За гадните роднински взаимоотношения!

  • 2 871
  • 30
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 154
Направо съм бясна, но не и учудена от разговора който проведох преди малко.
Майка ми има брат, който е разведен,  и напрактика никога не се е грижил за дъщеря си/братовчедка ми/-нито финансово нито емоционално. Даже навремето когато се е развел, са оставили братовчедка ми в дом майка и дете. Майка ми е работила там, и с големи мъки е накарала снаха си да си прибере обратно детето. Но за да не съдят вуйчо ми за издръжка, баба ми дядо решават да помагат финансово-което ощетява майка ми, мен, сестра ми. За нас винаги нямаше дори 5лв/казвам го не защото съм умряла за 5лв примерно, но всяко дете се радва като му датът някой левче да си купи нещо/.
Издържаха я в училище, абитуриентската и като сватба/ с печени агнета/,университет, шофьорска книжка, инвестираха в частен бизнес/нищо не стана/, сега работи, но влаченето не спираше. Манипулаторка голяма, все гладна, все няма. Е, дядо ми почина 05.04.07г и предполагам ще престане да търси пари. Тя все пак сега е на 30г., Много набожна, ходят с майка си в някаква църква до Римски терми, не я знам как се казва.И каквото стане само за господ говори. От нейната уста е направо грях.
Като станеше въпрос за решаване на проблеми и болести се звъни на майка ми, а като имаше пари и нещо за влачене, не можеше да се вземе предята от братовчедка ми.
Баба ми и дядо ми са си виновни, не ги оправдавам, но те са хора от село. Не можаха да преживеят оставянето в дом на братовчедка ми и решиха да компенсират по този начин/техни си разбирания/. Те и подадоха пръст тя им отхапа ръката. Ошушка ги до стотинка. Знае кога се вземат пенсии, рента и хоп на село да реве колко е нещастна и гладна-на село и викат ГЛАДНАТА Нела.
И сега след като почина дядо ми, няма пари, няма и Нела. Без да попита какво дължа за погребението, да помогне финансово на баба ми, нищо.
Една седмица преди да почини дядо ми е измъкнала около 300лв, за кожено яке-защотото горката нямала #Crazy
Днес и звъня и и казвам, че трябва да направим нещо за къщата не село да сложим решетки, GSM да вземам на баба ми/тя 75год/, защото няма телефон, и да върне парите които взе последно, че баба мие без пари. А тя ми вика че не желае да говори за това и да не и се обаждам повече.
Майка ми се ядосва, но какво да направи, все пак са и родители, а на Нела баба и дядо/бог да го прости/, пак тя ще решава проблемите.
Егати животното, и да и се обадя тя пак ще ми затвори телефона, т.че. даже не мога да я навикам.
Вие имате ли такива гадове в рода си.
Съжалявам, че стана дълго, но ако реше да пиша всичко, роман трябва да стане

# 1
  • France
  • Мнения: 726
Имам сестра от първият брак на татко. Преди 17г замина със семейството си в Канада. Отдавна има къща в Торонто.
 Баща ми получи инсулт, аз го гледах. Имам писмо от нея, че лекарствата, които татко поискал да му изпрати струват 200 кан. долара, много са й скъпи. Татко почина, тя не дойде на погребението, аз платих церемонията, въпреки че бях в 8 месец. Пропускам някои неща, за да не стане дълго, но ще ви кажа, че на 40 ден от смъртта на баща ми, звъни майка й и иска от мен стар хладилник, руски, на 35г, сервизи, които майка ми е купувала, килим и т.н. Вече 5г тя ме съди за панелен апартамент, който майка ми е изплащала.

# 2
  • Мнения: 945
Има една поговорк в твоя случай "Не е глупак тоzи, който яде баницата, а тоzи който му я дава."

Аz съм на мнение, че ако решиш да направиш на някого добро (в случая отглеждането на братовЧетдка ти), то трябва да е с цялото сърце и да не мрънкаш после, че не е трябвало да го правиш. Също така мисля, че ако виждаш, чЕ някой zлоупотребява с теб, то трябва да вzемеш мерки и да не допускаш повече това. Ама да се тупаш в гърдите, че постоянно даваш пари на някого, а после да плачеш zащо тоzи ти вzима парите, не го раzбирам...

Съжалявам...

