Music Idol-12

  • 15 653
  • 389
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 299
Харесвам Преслава и Тео, ноп май Преслава се представи по-лошо снощи... Невена ми е неприятна. Пее за да победи, не защото и е приятно. Другите двама живеят за да пеят. От Невена струи спортна злоба...

# 286
  • Мнения: 7 424
 "Спортна злоба" прекалено силни думи за Невена.Не мисля,че това момиче е способно на такива "страсти". Grinning
  Харесвам много гласа й(повтарям се,но смятам,че тя е Мюзик Айдъл за мен),но констатирам,че ми изглежда безхарактерна и неартистична. Sad
  Снощи бях учудена за избора на песните!
  Ave Maria,според мен,трябваше да пее Невена,а Кармен  -Преслава(която можеше да й даде малко темперамент,да направи разни страстни пози и т.н. Laughing)

# 287
  • Мнения: 822
Не мисля, че Невена не е артистична, напротив! Беше наистина много сладка и си изпя Кармен много хубаво - все пак и тя не е оперна певица. Вложи настроение и емоция!
Това, че пее еднакво добре в различните стилове е показателно за таланта и! За разлика от другите двама!
Преслава не ми харесва! Доста се напъва горката на Аве Мария. Слави много добре и каза! Какво от това, че пее с чувство, като няма глас!
А Тео, незнам какво толкова го хвалят!? Много висок глас, но без плътност и песните се загубиха някъдеее...!
Стефан щеше да ги разбие, защото гласът му е страхотен и  пее много точно, но жалко!
Наистина Невена за мен е номер едно. Кара ме да настръхвам като пее! БРАВО!  Hug

# 288
  • Мнения: 7 129
Който и да остане (дано единия е Теодор  Wink), следващата седмица ще има радост за драгите зрители. Ще бъдат изпълнявани и техните желания.
Ринг свободен.  Grinning

# 289
  • Мнения: 139
Преславчето - никаква разлика в начина на пеене и на 3-те песни, посредствена както винаги. Той Слави добре я нареди  Simple Smile

Теодор - на първата добре, но на втората и третата  Stop

А Невена, Ах Невена....Настръхвам като го слушам това момиче, всичко и се отдава...

 newsm44 smile3501 newsm44  Невена!

# 290
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Беше наистина много сладка и си изпя Кармен много хубаво - все пак и тя не е оперна певица.

 Joy Joy hahaha

Сладка Кармен ... това е по-скоро обида на пеене
Кармен е страстна, чувствена ... но сладка  Sick

Я да ви питам, вие коя песен бихте искали да изпълнят финалистите?
Аз от снощи мисля и не мога да реша коя точно песен искам да чуя  newsm78

# 291
  • Мнения: 2 491
Я да ви питам, вие коя песен бихте искали да изпълнят финалистите?
Аз от снощи мисля и не мога да реша коя точно песен искам да чуя  newsm78

Може би това:
The Rasmus-In The Shadows

или това:
Evanescence - Bring Me To Life

или може би това:
Lenny Kravitz - I Belong To You

или:
SCHILLER - Leben....i feel you

David Gray -  Sail Away

Judy Garland - Over the rainbow

Darren Hayes - Insatiable
...

Не знам newsm78  Thinking
И за още се сещам, но ще стана досадна.
Кажете и вие.

# 292
  • Мнения: 576
Теодор - за мен не може да пее. Пламен пее по-добре. Лансират го, защото е ученик на Алис Боварян.


П.П. Певец за мен е Ивайло от Стар Академи. Страшен е и глас и фейс....... какво ли стана с него newsm78

# 293
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Теодор - за мен не може да пее. Пламен пее по-добре. Лансират го, защото е ученик на Алис Боварян.


П.П. Певец за мен е Ивайло от Стар Академи. Страшен е и глас и фейс....... какво ли стана с него newsm78



ТУК

ТУК
ТУК      И това е човек който никога не се е занимавал с музика А какво ли ще стане ако го направи!!!!! 

# 294
  • Мнения: 576
shushi7777 - ВЪРХЪТ СИ!

Оправи ми настроението!  love001 newsm51

# 295
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
shushi7777 - ВЪРХЪТ СИ!

Оправи ми настроението!  love001 newsm51


# 296
  • Мнения: 6 243
Беше наистина много сладка и си изпя Кармен много хубаво - все пак и тя не е оперна певица.

 Joy Joy hahaha

Сладка Кармен ... това е по-скоро обида на пеене
Кармен е страстна, чувствена ... но сладка  Sick

Точно влязох в темата, за да напиша точно това и гледам, че Ян Бибиян ме е изпреварила.
Кармен е символ на темпераментната, огнена, страстна жена, тая дето обича до смърт. А Невена си изпя арията като едно мило коте. "Сладка Кармен" за мен беше по-скоро завоалирана подигравка от страна на журито. Баба Данче да ти изпее Кармен, това е друго нещо.

Невена наистина е мила, ама с тоя темперамент повече ще й подхожда арията на седмото козле, примерно. Ще е много сладко.

# 297
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
П.П. Певец за мен е Ивайло от Стар Академи. Страшен е и глас и фейс....... какво ли стана с него newsm78
Shocked
Той ако беше много добър певец досега щеше да е превзел класациите
нали се пробва на Евровизия - ей на - пълна боза  Mr. Green
Обаче явно владее други работи по-добре от пеенето  Twisted Evil

# 298
  • Мнения: 2 891
Невена наистина е мила, ама с тоя темперамент повече ще й подхожда арията на седмото козле, примерно. Ще е много сладко.
Хихихи, много си права!


Обаче явно владее други работи по-добре от пеенето  Twisted Evil

Оооо, да, особено на руси жени около менопаузата  Twisted Evil

# 299
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Оооо, да, особено на руси жени около менопаузата  Twisted Evil

 Laughing и аз това имах в предвид

Общи условия

Активация на акаунт