Шарка-в къщи ли ви посети лекарят?

  • 3 167
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Тъй, момичета. Отидохме при лекарката-класическа варицела било. Ми хубаво. Мен ме притесняваше кашлицата на Влад, но нямало нищо. Да съм му давала сироп за кашлица. Иначе като го погледна каза, че леко я карал. Има пъпки, но не са чак толкова много.
По принцип чакалнята на лекарката е малка и ние изчакахме навън. През чакалнята само минахме, за да влезем в кабинета. Дано да не се зарази някой след нас. Баси системата  Confused

# 16
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Преди един месец синът ми се зарази със шарка.Симптомите бяха сапо първият ден,преди да избие първата пъпка,съвсем лека Т.
На следващият ден се появиха една две пъпчици пърни със течност.
Посетих лекарката ни,във тях,като предварително се бяхме разбрали за това посещение по-телефона.
Диагнозата беше Варицела.
На 13 ден след като боби се беше заразил прихванах и аз.Не ходих на лекар,обадих се само да кажа,че съм с Варицела и да питам със какво да се мажа.
На следващият ден видях,че избиват пъпки и на дъщеря ми.Нея също не я водих на лекар,знаех,че е Варицела.
И двамата я изкараха сравнително лесно без високи Т и много пъпки,докато аз се поозорих доста.
Не са ни лепили никакви листчета или разни червени кръстчета,за да се знае,че сме под-карантина.
У дома непознати не идват,а всички наши пирятели знаеха,че сме болни.
Плюс това,децата въобще не съм ги държала само във къщи,баща им ги извеждаше и двамата докато бяха болни един след друг,но ги извеждаше и водеше на места където няма други хора и деца,ако се появяха такива предупреждавал че се шарят и да стоят далеч от тях.
Ми и двамата бяха свикнали всеки божи ден със разходки,при това хубаво и топло време,нямаше как да ги удържим във къщи.
Тъй,че и двамата са извеждани навън,но както казах на места където няма хора и деца.
Бързо оздравяване ви желая.

# 17
  • Мнения: 3 042
И двете ми деца съм ги водила в кабинета на педито, когато бяха с шарка.Изобщо не ми е давала бележка за карантина, която да лепна на външната врата.

И аз така, само, че само щерката /само тя я изкара/.

По принцип чакалнята на лекарката е малка и ние изчакахме навън. През чакалнята само минахме, за да влезем в кабинета. Дано да не се зарази някой след нас. Баси системата  Confused

Ние пък чакахме сигурно 30мин с доста деца около нас. По телефона бях казала, че става дума за шарка, но..........

# 18
  • София
  • Мнения: 248
Не. Ходихме до поликлиниката.

Общи условия

Активация на акаунт