# 3
  • Мнения: 154
Има една поговорк в твоя случай "Не е глупак тоzи, който яде баницата, а тоzи който му я дава."

Аz съм на мнение, че ако решиш да направиш на някого добро (в случая отглеждането на братовЧетдка ти), то трябва да е с цялото сърце и да не мрънкаш после, че не е трябвало да го правиш. Също така мисля, че ако виждаш, чЕ някой zлоупотребява с теб, то трябва да вzемеш мерки и да не допускаш повече това. Ама да се тупаш в гърдите, че постоянно даваш пари на някого, а после да плачеш zащо тоzи ти вzима парите, не го раzбирам...

Съжалявам...
Така е права си. Те и дадоха старта, но инерцията беше толкова голяма, че баба ми дядо ми се увлякоха. Както писах, не ги оправдавам, и си заслужават положението, но на майка ми и на мен ни е болно, и не можем да оставим баба ми. Братовчедка ми вече няма интерес и сигурно няма да стъпи на село. Аз нея не мога да оправдая и не мога да разбера поведението й.Да захапеш ръката на тези който те е хранил цял живот. Вярна нямаше нормално семейство, но си позволяваше работи, които тези с двама родители не можеха. /Тя живее с майка си/

# 4
  • Мнения: 945
За съжаление живота е такъв. Но мога само да те посъветвам да спреш да проиш парите, които баба ти и дядо ти да дали на братовчедка ти. Каквото са давали, то е zащото са искали.
Относно това дали трябва да оставите баба ти, то вие се zамислете колко ви е скъпа на вас. Ако ти си я обичаш, помагай и и не гледай дали някой друг и помага или не. Ако тя продължава да дава пари на братовчедка ти, пари, които вие сте и дали, то тя тогава се гаври с вас. При такова положение бих провела сериоzен раzговор с нея на тема "Злоупотреба с доверие".

Вярвам, че ти е мъ,но zа баба ти, но тя сама си е иzбрала тоzи тип поведение, и вероятно се чуства по добре когато няма пари, но братовчедка ти има, отколкото когато е с пари. Има и такива хора, които трябва да се жертват постоянно и само тогава са щастливи...

# 5
  • Мнения: 154
За съжаление е така. Но аз не правя сметка на парите им, не ги искам, просто ме е яд, че те не помислиха за майка ми, тя все пак им е дъщеря, а слагаха Нела на винаги на първо място. И като казвам, че не са мисли ли, има в предвид, че сега баба ми ще звъни на майка с проблеми които са следствие на безграничната им любов към Нела. Но независимо от всичко ние няма да я оставим сама, на "грижите" на Нела. Такива просто няма да има, за съжаление Tired
Не писах темата за да се обяснявам колко съм ощетена, а за да се възмутя от поведението и наглоста на братовчетка ми

# 6
  • Мнения: 36
А чичо ти къде е? Тои не се ли грижи за маика си(баба ти) newsm78

# 7
  • Мнения: 650
не мога да се въздържа да не пиша. Ситуации и ситуациики и наглост и безочие-нямям идея как да се боря с това Confused Sad Излей си мъката, но наистина като че ли малко можеш да направиш. Аз съм определено безсилна срещу простотията, наглостта и безочието и не искам да се принизявам до това ниво. Не знам защо винаги става така-подаваш ръка и я отхапват #Crazy И да се разправяш и да не те все едно си знаят и ще го правят докато са живи. Дано ти мине скоро  bouquet  bouquet

# 8
  • Мнения: 4 380
Нещата не опират само до нечия наглост...Тук става въпрос и за роднинска завист-  на един избран се е давало повече отколкото на другите. Това винаги предизвиква реакция и недоразумения сред роднини.

Представих си  с какъв тон и е било казано да върне парите които е взела защото видиш ли... newsm78 Извинявай, но ти е отговорила точно така както би трябвало в случая.

За случая пък със сестрата в Торонто изобщо не схващам какво общо имат лекарства и стари хладилници. newsm78

# 9
  • Мнения: 154
А чичо ти къде е? Тои не се ли грижи за маика си(баба ти) newsm78
За чичо ми или добро или нищо. Няма ден работен-пълен лентяй, той е основната причина за тази история.Цитирам:Аз за Нела не мога да се грижа. Той е другия, от който си патиха баба ми и  дядо ми. Явно е бил модел за подръжание от страна на дъщеря си.
Нещата не опират само до нечия наглост...Тук става въпрос и за роднинска завист-  на един избран се е давало повече отколкото на другите. Това винаги предизвиква реакция и недоразумения сред роднини.

Представих си  с какъв тон и е било казано да върне парите които е взела защото видиш ли... newsm78 Извинявай, но ти е отговорила точно така както би трябвало в случая.

