АВГУСТ вече наближава, мама славно наедрява!

  • 13 547
  • 309
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 4 546
Ирра, съжалявам  Hug не е извинение да ти говори така, защото е бил ядосан иил объркан, но стискам палци да е така. ако пък сериозно го е мислил - колкото по-рано го разбереш, толкова по-добре. надявам се всичко да се оправи  Praynig
аз да дам отчет - моите болки са били пак от гадните гъби, а + това съм карала и някакъв вирус явно - така и не можаха да разберат от какво съм вдигнала температура.

# 301
  • Мнения: 423
херелинка , пази се де.  Naughty Какви са тези температури!

# 302
  • Мнения: 223
Аз явно се включвам към края на темата, но поне ще я закрия. Много се радвам, че снощи поощрихме Димианики да отиде на лекар. Наиситна. Много и се кефя как добре си прецени положението. Ади, поздрави я и за това! Надявам се да се държат мило с нея в болницата.
Ирра, честно казано още от снощи си мисля какво бих могла да ти кажа. Ти снощи само ни каза за мнителността и ревността, но от опит знам, че те са си силни врагове. Сега, след споделеното за разговора ви, е още по-трудно да те посъветваме, защото разговрът и чувствата са следствие от постъпки на хора, които реално не познаваме - ти и той!
Обаче съм ходила из дебрите на ревността и от яд и тревога си докарвах какви ли не болежки. Ирра, ако майка ти и брат ти ще те разберат безвъпросно си отиди за мъничко. Не казвам за винаги. не затваряй врата. Но поне си отиди да ти се избистри главата и да ти е на топло душицата и бебенцето. Аз лино съм дете на разведени родители и знам, че не е весело. Майка си ни отгледа почти сама, а сега вече си имаме прекрасна сестричка от 2-ри я и брак. Нашите се , разделяха се и от този танц сме родени ние двамата с брат ми. Винаги сме обожавали татко и винаги сме щастливи от семейството си. Не се тревожи за цялостното решение и не се заричай за нищо -  животът е по-разнообразен от нашата представа. Почини си малко сега. После ще решаваш.
Лора, честито момичешко потвърждение. Мен нашият красавец винаги само вълни ми е предизвиквал. а сега вече им е по-тесничко и сигурно така е застанала - нито и се рита, нито има място  bouquet
Ох, Херелинка, аз как така не съм разбрала, че имаш болки, мила. какви! браво, че беб е добре

# 303
  • Мнения: 498
elissee, , абе какви са тези хора? как така не се интересуват от  теб и от внучето си?
те и моите свекър и свекърва, като чуха че ще се женим преди 2г, след 4г. съвместен живот ни питаха "ама как така го решихте, ама добре ли го обмислихте и т.н" ама чак толкова да не се интересуват... Не че няма изцепки от рода на "Ти колко пари изкарваш?", "Ау, ама те тези ботуши не са ли много скъпи?(като че ли те ми ги купуват) и др. подобни.... ама откакто съм забременяла, направо мед им капе от устата :lol Mr. Green Mr. Green
newsm62, а ние като тръгнахме да се женим, единствената реплика беше много хубаво, ама ние нямаме пари, каточели някой им е искал. smile3534А като им казахме че чакаме бебо, беше едно голямо нищо, просто честито и тва е, все едно е чуждо. Абе въобще всеки се оплаква от тва дето няма, едни от прекалено внимание, други като мен без внимание и така.Разбирам че са по-възрасни, и че вече имат внуци, ама аз не съм виновна, в момента подържаме строго делови отношения със свекървата, защото се налага да работим заедно, но все пак да е жив и здрав интернета, че не трябва да се виждаме. А ако се налагаше да живеем с тях, още сега си стягам багажчето и обратно в София, без да се замислям

# 304
  • Мнения: 423
Абе още по добре! Я не им обръщай внимание, какво ще им се връзваш. Далече от очите-далече от сърцето. Пък и те майка и баща не са ти Simple Smile

# 305
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Ето ме пак за днес. Цял ден не се спрях, но беше поне ползотворно. Сутринта пак ми се ратупа сърцето, но аз съм по-голям инат явно и излезнах с риск да опъна петилата някъде. Поне разбрах, че заради тези сърцетупове трябва да продължа да пия магнезия, който бях спряла на своя глава. Понакупих някои нещица:
1.Подплънки за сутиен http://en.canpol.com.pl/product.php?lp=60&gr=20150&pd=55709
2.Мокри кърпички за гърди http://www.chicco.com/scheda_prodotto.asp?menu=on&art=00.068 … &idSezione=37
3.Специални превръзки за след раждане, които според мен са си жив памперс
4.2бр. бодита и едно гащеризонче.

Радвам се, че Дамианики е добре. Няма да се дава, яяяяя

Иррра, не знам направо какво да ти кажа. Мъж като....... на дъжд.

# 306
  • Мнения: 498
Абе още по добре! Я не им обръщай внимание, какво ще им се връзваш. Далече от очите-далече от сърцето. Пък и те майка и баща не са ти Simple Smile
rebus и аз съм на същото мнение и за тва реших поне с мъжо да не се карам заради тях, защото вредя на бебчо, пък и той какво е виновен, като самия той ми казва да не им обръщам много внимание.
Момичета кога затварят темата.

# 307
  • Мнения: 498
Гита какво са тези превръзки за след раждане, кажи поне каква марка са, аз даже не съм чувала за такива newsm78

# 308
  • Мнения: 423
Гита ще каже( за затварянето на темата де:)))

# 309
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=193508.0

Общи условия

Активация на акаунт