Фен-клуб "Проклета снаха"

  • 13 809
  • 145
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 447
Не ги пускайте вкъщи! Пуснеш ли я веднъж няма да си тръгне без бой!  Twisted Evil

Няма такова нещо!Мойта свекърва веднъж не е дошла вкъщи... newsm78 да види сина й къде живее, че може да я помоля да ми помогне за нещо...

# 46
  • Мнения: 104
И аз да се запиша.Бивали да съм такава проклета снахичка,да взема да наравя питка и всички да ядът само питка и да ме хвалят колко е хубава.То бива,бива ,ама такова безобразие ееееееееееееееееее...
    Или да направя кекс и той да вземе да бухне,а на свекървичката да не бухне и че даже и фурната нещо да се повреди и да го поизгори,еееееееееееееееее то бива,бива ама такова безобразие.
    То бива,бива един път ,че и втори ,че и т. н.

# 47
  • Мнения: 550
Онзи ден реших да изляза сама.Да ама свекито спи до обяд!Чудех се дали да не оставя детето на майка ми,но трябваше да се довлечем до другия край на града,мислих мислих и реших:ЩО да си усложнявам живота!Я да вдигна поспаланка.Мисля си и без това все реве ,че не и оставям детето,сега ще има да се хвали,а тя:О,ми за колко време?Кога ще си дойдеш?Ми ти сега къде отиваш?С кой? smile3515Ако беше майка ми нямаше да ми задава въпроси!Щеше да се радва на внука си!
Та такова цвете си имаме ! #Silly

# 48
  • Мнения: 263
Цитат на: mammaPlam в понеделник, 09 юли 2007, 16:34
Не ги пускайте вкъщи! Пуснеш ли я веднъж няма да си тръгне без бой!  Twisted Evil

Няма такова нещо!Мойта свекърва веднъж не е дошла вкъщи... newsm78 да види сина й къде живее, че може да я помоля да ми помогне за нещо...
Ами именно де! Защото не се е престрашила да дойде веднъж! Дойде ли веднъж не само няма да почне да помага, а ще иска сутрин рано да станеш закусчица да и спретнеш!
Е, и аз съм гадна снаха! Дошла свекървището на гости, а аз толкова нагла да съм била, че да си гледам детенце и да не стана овреме сутринта да и спретна закусчица преди да отида на работа! Представяш ли си?! И чак на детегледачката се оплакала (защото това, че е вкъщи не значи, че може да освободим детегледачката!).

# 49
  • Мнения: 447
ммм даааа!!! mammaPlam права си. Аз затова вкъщи не я пускам, не говоря с нея по телефона  и как може да съм такъв темерут да не ме интересува тя как е Laughing

# 50
  • Мнения: 534
Записвам се и си признавам,че съм проклетия  bowuu
дори в момента съм скаран със свекървата,свекъра и цялото им семейство (без мъжа ми).
Случката е следната:
  Живеем в къща с двор,те са в едната част(три стаи с кухня и едната не се използва),ние(аз и мъжа ми) сме само в една стая.
Трябваше да се продаде един парцел,за да построим в двора до нашата стая още две-три стаи с баня,те да се преместят там,
а ние да отидем на тяхното място,обаче парцела така и не се продаде,а ние искаме преди сватбата да си направим ремонт.
Ама не става-и първо че за 8месеца,през които сме сгодени те не намериха пари за сватбата(бяха обещали да поемат половината разходи,а майка ми другата половина) а и на всичкото отгоре,предложих на сестра му да се сменим и ние да отидем в другата част-а тя
тарикатката изпрати майка си(свекървата) след половин час да ми каже че не става.
Така ли  #Cussing out ами тогава вървете на ма***та си-след като са обещали нещо мисля,че трябва да се спазва,
а не в последния момент-мрън,мрън ама то пари за сватба няма.
Като няма-ние ще си направим ремонт и сватба сами,пък вас неискам нито да ви виждам,нито да ви чувам.
И така,това е моята проклетия-от две седмици ги подминавам като че ли не са там,не им говоря,не им обръщам внимание,
нищо че живеем в една къща и мисля,че съм права,не ми пречи и няма да проговоря,докато не се извинят  Crossing Arms

