Обичат ли мъжете Ви постни яденета?

  • 3 988
  • 74
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 713
Яде всичко,и с месо и без месо.Е, предпочита повече с месце, но ако няма яде каквото му сервирам,без да се мръщи.
Същото е и при нас. Simple Smile

# 31
  • Мнения: 1 117
Хапва , стига само да е еднократно Mr. Green

# 32
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Обича. Яде огретен, тиквички с ориз, постни чушки и сърмички, постно зеле и какво ли още не.

# 33
  • Мнения: 1 951
  без месо яде единствено яйцата - сигурно защото от тях се излюпват пилетата Mr. Green  

И аз само с яйца успявам да го залъжа...

# 34
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Нищо ново  Mr. Green Мръвката си е на почит при мъжа ми. Ако манджата е постна ще иде до магазина и ще си купи някакъв салам, пушено месо или нещо от сорта  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 14 489
обича ама като има месце е по-щастлив Mr. Green
но като ядем постно /2-3 пъти седмично/ не яде салами, кренвирши и т.н. постното си е постно Naughty

# 36
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
За постно и дума не може да става, месце някакво трябва да има задължително. Постното ядене за него не е ядене. Иначе яйчица похапва. Аз пък предпочитам постните ястия, та като замине мъжо на път, си угаждам - готвя все това, което той не обича, а аз ям.

# 37
  • варна
  • Мнения: 1 830
Обича постни яденета, ама винаги пита и за мръвчица Mr. Green

# 38
  • Мнения: 867
Хапва постни яденета като пържени картофи,паниран кашкавал, тиквички, яйца под всякаква форма, чушки с яйца, боб, леща! Ествено че обича месото, но гледам да редувам! Умишлено пропускам месото  Simple Smile поне два пъти седмично!

# 39
  • София
  • Мнения: 3 787
Обича много постно,да.Даже сам ме кара да му готвя.Друг е въпроса,че трудно се наяжда с постни манджи и сам изяжда огромни количества Mr. Green

# 40
  • Мнения: 304
И у нас не се готви без месо  Crossing Arms Ма като идем на гости на наще яде вси4ко без да претендира  Joy  Joy  Joy

# 41
  • софия
  • Мнения: 376
вече съм го превъзпитала,дори да не обича,не се оплаква,че аз и детето пък не обичаме месо,готвя с месо от време на време.

# 42
  • Мнения: 2 211
Да, обича. Даже ги предпочита пред месните.

# 43
  • София
  • Мнения: 10 825
Моят мъж няма нищо против постните ястия. Дори има яденета, които предпочита да са постни I например гювеча не го харесва с месо

# 44
  • Мнения: 2 550
Не, и аз не обичам.

Общи условия

Активация на акаунт