Спамо- чат темичка (28.5- 3.6)- СРЕЩА- ГОРЕЩА!!!

  • 40 517
  • 3 486
  •   1
Отговори
# 885
  • Мнения: 505
Нищо ти няма, немой изперкваш  Hug

# 886
  • Мнения: 505
айййй беееее,пак замлъкнахте,нещо да не би да ми има newsm78,напоследък като се появя или оставам сама или никой нищо не пишееее newsm45 Weary

  nnnuu
превод "След снощи, не остана незапушена дупка!"  Mr. Green

# 887
  • Мнения: 183
ето почерпка за подмазване Peace и за сексиращите в нета гълъбчетаhttp://images04.snimka.bg/000298333-big.jpg

# 888
# 889
  • Мнения: 2 724
айййй беееее,пак замлъкнахте,нещо да не би да ми има newsm78,напоследък като се появя или оставам сама или никой нищо не пишееее newsm45 Weary
О ,милото мамче ло , spokoне плачкай ,все някой ще се появи Grinning.Хапя какво означава 4?

# 890
  • Мнения: 2 891
ето почерпка за подмазване Peace и за сексиращите в нета гълъбчетаhttp://images04.snimka.bg/000298333-big.jpg

Емотикон с потекли лиги
5 си  Heart Eyes

изтървах ви от поглед и най-интересното пак изпуснах Rolling Eyesде го тоя със секса,че то лъха направо от монитора от стихоплетията на Тонколоната и Руска Thinking иначе и аз искам към бройката да отразя едно 4

# 891
# 892
  • Мнения: 10 758
Тц, 4 мина, ти си 5 Peace
Как е времето при вас?

# 893
  • Мнения: 183
АЗ СЪМ4 Хапя ти мило,се записваш като 5 Hug

# 894
  • Мнения: 505
На гълъбчетата и сметаната им стига  Whistling

№5 съм  bowuu! Алекс, Сопраното прави преброяване, на жените и мъжете, лишили се от всякакви удоволствия в името на спама.

# 895
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
Аз се прибрах скоропостижно от работа - малкото вдигнало Т и се обадиха от яслата да го взема Cry НА това отгоре довечера от 5 е тържеството в градината на големия и направо съм чудо, дали да ходим с малкото или само баща му да ходи и снима Rolling Eyes Освен Т има малко сополи и това е, не знам кво ще излезе Tired Дано да се разминем само с това Praynig

Да се пиша и аз - 7 май е наред newsm78

# 896
  • Мнения: 505
Времето е супер  Hug Сега планирам черешобер и днес или утре отивам да посетя чавето Peace

# 897
  • Мнения: 2 491
Алекс, пак да кажа: щерка ти е голяма сладурана Peace
Давай да видим синковецът Whistling

# 898
  • Мнения: 183
айййй беееее,пак замлъкнахте,нещо да не би да ми има newsm78,напоследък като се появя или оставам сама или никой нищо не пишееее newsm45 Weary
О ,милото мамче ло , spokoне плачкай ,все някой ще се появи Grinning.Хапя какво означава 4?
  благодаря Алексче, Hug smile3525 аз може да съм шантава ама не съм заразна Embarassed

# 899
  • Мнения: 505
Аз се прибрах скоропостижно от работа - малкото вдигнало Т и се обадиха от яслата да го взема Cry НА това отгоре довечера от 5 е тържеството в градината на големия и направо съм чудо, дали да ходим с малкото или само баща му да ходи и снима Rolling Eyes Освен Т има малко сополи и това е, не знам кво ще излезе Tired Дано да се разминем само с това Praynig

Да се пиша и аз - 7 май е наред newsm78
Елито, стискам палци на мъника да му мине бързо  Hug

Общи условия

Активация на акаунт