Ти добре ли си?  #CrazyЯ чети внималтелно. Кой ти говори за роднинска завист. Ако ти, би завиждала на подобен човек/да вадиш душите на възрастни хора/, ясно ти що за човек си.

# 10
  • Мнения: 650
 xenia като ти доиде на главата и за хладилниците и за лекарствата ще разбереш и ще видиш какво значи наглост. Завист Joy Joy Joyако само завист има-нещата са елемантарни и се разрешават чисто

# 11
  • Мнения: 4 380
Цитат
Я чети внималтелно. Кой ти говори за роднинска завист.

Целият ти пост изключително само за това говори. Това може да са възрастни хора, но те сами си преценяват на кой какво и колко да дават. Ти не можеш да накараш някой нещо насила, още повече да и заповядаш да връща нещо което не си и давала ти.

# 12
  • Мнения: 154
Ти да не си Нела, е скъпа???
Я наистина чети внимателно, за последно ти отговарям
Цитирам: Днес и звъня и и казвам, че трябва да направим нещо за къщата на село да сложим решетки, GSM да вземам на баба ми/тя 75год/, защото няма телефон, и да върне парите които взе последно, че баба мие без пари. А тя ми вика че не желае да говори за това и да не и се обаждам повече.
Май нещо не можем да схванем контекста, а?

# 13
  • Мнения: 4 380
Ти да не си Нела, е скъпа???
Я наистина чети внимателно, за последно ти отговарям
Цитирам: Днес и звъня и и казвам, че трябва да направим нещо за къщата на село да сложим решетки, GSM да вземам на баба ми/тя 75год/, защото няма телефон, и да върне парите които взе последно, че баба мие без пари. А тя ми вика че не желае да говори за това и да не и се обаждам повече.
Май нещо не можем да схванем контекста, а?

Кое по-точно не съм разбрала? Караш я да прави нещо, което ТИ си решила. След като ти е отвърнала така троснато и ти е затворила, или си си го заслужила с отношение през годините (а насъбралата се омраза си личи от поста), или си го изрекла в такъв тон. Добавяйки и задължението и да върне парите, напълно възможно е и първото и второто и всеки здравомислещ би ти затворил телефона с молба да не го безпокоиш.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Styni, моля те, моля те не се хаби да отговаряш повече на xenia  Praynig! Няма да те разбере, дори и няма да се опита!
Права си да се ядосваш! Права си да очакваш някаква "помощ" или поне знак за съпричастие към баба Ви. Но не се надявай да го получиш- прекалено ясно е "подсказала" братовчедка ти какво следва...

# 15
  • Мнения: 4 300
Styni, не чак в такава степен, но и аз имам подобни роднини. Все се оправдават че нямат средства да поддържат общи имоти ( наистина минимални), а същевременно се надуват където ме срещнат. Когато бях по малка това ужасно ме депресираше. После се примирих че хората са различни. Засега предимно родителите ми плащат това, което е необходимо, но аз съм се зарекла че някой ден няма да си мълча и ако някой се опитва да мине с големите претенции при делба на имоти няма да отстъпя и на милиметър.
За съжаление се случва и не само по отношение на материални неща- когато почина дядо ми и беше нормално да се разделят парите за паметника му имаше изречение от рода на " Не може ли догодина да се направи?". Майка ми го преживя много тежко, не заради парите, а заради отношението.

# 16
  • France
  • Мнения: 726
За съжаление, бабата ще го "отнесе". Рано или късно, тя ще разбере каква егоистка е внучката й. Такива хора искат само материални облаги, без да се отплащат с любов и привързаност. Бъди сигурна, че оттук нататък, вие с майка ти ще поемете функциите по гледането на баба.

# 17
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
ММмм, медитация му е майката и свиркане.
Баба е на 83 години, още готви, пере и чисти на племенницата си, последната е с две големи деца и мъж, същия тунеядец. Дали се дразня, полудявам, яд ме е на нея, но тя харесва тях, а не нас, това е положението. Изгледа братовчед ми и братовчедка ми. Влачи торбите им и лази като хлебарка, а те вървят до нея-мъж на 60 години и детето му на около 15  Sick ПРи това никога не съм искала нещо от нея, а просто искам да си пести силите, защото..
Преди около 3 години им готви нещо, едновременно с това им полива цветята. Манджата започва да загаря, тя хуква, подхлъзва се и ... чупен глезен. Операция, гипс, ние я гледаме на смени, изпокарах се с майка ми и баща ми покрай тия тичаници. Върна се племенницата й, за да й донесе обувки на висок ток подарък (счупен глезен, все пак) и да й опражи риба, което беше извън диетата, която й бе наложена. Она се скъса да благодари и да се радва. Прав й път, научавам се да живея и така. И е полезно, щото като я няма, аз пак ще се справям, но ония ще изпукат без прислужница-отделят половин час да се карат кой да хвърли боклука  ooooh!

