Юли месец още е далече, но пък вече имаме си първото човече!

  • 12 744
  • 289
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 4 300
яяяяяяяя, Рокси , много си ранобудна!  Wink 

а аз даже не знам къде точно е ТК, нищо,че раждах там  Whistling.
ще гледам към 10 и нещо да съм там, че много мразя да закъснявам, а сигурно ще се полутам

хайде след малко на лекцията!  Party
То и аз не знаех, ама в събота или неделя, не помня вече, специално отидохме с колата да го намерим Simple Smile))))))))))))))))))))))
Отлитам за лекцията...

# 271
  • Мнения: 616
Добро утро
Стефи стискам палци дано положението на мъника да е неподходящо и всичко да е наред. Praynig
А за ремонти не ми се говори че у нас е още на вили и на мотовили с банята вече приключих ме сега трябва да се заема с почистването и ,но спалнята още е  #Crazy а и после трябва на всякъде да чистя а аз влизам в деветия след 5 дена. Crazy

# 272
  • София
  • Мнения: 153
Честито на Емчето за малкия Стилян! Бързо да се възстановяват, да се прибират, да се гушкат и да се гледкат!

Всички останали юлчета нека чакат до термина!

Беболинчо, благодаря ти за разясненията за лекцията и на мен ще ми е много полезно да я чуя, дано да успея.

Стефи сигурна съм, че всичко ще е ОК, стискам палци!

# 273
  • София
  • Мнения: 3 524
Стефи мила стискам палци всичко да е наред с бебока и ако има закъснение в развитието наистина, то това да не е определящо по никакъв начин Hug
За лекцията в ТК- ами аз съм влизала само от един вход не знам дали е АГ блок или друг. Срещу него има едни кафета в блока, пред него има вход като за линейки. Другия се пада някак отзад српемо този newsm78
Ама където кажете де. Аз ще съм там по-отрано с Ицо и без друго Peace

# 274
  • Мнения: 195
Стефи, и аз мисля,че всичко ще е наред!!!!! Имам чувството, че скоро ще чуеш добри новини за бебо!!!! Peace

Аз май се сещам само за единя вход на ТК... newsm78
Хайде да си направим среща, че в тая болница съм влизала веднъж, въпреки че ми е на 2 крачки и не ми е ясно къде ще ви търся ако съм сама  Blush

Да ви питам - втвърдява ли ви се корема нощем?!? Моя през нощта го усещам твърд! Дали е нормално?

# 275
  • Бургас
  • Мнения: 1 237
Стефи дано всичко е наред, моля се и стискам палци лекарите да грешат  Praynig

Да ви питам - втвърдява ли ви се корема нощем?!? Моя през нощта го усещам твърд! Дали е нормално?

Еми втърдява се, особено ако лежиш по гръб, а на тебе ти е време да ти се увеличат контракциите затова си мисля че е нормално.  Hug

# 276
  • София
  • Мнения: 568
За лекцията в ТК- ами аз съм влизала само от един вход не знам дали е АГ блок или друг. Срещу него има едни кафета в блока, пред него има вход като за линейки. Другия се пада някак отзад српемо този newsm78
Момичета, аз предлагам да се чакаме там. Ще познаете входа по статуята на една майка с дете. Другия вход се пада отзад и е по-малък. По-трудно се намира. Така че предлагам да се чакаме откъм входа с майката с детето.

# 277
  • Мнения: 1 797
Стефи, всичко ще е наред. Толкова много мами има, които са чули същото като теб, а след това се оказва, че бебо си е съвсем добре, че направо се чудя защо ги говорят тези неща докторите...само да стряскат. на моята племенница главичката уж вървеше по-голяма, пък като се роди съвсем мъничка ми изглеждаше. Впрочем на последния ми видеозон доки каза и за моя бебо, че главичката му отговаря на по-голяма г.с., но като го питах какво значи това, той ми каза "нищо"...всичко ще е наред, жалко само, че трябвада минеш през тези тревоги  Hug

# 278
  • София
  • Мнения: 3 414
Стефи,стискам палци и се моля всичко да е наред с бебето Praynig HugВ ТК аз ходя само при Янкова на 3Д млада и симпатична,скоро ходи на спец.в Англия.Има и други доктори които преглеждат на 3Д в същия 121кабинет.
Аси много хубава количка и покупките са страхотни,със здраве да се ползват!
На нас ни останаха за купуване едно термо чувалче за колики и едно шише за помпата за кърма.Обаче немога да снимам без мъжа че съм ги наредила в долните чекмеджета и няма навеждане.

# 279
  • София
  • Мнения: 17 592

Да ви питам - втвърдява ли ви се корема нощем?!? Моя през нощта го усещам твърд! Дали е нормално?


Мен освен дето ми се втвърдява, ме и боли... Особено пък като се опитвам да се обръщам или да ставам. Всеки път, когато, макар и леко, стегна мускулите. Като спя легнала - хоризонтално - ме болят адски тазобедрените стави, чак получавам контракции от болката. Като спя полулегнала-полуизправена, ме заболява гърба и раменете, и корема - при всяко обръщане или размърдване изобщо... На таза известно време му помагаше възглавница между краката, но вече - не... Sad

# 280
  • Бургас
  • Мнения: 1 237
Кати това все едно аз съм го писала, а още къде е тя  ooooh! колко още ще има да ме боли не ми се мисли

# 281
  • Мнения: 22
Здравейте коремчета!
Стефи стискам палци всичко да е наред.
Ако някой има повече инфо за Бима и особенно за Емчето нека пише.
KatiABV при мен положението с болките в таза е същото ,като легна едвам се завъртам,а като ставам докато се раздвижа куцам като стара баба,дори и само да съм седяла.

# 282
  • Мнения: 22
Сега забелязах че сме за нова тема,а Томасе и Arksi май са на лекцията на 9 месеца  newsm78

# 283
  • Мнения: 176
Момичета да знаете какво представляват тези упражнения за тазовото дъно.Тук е малък град и няма как да ходя на курсови за бъдещи родители.Ако ми помогнете няма да ви се разсърдя. Laughing

# 284
  • София
  • Мнения: 1 244
А някой може ли да ми обясни къде точно се намира ТК и по-точно как се стига до там?  Embarassed По картата горе-долу се ориентирам, но нямам никаква представа как да се добера...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт