Юли месец още е далече, но пък вече имаме си първото човече!

  • 12 735
  • 289
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 295
привет на всички Hug
Момичета, аз предлагам да се чакаме там. Ще познаете входа по статуята на една майка с дете. Другия вход се пада отзад и е по-малък. По-трудно се намира. Така че предлагам да се чакаме откъм входа с майката с детето.
мястото ми харесва и предполагам, че лесно ще се намерим там
[Аси много хубава количка и покупките са страхотни,със здраве да се ползват!
На нас ни останаха за купуване едно термо чувалче за колики и едно шише за помпата за кърма.Обаче немога да снимам без мъжа че съм ги наредила в долните чекмеджета и няма навеждане.
мерси, Гоце Simple Smile да не забравиш да ги покажеш като успееш да ги снимаш Wink

не е ли време за нова темичка?

# 286
  • Мнения: 1 773
Колко точно може да бъде ехографското измерване?
Много точно в ранните седмици…и по-неточно с напредването на бременността.

От 5 - 6 г.с. отклонението е +/ - 4 дни.
От 7 - 11 г.с. отклонението е +/ - 5 дни.
От 12 - 16 г.с. отклонението е +/ - 7 дни.
От 17 - 26 г.с. отклонението е +/ - 10 дни.
От 27 - 28 г.с. отклонението е +/ - 2 седмици.
От 29 - 40 г.с. отклонението е +/ - 3 седмици.
 
Стефи, копирах нещо от темите, които прати Лекси.
Д-р  Янкова наистина е много симпатична и добър специалист, но точно тя препоръча на сестра ми цезарово, защото бебето било 4200-4300, а се роди 3500. И това го видяха но този еограф, за който Ивето пише - в к. 121, който уж е един от най- добрите такива в Бг. Мисълта ми беше, че и най-добрите специалиси с най-добрата техника грешат...

# 287
  • София
  • Мнения: 3 524
Софи чудесно предложение, май този е входа. А часа? 10 или 10.30?

# 288
  • Мнения: 195
katiABV, аз се чувствам по същия начин. Таза ми се схваща почти всяка вечер, а срамната кост ме боли още от 4-5 месец и болката е наистина силна! Понякога дори не мога да се обърна или да си вдигна крака! А за кръста даже не ми се говори...  ooooh!

Цитат
Еми втърдява се, особено ако лежиш по гръб, а на тебе ти е време да ти се увеличат контракциите затова си мисля че е нормално.
Мисля, че през нощта не са контракции. Просто корема ми е твърд все едно имам газове или ми се пишка... newsm78

Цитат
Момичета, аз предлагам да се чакаме там. Ще познаете входа по статуята на една майка с дете. Другия вход се пада отзад и е по-малък. По-трудно се намира. Така че предлагам да се чакаме откъм входа с майката с детето.
Точно за този вход се сещам и аз! Само да се разберем за час!

# 289
  • София
  • Мнения: 17 592
Мисля, че през нощта не са контракции. Просто корема ми е твърд все едно имам газове или ми се пишка... newsm78
[

Не съм специалист, но май такова трябва да е усещането при тези подготвителни контракции...

Общи условия

Активация на акаунт