Кога си лягат вашите деца???

  • 3 833
  • 95
  •   1
Отговори
# 90
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
21 часа е в леглото. Но не спи следобед.

Не знам като тръгне на градина другата седмица как ще е  ooooh!

# 91
  • Мнения: 323
И сина ми си ляга доста късно Sad  .Лягал е и по-рано ,но пак не заспива до 24 часа.Сутрин става към 7:30 И не се криви. Явно се наспива.

# 92
  • Мнения: 1 737
И моя заспива към 24 - 1:00, повече от година и сутрин ставаше към 11. От няколко месеца го будя в 9:00 и изобщо не си е променил лягането вечер. Имам чувството, че като тръгне на ясла и започнем да го будим още по-рано, пак няма да му се измести вечерното лягане. Thinking

# 93
  • Мнения: 27 524
Всяко дете има различен режим. Синът ми никога не е лягал рано, напоследък е направо безобразен - откарва до полунощ. И сега все още не спи, играе си в леглото. Не плаче, но не спи. Снощи пак така, насила не става, а днес грохна от воден увеселителен парк, но не спи. Не се притеснявам, както реши. После обаче спи до обяд, а следобяд още 4 часа  Grinning

# 94
  • Мнения: 1 427
Ляга , когато й се приспи.По-рано от това никаква земна и небесна сила не може да я вкара в кревата.Обикновено в интервала 22-23ч. се изморява и заспива.Следобед обаче спи минимум 2 ч.

# 95
  • Мнения: 4 362
Слагам я в 20 ч.,от няколко седмици става вече в 10 сутрин,иначе е ставала в 8 най рано.

Общи условия

Активация на акаунт