# 18
  • Мнения: 154
Аз не мога да разбера от къде по принцип идват тези отношения. То вярно, че не всички обичаме или ни обичат по-равно, но поне някой който се грижи за теб или ти помага му се полага дори малко уважение. Нали когато имаме проблем се объщаме към най-близките си хора. Дори и да тежи грижата, а бе майка му стара, направи го от лицемеерие или поне да спиш без угризение.
Аз за това се ядосвам на братовчедка ми, поне от лицемери да се направи на загрижена, което в никакъв случай няма да улесни нито мен нито майка ми. Поне няма да изглежда толкова черна.
В понеделник отиваме  да вземаме размери за решетки на прозорците, и да помогнем с каквото можем, майка ми е отпуска за тази цел. А братовчедка ми си има работа и сигурно ще е заета Confused
Но интересно, ако и кажем, че има парички със сигурност ще се освободи. Направо е жалка #Cussing out

# 19
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Мдам, имам такива роднини. Жалка картинка са. При нас историята е много дълга. Но в общи линии братовчедка ми се оказа дъщеря на всеки в родата, а аз - само на майка ми и родителите й. И така всеки се грижеше за нея и даваше всичко, което тя поиска. Е, сега си патят от това, но който и да се е опитал да се оплаче, е бил поставян на място от майка и брат ми, и обикновено им се отговаря с "Каквото повикало - такова се обадило".....
Действаш като при тумор - махаш лошата част, и обгрижваш останалото. В твоя случай - игнорираш тази твоя братовчедка (и гледаш да не припарва много до бабата), и се погрижи за баба си, че тя сигурно дори не осъзнава до какво положение е стигнала милата.

# 20
  • Мнения: 13 768
Винаги е така. За съжаление! Едни дават, други получават. Щом не си от манипулаторите, трябва да се научиш да не се дразниш от такива неща, защото ще вредиш на себе си!

Помагайте на баба ти с каквото можете, и в рамките на разумното. Правете го за нея и заради себе си! И се подгответе един ден, когато баба ти я няма вече, братовчедката пак да кацне, за да търси своето.


Мдам, имам такива роднини. Жалка картинка са...
Там е работата, че хич не са жалки newsm78 Много са си добре дори - обгрижвани и подпирани всякак и от всички.
Но подобна ситуация не може да се промени. Затова - над битовизмите!

Последна редакция: сб, 26 май 2007, 16:29 от птица

# 21
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
...........................
Мдам, имам такива роднини. Жалка картинка са...
Там е работата, че хич не са жалки newsm78 Много са си добре дори - обгрижвани и подпирани всякак и от всички.
Но подобна ситуация не може да се промени. Затова - над битовизмите!

Мдам, може и да са. Странното е, че след като почти цялата рода стоеше зад нея, тя не можа да постигне това, което постигнахме аз или брат ми, и това тя неможе да го преглътне. Ама ако иска и да се задави, неин проблем. Защото когато човек иска нещо, трябва сам да си се бори за него. Това нейното за мен си е чисто унижение, та за това ми е жалка..... (тя и това не може да преглътне  Laughing )

# 22
  • Мнения: 13 768
Така погледнато си права!

Нормално е, да е така. Получаващите наготово се научават само да искат и да чакат, другите се борят!

Но понякога човек се изморява да се бори за всяко нещо, а и му става мъчно и обидно, когато вижда, че при други всичко пада наготово от небето.
Всъщност, не точно това е обидното. Просто всеки иска да бъде харесван и обичан, особено от близките си! Да получава еднакво отношение! Което май е невъзможно newsm78

# 23
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Почти съм съгласна с теб. Но почти. Отдавна отсвирих онези роднини. Такава рода не ми трябва. Като не мога да ги уважавам не ми пука какво мислят за мен. Не ме боли. Нашите ми дадоха всичко, от което имах нужда, дадоха ми основа, научиха ме да се боря, и да се радвам на победите си. В този ред на мисли, обичана и уважавана съм от хората, които обичам и уважавам, и когато дойде денят те да разчитат на мен, аз ще съм насреща, защото и те са били опора за мен. Тъй че няма аз какво да страдам. Просто братовчедка ми в един момент ще остане без подкрепа (все пак хората остаряват, вече немогат), и ще получи това, което заслужава.
И такова мислене препоръчвам на хората, изпаднали в положението на авторката - както е казал Руши, "....всичко се връщаааа...."  Wink  bouquet

