ПАЗАРДЖИШКОТО дете се приготвя за море 2 (11)

  • 11 158
  • 301
  •   1
Отговори
# 30
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Аз ще дойда в градската градина, само дано Катето позволи да се включа в почистването Simple SmileТя не се спира на едно място, индианското й име е "тръни в дупето" Grinning

# 31
  • Мнения: 1 938
Аз ще дойда в градската градина, само дано Катето позволи да се включа в почистването Simple SmileТя не се спира на едно място, индианското й име е "тръни в дупето" Grinning
Joy Joy Joy
Сигурно са роднини с Йоана... hahaha

# 32
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Аз ще дойда в градската градина, само дано Катето позволи да се включа в почистването Simple SmileТя не се спира на едно място, индианското й име е "тръни в дупето" Grinning
Joy Joy Joy
Сигурно са роднини с Йоана... hahaha


Сестрички по характер newsm44

# 33
  • Мнения: 2 577
БЛАГОДАРЯ НА ИВА, НЕЛИНА, УИНТЕР/нейна беше идеята/, ЛЕТЯЩА КРАВА, СОНЯ, БОБИМИН, ДЕСИ, КОТЕТО24,МАМА МЕРИ,АЕЛИС, МАРИЯНКА!
Акцията и инициативата за по-чисти зелени площи и повече детски площадки мина страхотно. Ако видите по-шарени пейчици около люлките в градската да знаете, че са дело на тези майки. Ако днес сте видели хора да се разкарват със шарени чували и найлонови ръкавици - това са били нашите символични"подаръци" за хората. Ако поне малко по-чисто е било днес - това е наша заслуга.
Много ще се радвам следващите инициативи да бъдат подкрепени от още повече майки!
На 1 юни ще имаме благотворителен щанд на Тортата. Много се надявам да съберем повече средства. Само да минете и да кажете, че ни подкрепяте ни стига!


# 34
  • Мнения: 2 577
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=138058

Айде и аз да ви покажа от моите щураци грамотите Joy
Мога да ви уверя, че учителката не е виновна за правописните грешки, това са отличниците на курса Joy
Определено са по-зле от мъничетата на Нели по правопис, но поне имат големи сърца Hug

# 35
  • Мнения: 1 938
 smile3501 smile3501 smile3501
Важен е жестът! Grinning
Хвала на таквиз младежи, дето се сещат да благодарят на учителките си! smile3501

Лелеее, видях ги на снимката тези младежи. ooooh! Ма те много високи бре! Не те ли е страх, че ако им пишеш двойка, могат да те набият? Joy

Чакам и Катето да се отчете как е минало тържеството, ама тя сигурно е заела хоризонтална позиция вече... Laughing

Последна редакция: вт, 29 май 2007, 23:57 от Nellina

# 36
  • Мнения: 2 577
Нели, ти като ме знаеш какво съм заразно зло мислиш ли, че даже им е дошло на акъл да се саморазправят с мен? Joy
А иначе аз оставях по около/над 30 човека на поправителен  изпит, ама те си знаят, че са честни двойки и си траят. bowuu

# 37
# 38
  • София
  • Мнения: 1 511

Чакам и Катето да се отчете как е минало тържеството, ама тя сигурно е заела хоризонтална позиция вече... Laughing

Ей ме!  Crazy
За позицията си аПсолютно права!
Но сега съм кукуряк!
Беше много хубаво,като изключа няколко забравени фрази,пускане на музика не където трябва...но пък ако всичко беше перфектно,най-вероятно родителите щяха да се отегчат!  Laughing
После детска дискотека,раздадохме се на дансинга и така!
Доволна съм!  Heart Eyes

Акцията и инициативата за по-чисти зелени площи и повече детски площадки мина страхотно. Ако видите по-шарени пейчици около люлките в градската да знаете, че са дело на тези майки. Ако днес сте видели хора да се разкарват със шарени чували и найлонови ръкавици - това са били нашите символични"подаръци" за хората. Ако поне малко по-чисто е било днес - това е наша заслуга.

Метани до земята и аплодисменти!
 smile3501 smile3501 smile3501

# 39
  • Мнения: 2 577
Момичета, дойде време да покажете, че ни подкрепяте!
Утре /1 юни/  от 10.30ч на Тортата ще има благотворителен базар организиран от нас - пазарджишките майки.
Костваше ни много усилия, но с желание всичко става. Подкрепиха ни Общината, Няколко училища и ЦДГ "Дъга", както и майки от страната.
Много ще се радваме да ни подкрепите и Вие и да минете да видите какво сме направили, а пък ако ви хареса нещо и да си купите. Всичко ще бъде на символични цени.

# 40
  • Мнения: 657
Ще дойдем! Само времето да е хубаво  Peace, че малкия не иска да стои под дъждобрана на количката  Mr. Green Crazy Mr. Green.

# 41
  • Мнения: 1 938
Момичета, днес като отивах на работа, видях ето това:

За първи път виждам две дъги една над друга! Не можах да се сдържа - споделям тази красота с вас! Heart Eyes
Ето и още една - снимала съм само едната, по-ярката дъга:

# 42
  • Мнения: 2 577
Лелеее,Нели, това е знак! Дано да е за хубаво! Ти нали не си мъж сега? Joy Joy Joy Joy

# 43
  • Мнения: 1 938
Не съм - не успях да мина под дъгата.
 Joy Joy Joy

# 44
  • Мнения: 134
Ейййй, всички са на базара и никой не е писал днес Laughing!
Честит празник на всички дечица! Да са живи и здрави!  bigdance2

Общи условия

Активация на акаунт