Кое е първото нещо което една жена гледа в един мъж?

  • 16 415
  • 180
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 674
Очите...и височината. Харесвам много високи мъже... Blush

# 31
  • София
  • Мнения: 397
също очите но не цвета а погледа. в момента в който се засече с моя ,вече знам дали сме от една порода. Twisted Evil

# 32

отговорност и пари - с устни и дупе поколението си не може да гледа

# 33
  • София
  • Мнения: 397
стига сте оправдавали сребролюбието си с децата -те се гледат и с малко и с много.децата ми са щастливи въпреки че не съм си избрала богат мъж.

# 34
  • Мнения: 563
ръцете и по-специално пръстите Blush ако ръцете не ми харесат много малък ( всъщност никакъв ) е шанса да ми хареса притежателя им. Има една много характерна форма на ноктите на някои мъже, не мога да обясня с думи, но такива пръсти и нокти по-точно тотално ме отблъскват, ако ще мъжът да е най-най-най.

# 35
  • Мнения: 7 186
Понякога едно кръстосване на погледи е достатъчна магия. Погледа говори много. Един поглед може да ме разтупти, но може и да ме отврати.
Останалото вече е цялостно излъчване.
Задници бол Laughing, това далеч не е основния критерий, който би ме привлякъл в един мъж.

# 36
  • Мнения: 2 327
Очите и... ръцете... Все пак идеята е с тях да ме докосва евентуално Simple Smile

# 37
  • Варна
  • Мнения: 552
Очите, ръцете, височината.
Ако пък случайно му е обрасъл вратът или няма колан на панталона и му се налага да ги повдига многократно,просто забрави.

# 38
  • Мнения: 6 993
Косата, височината, ръста, раменете.
Да може да ме носи на ръчички Mr. Green

# 39
  • София
  • Мнения: 7 097
Половината жени поне гледат задника  Grinning
И после мъжете били зяпали ... глупости  Grinning

 thumbsup
Макар че не може да се каже, че зяпвам първо там... Shocked
Всъщност цялостното излъчване първо ми повлиява и после обръщам внимание на отделни детайли като задни части  Laughing крака, обувки, усмивка, поглед, глас... Crazy

# 40
  • Мнения: 6 315
Очите,устните, силуета, пропорциите, ръцете, аромата,гласа , и не на последно място - какво говори (в крайна сметка може да се окаже най-важно)

И аз така Simple Smile.

# 41
  • Мнения: 830
Абе ако няма излъчване,ако не прахвърчат искри когато се срещнат погледите ви,ако не ти се подкосяват краката като го видиш,ако ще и портфейла му да е като куфар все ми е тая.

# 42
  • Мнения: 1 299
Аз гледам ръцете... Дланите, пръстите...от там си правя много изводи  Wink

# 43
  • Мнения: 1 174
Общото излъчване.Гледам очи, лице, тяло, всичко, но цялостното излъчване на мъжа, доброто му самочувствие могат да ме впечатлят, да ме накарат евентуално да обърна внимание. За покритието проверявам щателно, след сериозни разпити!  Wink

# 44
  • Мнения: 2 084
Преди да огледам последния мъж като хората се оказах женена за него. Спомням си, че загледах ръцете му, май тайничко си помислих какво ли е да ме докосне.
А на една първа среща като видях мръсните обувки си намерих евтино извинение и веднага си тръгнах. Сякаш само обувките видях. Или може би само обувките исках да видя.

Общи условия

Активация на акаунт