# 24
  • Мнения: 1 817
Надявам се да не бъда нападната заради мнението си! Но по мое наблюдение най-набожните са най-егоистични. Поне в моята рода е така. Те винаги си гледат сметката, за всяко нещо все Бог споменават и все се правят, че помагат. Но винаги го правят в замяна на нещо!
А братовчедка ти определено е станала глезена и презадоволена, защото е имало от кого да взима и кого да използва. Не я търси, няма смисъл. Но се погрижи за баба ти! Жената обича и теб много, сигурна съм! Но й е било по-жал за другото внуче, което е останало без баща и е искала да компенсира накак си. Всеки греши. Но за това си имаме близки, за да ни прощават!  Hug

# 25
  • Мнения: 463
Църквата за която пишеш  е Малката Богородица.Специалното в нея е ,че е построена по турско робство и всъщност е била къща а един от видните българи.Понеже е било забранено да се строят църкви ,те са направили къщата такава ,камбаната е построена по късно -за това има такъв странен вид и е под земята.Там има една икона -точно срещу вратата на богородица-Чудотворната икона която има много голяма сила.Има случаи на тежко болни които са получили изцеление....
Аз също съм набожна и отдавам голямо значение на религията си ,на Господ ,но не смятам че съм като тях.И аз много съм се чудила -познавам хора които ходят и се молят в църквата излизат от там и вършат грехове,магии,вредат на хората ...не знам ?Много съм се чудила ,но знам че също така има и справедливост и Господ тези неща ги забелязва със сигурност.
Роднини и аз имам такива които не желая да срещам.В собствената си параноя могат да бъдат толкова зли и да кажат думи които никога няма да забравя,да завиждат на собствената си кръв...не знам това възпитание ли е ,мантал;итет ли е какво е?Прощавам им и се пазя от тях...
Добре ,че имам такива родители,за което съм благодарна...

# 26
  • Мнения: 216
 Сьжалявам 4е не мога да ти дам сьвет аз самата се мь4а с такива роднини и искрено сь4увствам на всеки в нашето положение знам 4е сега ми е шанса да си излея души4ката  и не можах да се сдьржа и да не споделя за мойте братов4еди и майка им, сащо разведена, уж сама отгледала две деца а то неште нон-стоп пари и подарьци , наши дрехи- 4исто нови неща вси4ко за тях е заминавало- така сме вьзпитани 4е да делим и не ни е било 4уждо през годините, имали сме вси4ко за радост баща ми и майка ми имаха добри кариери, не бяхме богати но то от роднински помощи. както и да е така беше с цялата рода на майка ми , които са от средна азия. рядко сме ги виждали и мога да твьрдя 4е не ги познаваме.. . сега маика ми ги приюти и осигури подслон и нова работа и вси4ко заедно с наша помощ и главно на баща ми  ги измькнаха от азия и сега се радват на сльн4ева калифорния- проблемьт е такьв 4е сега имат работи, апартаменти и т.н. маика ми се грижи за двете баби(баба ми и сестра и ) а леля ми и братов4едка ми нищо не дават за да помагат а все още идват при наште за храна и т. н. даже си носят празни контеинери за да се уверят 4е има каде да си сложат храна. Сега наближава и 80 тият рожден ден на баба ми и леля ми не иска да помогне с нищо и натоварва маика ми с цялата организация( за всеки празник е било така откакто аз се намесих и от няколко години коледа великден и др. по-голями празници се празнужат ж моят дом, за да не присьстват нежелани гости) и това е под предтекста 4е баба ми живее при майка ми и тя трябва да се погрижи. Наистина незнам как да и кажа на майка ми за  хиляден пьт 4е това не е редно и тя трябва да мисли да слага пари настрани за старост а не да дава вси4ко на пиявици, които не се сещат да звьннат за друго освен да порь4ват неща. П.П. баща ми ще стане на 56г. и досега не е 4ул едно благодаря от тях, а аз не сам ги 4ула да кажат и на майка ми.

