Къде се сменя памперса?

  • 4 917
  • 83
  •   1
Отговори
# 75
  • Bapнa
  • Мнения: 762
ЕЕЕЕ какво толкова бе ? Повдига ли ви се или какво ? Много важно, че някоя мама, докато си пиела кафето решила да смени памперс на бебо без да се крие по градинки или зад храсти ....

# 76
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
ЕЕЕЕ какво толкова бе ? Повдига ли ви се или какво ? Много важно, че някоя мама, докато си пиела кафето решила да смени памперс на бебо без да се крие по градинки или зад храсти ....
По-лошо, до кофи за боклук  Sick

# 77
  • Мнения: 3 423
Добре, де, като си помисля обаче
за всичките тези мъже, дето виждам,
обърнати гърбом и с лека чупка в кръста
по посока на стената, или дървото пред тях,
и чиито ръце се виждат само до лакътя, щото
държат ципа (дясната) и питона (лявата)...
Дали се свенят майките им, че, минавайки,
поглеждам към децата им и се възмущавам...

# 78
  • Мнения: 1 216
В България си носех една памучна пеленка, която постилам на плота до мивката в тоалетната. Защото повечето заведения са много фешън, мивките не са прости, хиляди левове има хвърлени за дизайн, а няма един прост плот за повиване на бебета.
Ако не, на някоя пейка- сред природата- какво по- хубаво от това да се проветри малко на детето дупето. В Несебър като бяхме, върху руините на една църквица, нямаше хора. Няма да си размотавам детето насрано или да съобразявам цялата си програма с това кога дъщеря ми ще напълни памперса.
А цицата я вадя навсякъде, ама вече порасна и не е толкова интересно и наложително. Joy

И честно казано, това ми е най- малкият проблем- да видя някоя майка да сменя памперса на детето си, пък било и в съседство с мен. Други работи не се траят и вонят трижди повече.

# 79
  • Мнения: 14 654
По-гнусно е куче да да препикае пейката, на която седя или да се издриска точно на 3 см от крака ми. Детските лайна не са ми толкова гадни, друг е въпросът, че не е редно децата да се разголват публично.

# 80
Е, това не е толкова страшно,,,,,,,,,все пак. Аз не бих го направила, но вярно и не ми се е налагало.
Но изпитах ужаса, когато махнахме памперса и уж моя беше свикнал вече да си казва.....но в една градинка, далече от нас, изведнъж дойде при мен и каза "ака ми се"!!!Направо ми прилоша, защото в градинката нямаше тоалетна!!! А нямаше дори и храсти!!! Да не ви разправям, че се изходи на прекрасната трева, всички ме гледаха ужасено/не че там нямаше кучешки.....да,/но детето се свърши работата.Е, почистих работата, но ми беше доста неудобно.

# 81
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
Едно бебешко ( и не само бебешко - даже кучешко) ако вреди на чистотата планетарна мнооого по малко, демек - никак, отколкото фас, дъвка, и най-вече памперс. Така че и акането в градинките съм склонна да приема като необезпокоителна гледка. Иначе съм привърженик на чистите, с течаща топла вода и безплатни тоалетни на всеки предразполагащ къмто дефекиране ъгъл.

# 82
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Да не ви разправям, че се изходи на прекрасната трева, всички ме гледаха ужасено/не че там нямаше кучешки.....да,/но детето се свърши работата.Е, почистих работата, но ми беше доста неудобно.

Принципно, едно лайно може да повлияе единствено добре на прекрасната зелена трева.
Пак принципно, предпочитам да изакам децата си на полянка, все пак не съвсем пред хората, отколкото в опикана, осрана и пълна с мУи тоалетна.

Памперси съм сменяла къде ли не, гърбом към хората, все пак.
И аз, като Лисана се чудя повече на мъжете, които без свян пикаят до колите си по пътя, вместо да направят 5 крачки до близкия храст.
Така де...какъв е смисълът от демонстрацията, след като акцента остава скрит и неоценен от зрителите?

# 83
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

Така де...какъв е смисълът от демонстрацията, след като акцента остава скрит и неоценен от зрителите?

Аз не пропускам да ги оценя с натискане на клаксона Flutter
Обаче оценявам само ония в насрещното, че знам ли тези от моята посока да не тръгнат да си гонят фенката Whistling

Общи условия

Активация на акаунт