Къде се сменя памперса?

  • 4 909
  • 83
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 234
Е не виждам какво пък толкова ще ви стане, ако някой си смени памперса на детето на съседната пейка в парка. Ето ме, аз го правя  bowuu Изяжте ме сега с парцалите.
В ресторант или кафе ще отида в тоалетната, или навън някъде, но в парка....прекалихте.   #Crazy
 

# 31
  • Мнения: 583
Не казвам, че в парка на съседна пейка е проблем да се смени памперс, особено ако не правиш така, че всички да видят какво е съдържанието на памперса, или оцапаното дупе на бебока. Все пак трябва да се съобразяваме, където и да сме.

# 32
  • Мнения: 1 455
А в хипермаркетите колко пазарувате, че да трябва да се сменя памперс? 
Не съм засичала колко пазарувам,но когато веднъж ми се наложи да сменям памперс,дъщеря ми се изака още в колата и да ти кажа ми беше много по удобно да го сменя във тази стая,отколкото в колата.Все пак малките бебета са непредвидими и си вършат работата по 3-4 пъти на ден.

# 33
  • Мнения: 4 734
 За тези от списващите, които не намират проблем в размахването на насран памперс пред хорските очи предполагам няма да е проблем и да се изакат на обществено място?!

# 34
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
За тези от списващите, които не намират проблем в размахването на насран памперс пред хорските очи предполагам няма да е проблем и да се изакат на обществено място?!

Ох, аз се опитах да съм по-дискретна, ама тиии ooooh!

# 35
  • Мнения: 4 734
За каква дискретност говорим при положение, че темата е омазана отвсякъде ooooh! Айде сега отворки, признайте си  Crossing Arms

# 36
  • Мнения: 4 138
до колкото мога, се съобразявам. естествено не навирам пампата в очите на хората. като се налага, сменям където е най-удобно. пазарувам по 2-3 часа в хипермаркетите, така че се налага смяна. предпочитам хит, има си място за повиване.

# 37
  • Мнения: 234
Хахаа, много загрубя работата. За някои може и да не е проблем, знам ли и аз....явно други имат по-сериозни и задълбочени познания по темата с екскрементите и обществените места.  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 4 734
Нищо не е загрубяло. Умилявам се от вида на голо бебешко дупе, което не означава че ще ми е приятно да понеса гледката на оакано такова. Считам че е въпрос на елементарна култура, тези хигиенни дейности да се извършват ако не на предназначените за това места, то поне на по-закътани.

# 39
  • Мнения: 583
То затова навсякъде можеш да видиш омазани дупета или изхвърлени памперси не където трябва. Оправяйте се, тези с памперсите, и си ги сменяйте където прецените. Ние без памперси няма да говорим.

# 40
  • Мнения: 4 138
aз памперса си го прибирам в торбичка и си го хвърлям в кофа за боклук. както впрочем хартишки от дъвки и цигари, а когато имах куче и кучешките произведения. въпрос на възпитание е според мен и начин на живот. на село, където бях през последните 18 години това е нормалното. виж в софия и в по-големите градове в българия е редно да оставяш боклуците си където ти падне Mr. Greenтака че, какво значение има дали между презервативите, кучешките изпражнения и найлоновите торбички се валят наакани пампи.

# 41
  • Мнения: 4 734
Ааа,уно моменто. Не се пита " Къде хвърляте бомбата? ", а " Пред чии очи я  обезвреждате ? "  Laughing

# 42
  • Мнения: 4 138
сори, грешка в изчисленията Twisted Evil
пусни тема и за това. или допълни, че да е по-комплексно.

# 43
  • Мнения: 4 734
Темата не е моя, Вметчице Laughing Приятно ви забърсване ooooh!

# 44
  • Мнения: 1 250
Не съм майка, но скоро бяхме в заведение с приятели, между които двама с бебе на около 10-11 месеца. По някое време тя подушва най-демонстративно дупето на бебето и казва, че се е наакало и трябва да го смени. Наоколо пълно с хора, зад гърба й също. Не сме в кафене, а в ресторант и всички вечеряха. Най-невъзмутимо смени памперса и прати мъжа да го хвърли в тоалетната на ресторанта. Това пресече всякакъв апетит в мен и в останалите, които Shocked Въпросната двойка много скоро след това си тръгна, все едно дъщеря й не можеше да остане още 10 мин със същия памперс, или като толкова не може, да беше отишла в колата да я смени, пфу!

Общи условия

Активация на акаунт