Сори   bouquet,то много дълго стана,ама да докажа,че съм проклета

# 51
  • Мнения: 419
С уговорката, че сега съм любимката на"мама ти свекърва",  ще трябва да си призная че и аз съм от проклетите  bowuu (или по-точно бях).
Та като се събрахме, живеехме в дома на "мама ти свекърва"  Whistling и тя имаше отвратителния гаден долен ужасяващ противен навик да влиза в стаята ни без да чука  #2gunfire #Cussing out #2gunfire #Cussing out. Преброих около 15 такива нарушения  Joy . Та една сутрин, когато заподозрях нарушение №16   newsm78 както се бяхме гушнали сладко-сладко, взех че отметнах завивката (човекът, разбира се, спеше дълбоко) и се изпружихме абсолютно натурално чисто голи и двамата Mr. Green Mr. Green Затворих очи и започнах да чакам.  Flutter Чух отварянето на вратата, няколко безмълвни секунди (явно се е радвала на голите ни тела), след това тихо, ама съвсем тихо затваряне на вратата  Sick и после тишина до обяд  Joy Joy Joy
От тогава "мама ти свекърва" свири с тръбата, когато требва нещо да ни каже. За всеки случай  Joy Joy Joy

# 52
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
 Трябваше да се продаде един парцел,за да построим в двора до нашата стая още две-три стаи с баня,те да се преместят там,
а ние да отидем на тяхното място,пречи и няма да проговоря,докато не се извинят  Crossing Arms
Е от какъв зор хем ще си строите ново, хем ще ходите да се разменяте после и пак да сте в старо, каква е идеята newsm78

# 53
  • Мнения: 25 603
Чух отварянето на вратата, няколко безмълвни секунди (явно се е радвала на голите ни тела), след това тихо, ама съвсем тихо затваряне на вратата  Sick и после тишина до обяд  Joy Joy Joy
От тогава "мама ти свекърва" свири с тръбата, когато требва нещо да ни каже. За всеки случай  Joy Joy Joy

А, стига бе!  Shocked
И не влезе да си завие синчето, дето онази кучка снахата иска да го простуди и разболее?  ooooh!
Каква свекърва е тя тогава???  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 54
  • Мнения: 1 919
Записвам се и си признавам,че съм проклетия  bowuu
дори в момента съм скаран със свекървата,свекъра и цялото им семейство (без мъжа ми).
Случката е следната:
  Живеем в къща с двор,те са в едната част(три стаи с кухня и едната не се използва),ние(аз и мъжа ми) сме само в една стая.
Трябваше да се продаде един парцел,за да построим в двора до нашата стая още две-три стаи с баня,те да се преместят там,
а ние да отидем на тяхното място,обаче парцела така и не се продаде,а ние искаме преди сватбата да си направим ремонт.
Ама не става-и първо че за 8месеца,през които сме сгодени те не намериха пари за сватбата(бяха обещали да поемат половината разходи,а майка ми другата половина) а и на всичкото отгоре,предложих на сестра му да се сменим и ние да отидем в другата част-а тя
тарикатката изпрати майка си(свекървата) след половин час да ми каже че не става.
Така ли  #Cussing out ами тогава вървете на ма***та си-след като са обещали нещо мисля,че трябва да се спазва,
а не в последния момент-мрън,мрън ама то пари за сватба няма.
Като няма-ние ще си направим ремонт и сватба сами,пък вас неискам нито да ви виждам,нито да ви чувам.
И така,това е моята проклетия-от две седмици ги подминавам като че ли не са там,не им говоря,не им обръщам внимание,
нищо че живеем в една къща и мисля,че съм права,не ми пречи и няма да проговоря,докато не се извинят  Crossing Arms

Сори   bouquet,то много дълго стана,ама да докажа,че съм проклета
Каква свекърва. От утре да да я пращащ да работи повече, че да събере за нова къща и за сватба - кво е това не могат да си продадат парцела и няма пари. И таз сестра му да не иска да се завира в една стая с мама и тати за да се разширите малко - пълна егоистка.
Да се изнася на кварира и да си вземе и родителите за да почвате ремонта.

