За и против

  • 1 087
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 217
На 20 дни ходя на козметик за почистване на лице.Преди един месец си направих химичен пилинг.Правя го веднаж годишно него.Вече доста салони работят с хубава козметика.Аз лично съм доволна от Matis, Bio Line, Maria Galant както и на La Roche-Posay  Peace

За химичния пилинг ме посъветваха да изчакам 4-5 години. Иначе мисля, живот и здраве, и аз да си го направя, но ще отида в Медицинска академия за целта....

# 16
  • Мнения: 217

Дай идея за някоя маска за дълбоко почистване, моля тееее  Praynig

# 17
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Аз съм ходила само 2 пъти на козметик. Втория път ми беше особено наложително - почти шест месеца след раждането още нямах цикъл и всичко мръсно от тялото ми се опитваше да излезе през кожата на лицето ми  Sick
Иначе сама съм си козметик, дори и на приятелките ми преди да родя.

# 18
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
   Ходила съм на козметик 2 пъти. Нещо не ги издържам тези процедури. Мразя да ме пипат разни... Sick
 Действам сама в къщи и мога да кажа, че се справям по-добре от тях, като се има предвид че и двата пъти в които ходих, после по седмица ходех изпъпчена.

# 19
  • Мнения: 5 475
.. ходя на козметик за почистване на лицето поне 3-4 пъти годишно.
А вкъщи всеки ден си мия лицето с гел и след това почиствам с тоник.

и аз така

# 20
  • Мнения: 120
И аз на козметик не ходя. Правя си маски вкъщи, най-често си забърквам нещо по свое усмотрение с хума, защото тя почиства най-добре.

За черните точки си ползвам едни ленти за нос, махат ги много добре.

 Peace

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Ходя на козметик за почистване на лице поне веднъж на 2 месеца и съм много доволна. В другото време действам вкъщи сама с маски, но не е същото, въпреки че ползвам добра козметика. МОята козметичка познава много добре кожата ми и не съм имала неприятни изненади до сега. Работи ме с GUINOT. Миналата година си правих няколко процедури пилинг с плодови киселини и бях много доволна. Тази есен ще пробвам пак.

# 22
  • Мнения: 1 455
Смених три козметички,но определено се отказах от този тип услуги.Имам чуството ,че след козметик  кожата ми ставаше по зле.
Сега след консултация с дерматолог започнах да ходя на парна баня и определено не само лицето,а цялото ми тяло се изчиства.


Къде ходиш? Аз преди години ходих в Руския клуб на Шипка.....ако изключим рускините, дето пиеха биричка, докато се потят, беше много приятно.
Ходя в Кондор на Младост,ако не ти е далече ще ти обясня по подробно. Peace

# 23
  • Мнения: 217
Смених три козметички,но определено се отказах от този тип услуги.Имам чуството ,че след козметик  кожата ми ставаше по зле.
Сега след консултация с дерматолог започнах да ходя на парна баня и определено не само лицето,а цялото ми тяло се изчиства.


Къде ходиш? Аз преди години ходих в Руския клуб на Шипка.....ако изключим рускините, дето пиеха биричка, докато се потят, беше много приятно.
Ходя в Кондор на Младост,ако не ти е далече ще ти обясня по подробно. Peace

Благодаря, ама аз съм на 5-те кьошета, та ми е бая далеч.... нищо, де някой ден  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт