Какво мислите за садомазохизма?

  • 2 271
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 569
Ползваме електрошок понякога ...

# 16
  • Мнения: 7 474
 Rolling Eyes Нямаме май такива познати или поне аз не знам  Rolling Eyes  ,
 а и не съм срещала любители досега  Mr. Green Mr. Green 

# 17
  • Мнения: 5 393
Ползваме електрошок понякога ...

 Joy Joy Joy

Аз не го практикувам, а пък за познати-ми нямам навика да ги разпитвам как точно правят секс Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 804
Ползваме електрошок понякога ...

 Joy Joy Joy

Аз не го практикувам, а пък за познати-ми нямам навика да ги разпитвам как точно правят секс Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

  И аз така...И що за тема е това?

# 19
  • Мнения: 2 716
Това пък ако не е семейството, което искаше съвет за обезбирисяване на пениса при свирка  Joy Joy Joy
Садо-мазо  newsm78 защо не  Laughing

# 20
  • Мнения: 5 393
Това пък ако не е семейството, което искаше съвет за обезбирисяване на пениса при свирка  Joy Joy Joy


 #Shocked #Shocked #ShockedКаквоооооооооо rotfImbo rotfImbo rotfImboТова съм го пропуснала doh

# 21
  • Мнения: 750
Ще му бия един в задника да се свлече на леглото, после ще му срежа вените с бръснарско ножче, ще облизвам кръвта, той ще стене, не е много ясно от какво / ма що се правя, че не разбирам/, докато той стене, аз ще се подмокря, после ще се е...м, незнам всъщност точно как са му ръцете, но може и да ми дърпа зърната на гърдите; ще завия като вълчица, да чуят и комшиите...Ммм сладко, направо да си умреш от орагазъм!

# 22
  • Мнения: 2 716
Оплакваха се, че съпругата не е достатъчно развратна и усеща миризма докато се мъчис френска любов. Ние дадохме съвети и семейството спря да пише. И бяха гости. Та си мисля, дали не са развихрили фантазията си  newsm78

# 23
  • Мнения: X
Оплакваха се, че съпругата не е достатъчно развратна и усеща миризма докато се мъчис френска любов. Ние дадохме съвети и семейството спря да пише. И бяха гости. Та си мисля, дали не са развихрили фантазията си  newsm78

А Ню им даде най-добрият съвет Joy Joy
Ето я темата http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=190971.100

# 24
  • Мнения: 5 393
Оплакваха се, че съпругата не е достатъчно развратна и усеща миризма докато се мъчис френска любов. Ние дадохме съвети и семейството спря да пише. И бяха гости. Та си мисля, дали не са развихрили фантазията си  newsm78

А Ню им даде най-добрият съвет Joy Joy
Ето я темата http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=190971.100

 Joy Joy  smile3532 dohМалееее, не е истина простоо....

# 25
  • София
  • Мнения: 397
повечето си падат ,но по леки форми и затова не го знаят-шляпане по дупето,драскане с нокти ,стискане на бедра и др. е, ако се практикува често и постепенно увеличиш скалата си го практикуваш направо Mr. Green

# 26
  • София
  • Мнения: 3 838
Ако съм в ролята на доминиращата - подкрепям.

# 27
  • Мнения: 2 792
  Не знам какво предпочитат в кревата повечето ми познати двойки или недвойки, не ми е особено интересно, да правят каквото им харесва, щом им харесва. Стига да не се преминават определени граници, т.е. едната участваща страна да не разбира/ не е съгласна с това, което става или да е на възраст, на която е престъпление да участва в секс...
  За садомазохизма мисля, че в повечето случаи е поза на демонстрирана ексцентричност и освободеност, отколкото реална необходимост, но и в това няма нищо лошо.

# 28
  • Мнения: 4 138
бдсм ма е въпрос на вкус. и не е само бой и болка. доста сложна материя е.
на принципа съм, че в тези неща няма нищо срамно и ненормално, стига всички участващи да са съгласни и да не вреди на здравето.
имам познати. практикуват. и аз практикувам. и половинката ми практикува Mr. Green
не винаги, не често, понякога, за разнообразие. и бдсм не означава на всяка цена секс.
а темата за свирките е трепач.

Последна редакция: нд, 27 май 2007, 00:24 от matakosmata

# 29
  • Мнения: 1 095
Абе щом ги кефи хората да го правят , нека го правят ! Twisted Evil
Щом не ме занимават мен ,нямам нищо против ! Crazy

Общи условия

Активация на акаунт