# 27
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Имам подобни роднини, веднъж ми писна да ме употребяват, станах много зла и супер проклета и откакто съм такава, вече не смеят да безобразничат  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 216
Имам подобни роднини, веднъж ми писна да ме употребяват, станах много зла и супер проклета и откакто съм такава, вече не смеят да безобразничат  Mr. Green
Аз също не им цепя бъсма и не им позволявам да искат нищо и пред тях го казвам на майка ми и буквално ги гоня от тях( нямаш си на представа за какви циганьорщина става вапрос- например няква нова година преди да по4нем да ги празнуваме у нас- въпросните полу4ават отделни подаръци от майка ми и от баща ми а те моля ти се събрали $10 за кожен колан на баща ми - тои души4ката доволен нали е жеста- и в следващия момент какъв жест- както тръгва да си прибира баща ми подаръците които стоят до дивана, вижда друг- наелонов колан, и пита на кой е да си го прибере, с цялата си нагллост племеницата на майка ми(нари4ам я така защото не искам нищо общо с нея) се провиква 4е това му бил подарака и да си го вземел Sick) та таккива са на майка ми роднините и по добре да се седи на страна от такива 4е... не  е до тъпият колан -обидно е .

# 29
  • Мнения: 154
Много сте прави с твърдението, че който /в случая братовчедка ми/ го обгрижват малко повече от колкото трябва, почти винаги става неудачник. Примера е показателен-Нела не успя да постигне нищо, само издуха парите на баба ми и дядо ми за съжаление. Даже не можа май да се дипломира-Свободния университет Shocked/скъпото явно е било представяно на баба ми и дядо ми като еквивалент на качество/Като се кажеше къде учи, ще кажеш че става дума за нещо велико, а то ....... #Crazy
Върнахме се вчера, и какво да ви кажа. То истерии, ревове, направо ми се взе акъла. Братовчедка ми си ходила преди нас, и надъхала баба ми-как съм и звъняла и съм и затваряла телефона и кой знае още какви неща. Хем,ми е жал за нея/баба ми/, хем и се чудя на тъпия акъл/наистина мисля, че е такава/. Как мястото на Нела било при нея, как я отгледала и прочие. Аз и обяснявам че не мога да спя вечер да я мисля как осъмва. А тя не, знае си нейната-не и трябвали решетки, тя щяла да се оправи и без нас.
Ти мислиш доброто на някого, той те навиква. Много ми стана гадно. Трябва да се караме за да помагаме, а Нела си живее и занимава баба ми с глупости, направо  #2gunfire #Cussing out
И при все, ще направим каквото е необходимо. А пък оная като я видя, просто ще съжали че, се е родила/за в момента се крие, имам чувството/
Много тъпо, но факт.
Успех на всички които имат подобни роднини. Наистина трябва да сме над тия неща, но някои работи не могат да се премълчат или превъзмогнат.

# 30
  • Мнения: 216
 
Много сте прави с твърдението, че който /в случая братовчедка ми/ го обгрижват малко повече от колкото трябва, почти винаги става неудачник. Примера е показателен-Нела не успя да постигне нищо, само издуха парите на баба ми и дядо ми за съжаление. Даже не можа май да се дипломира-Свободния университет Shocked/скъпото явно е било представяно на баба ми и дядо ми като еквивалент на качество/Като се кажеше къде учи, ще кажеш че става дума за нещо велико, а то ....... #Crazy
Върнахме се вчера, и какво да ви кажа. То истерии, ревове, направо ми се взе акъла. Братовчедка ми си ходила преди нас, и надъхала баба ми-как съм и звъняла и съм и затваряла телефона и кой знае още какви неща. Хем,ми е жал за нея/баба ми/, хем и се чудя на тъпия акъл/наистина мисля, че е такава/. Как мястото на Нела било при нея, как я отгледала и прочие. Аз и обяснявам че не мога да спя вечер да я мисля как осъмва. А тя не, знае си нейната-не и трябвали решетки, тя щяла да се оправи и без нас.
Ти мислиш доброто на някого, той те навиква. Много ми стана гадно. Трябва да се караме за да помагаме, а Нела си живее и занимава баба ми с глупости, направо  #2gunfire #Cussing out
И при все, ще направим каквото е необходимо. А пък оная като я видя, просто ще съжали че, се е родила/за в момента се крие, имам чувството/
Много тъпо, но факт.
Успех на всички които имат подобни роднини. Наистина трябва да сме над тия неща, но някои работи не могат да се премълчат или превъзмогнат.




 Hug smile3508

Общи условия

Активация на акаунт