Димитровград - деца, мечти - ще бъде хубаво лято, нали!

  • 14 421
  • 287
  •   1
Отговори
# 45
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
 Аз да се разпиша - нямам никакво време, а искам почивкаааа. Ако спретнете срещичка,свиркайте, Марианче,пиши в скайпа, че рядко влизам тук. Успешна седмица от мен! Вени, разгледах сайта вии разпознах татито ви  Wink, то едва ли има някой,който не го познава ,де. Днес беше момента да заведе Калоян на авиошоуто в Граф Игнатиево. Знам,че му е фен  Peace
 От мен хубава и успешна седмица!  bouquet

# 46
  • Мнения: 4 784
Е, ама разбира се, че ходихме на авиошоуто. Беше много интересно, само дето Калоян изпадаше в ужас от звука на ниско прелитащите Ф-16! 

# 47
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
 veni9  smile3501 И при нас беше същото.Беба ,милата така се разплака като минаха на пълен форсаж . После питам,"защо минаха на 200 метра над главите ни с пълен форсаж" - "Ами за шоуто, да се накефи публиката" newsm78 #Crazy
 Момичета, в четвъртък и петък уж ще е по-хладно- има ли желаещи за срещи.Глигана нещо не ми се вижда подходящ,че много пече там - ако искате Виената или Муза. Който иска, минавам да го взема- Марианче? Хм, чух че има някаква новина покрай теб? Видях се с едно майче от предишната тема. Нещо не се сещам за ника и името   newsm78, а и не се сетих да питам - дечко се казва Мартин. Има си и голям батко.
  Хубав ден на всички!  bouquet

# 48
  • Мнения: 541
Момичета май е време вече да се похваля, Борко ще става батко. RAVIA предполагам правилно са я информирали, само където не можах да се сетя кой го е направил.

Записах се в темата на февруарки 2008, но нищо чудно пак да съм януарска мама, нали близнаците все бързат да излизат.

Доста тежко ми е / така бях и първия път/ много гадене и мноогооооооо повръщане, даже сега пак се налага да ми включат системи, защото изследванията не са ми от най добрите.

Може би ще се наложи да се върна на работа за около 2 седмици, незнам само как ще изкарам, да ми стискате палци.

Поздрави на всички и дано се видим скоро. Hug

# 49
  • Мнения: 3 342
estrella, това е прекрасна новина! Hug
Много се радвам. Стискам палци неразположенията ти да минат до няколко седмици и да се наслаждаваш изцяло на бременността си.

RAVIA, аз другата седмица може и да успея за среща... Направете някаква уговорка и ще направя всичко възможно да се появя.

# 50
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Марианчеее  Hug Hug Hug Поздравления! Съчувствам ти за тежката бременност, дано да не е цялото време така. Ама не знаех, че са две  Whistling  Лека бременност ти желая и дано не ни забравиш до януари.
 За срещата - когато кажете, ще опитам да съм на линия. Peace

# 51
  • Мнения: 3 342
Ама не знаех, че са две  Whistling 

Ама те две ли са Crazy
Съседите ни имат едно момченце и след това близначета - момченце и момиченце. У тях е винаги весело Joy Когато играят, гледаме да заобикаляме недобре закрепените предмети, защото като нищо ще ни се стоварят на главите от лудницата горе Mr. Green
Марианка, стискам палци всичко да е наред и другата зима да изпиташ двойната радост от малките съкровища  bouquet

# 52
  • Мнения: 4 784
 НА БРЕМЕННАТА МАМА  - ЧЕСТИТО И ОТ МЕН! Стискам палци за лека бременност и раждане!
 Hug
 Peace

# 53
  • Мнения: 648
    Мариянка, вълшебна новина Heart Eyes
Желая ти лека бременност и много радост  bouquet
Ей на това му се вика богатство Flutter

# 54
  • Мнения: 321
[честито estrella   bouquet вече официално.
 ДАНО от тук на татък да ти е по- лека бременността, да излизате на разходки  hug и вече ще чакам да кажеш и пола на малките.  newsm51

# 55
  • в къщи
  • Мнения: 467
А,Марианче,новина сте имали Laughing.И от мен-лека бременност и още по-леко раждане fingerscrossed!Браво на вас,смели хора сте...
Ако има среща тази седмица,ще гледам да дойда.Вечер ще влизам да проверявам,дали сте се уговорили нещо.Чао за сега wavey

# 56
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
kukli4ka, ще ти звънна, ако се уговорим нещо. От утре се захлажда, така че става за обедни срещи! Peace

# 57
  • Мнения: 541
Привет момичета, тези дни бях за малко в болница, че много повръщах, но за сега всичко е добре. Ако има среща и ако  не е много топло и аз ще дойда, нали и сега съм без детето, та поне ще може да се видим.

Ще следя темата за уговорени срещи.

Поздрави на всички!

# 58
  • Мнения: 2 724
Здравейте Димитровградски момичета Grinning. Най- после да открия темичката, с помощта на Еми .На колко време си правите срещите ?Желая на всички приятен ден  Hug

# 59
  • Мнения: 541
Привет и добре дошла aleks !

Срещите си ги правим от това лято, когато намерим удобно време за повечето от мамите.

Защо не пишеш повечко за теб, как се казваш, какво работиш и т.н. Може и снимки да ни изпратиш да разгледаме.

Леле колко съм любопитна.....  Laughing

А Еми коя е , или поне аз не се сещам?

Общи условия

Активация на акаунт