# 55
  • Мнения: 534
Трябваше да се продаде един парцел,за да построим в двора до нашата стая още две-три стаи с баня,те да се преместят там,
а ние да отидем на тяхното място,пречи и няма да проговоря,докато не се извинят  Crossing Arms
Е от какъв зор хем ще си строите ново, хем ще ходите да се разменяте после и пак да сте в старо, каква е идеята newsm78
Идеята е че няма как да се съберем всички в една къща,защото сме:
аз и мъжа ми,майка му и баща му,сестра му с нейния приятел и детето й. Crazy
Затова трябва да се достори отвсякъде,за да стане прилично за живеене място,с повече от три стаи,
но сега като се правят на интересни,вместо да направим две допълнителни стаи за тях и ние да си ремонтираме останалите,
 ще трябва да строим цяла къща  Rolling Eyes
Лошото е че те(майка му и баща му) така са я правили къщата,все едно цял живот ще са си само двамата и
все едно нямат син,който все някога ще се ожени и ще си доведе жена  ooooh!

# 56
  • Мнения: 25 603
Лошото е че те(майка му и баща му) така са я правили къщата,все едно цял живот ще са си само двамата и
все едно нямат син,който все някога ще се ожени и ще си доведе жена  ooooh!

Е, те това не го разбирам и това си е!
С какъв зор хората трябва да строят къща на сина си, че и на жена му? Този син защо не вземе пример от баща си и да си построи сам, ами чака наготово?  newsm78
Докога ще ви кърмят, рожби мамини? Хайде отбивайте се вече и си взимайте живота в ръце, пък ха дано вие построите нещо за децата си, ако и те ще чакат наготово някой ден!  Wink Laughing

# 57
  • Мнения: 1 919
Хайде отбивайте се вече и си взимайте живота в ръце, пък ха дано вие построите нещо за децата си, ако и те ще чакат наготово някой ден!  Wink Laughing
Ами те май са ги отбили вече.

# 58
  • Мнения: 534
Лошото е че те(майка му и баща му) така са я правили къщата,все едно цял живот ще са си само двамата и
все едно нямат син,който все някога ще се ожени и ще си доведе жена  ooooh!

Е, те това не го разбирам и това си е!
С какъв зор хората трябва да строят къща на сина си, че и на жена му? Този син защо не вземе пример от баща си и да си построи сам, ами чака наготово?  newsm78
Докога ще ви кърмят, рожби мамини? Хайде отбивайте се вече и си взимайте живота в ръце, пък ха дано вие построите нещо за децата си, ако и те ще чакат наготово някой ден!  Wink Laughing
Защото те са го възпитали така,че сина си води жената вкъщи и живее там.
След като 30години са му набивали в главата,че е така и че не трябва да се мисли в дългосрочен план,а е най-добре да я карат ден за ден,сега ще си носят последиците  Crossing Arms
Добре поне,че мъжа ми  не се е хванал за полата на мама и все тя да е праваи той се скара с тях,че нямаше да го изтърпя.  Mr. Green
Но ето-да и аз не съм съгласна да ме дундуркат и благодарение на моята проклетия сега ще строим къща и ще правим сватба САМИ.
Става въпрос за самата постъпка,че те 8 месеца откакто сме сгодени не намериха пари за тая сватба,а още в началото се бяхме разбрали разходите да се поделят между родителите.
Е извинявай,но майка ми ме е отгледала сама(нямам баща) и за 21 години(на толкова съм) е успяла сама да събере пари да ми плати половината разходи по сватбата,да ми купи за подарък печка,пералня и хладилник и да ми подари още 1000лева.
А неговите родители (двама) за 30 години какво са направили -освен две деца и една барака с 4 стаи.
И знаят за сватбата,и за уговорката и сега един месец преди това ми казват,че нямат пари,
съжалявам но това няма как да го простя,от елементарно възпитание трябваше поне да ни предупредят да си направим сметка и ние да си намерим пари,а не да сме спокойни и в последния момент да се откажат от направената уговорка.

# 59
  • Мнения: X
Аз до неотдавна бях възпитаната снаха, но вече съм гадно чудовище, на което не му пука за мнението на всезнаещата свеки и се присъединявам към вашето клубче. Станала съм като оса. А най много я дразни, когато не се връзвам и й давам свободно.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт