновенно яде и после спи, като проплаква от време на време. КОгато не спи и е неспокойна я нося, поклащайки я и гушната до мен. Друго което правя е да я оставям да спи по корем върху мен. Това е добре и за вратлето - да заяква и за коликите - масажира и се коремче, а и се затопля от моето тяло.
Аз също родих секцио, но да чукна на дърво, не ме боли операцията и спокойно я разнасям из апартамента.

# 23
  • Мнения: 639
Моето бебе на 1 месец само спеше и ядеше,беше доста кротичка,разбира се е имало периоди да разнасяне.С нищо не можеш да я забавляваш при положение,че още не вижда и не чува.Повече разходки,всички бебета обичат да са навън Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 5 079
Сложи го в слинг, когато е будно!!! Важното е да усеща мама, да е близо до сърцето й, контактът е безценен за мъничкото същество. Peace

# 25
  • Мнения: 568
заслушват се в шумове - бръмчене на сешоар примерно ... но не повече от 15 мин. внимание.... иначе вариант е легнало гушкане и сукане.

Общи условия

Активация на акаунт