Зов за помощ до всички мами по света!!!

  • 3 833
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 545
Хелоу Ирка,

ето цени, намерени в белгийски сайт:

6 amp. 600 mg/3 ml (CNK: 0057-422 / CNK-hosp.: 0711-937): ? 8,88 (B)(Af) /
30 amp. 600 mg/3 ml (CNK: 0242-933 / CNK-hosp.: 0711-937): ? 34,17 (B)(Af).

линка

# 31
  • Мнения: 4 150
Алтернатива на Тобрамицин zа фиброzа са
Colistin,Azlocilin,Gentamicin,Ceftazidime,
като пьрвото е най евтино...около 150 евро на месец.

Дьржавата е дльжна да поеме раzноските по лекарството. Peace

# 32
  • В Бургас,край морето!!!
  • Мнения: 136
Има ли възможност,да се закупят с рецепта от Бг (имам предвид Мистаброна)?За Колистина ползваме го,но трябва да редуваме с Тоби 300.Държавата поема само Креона,всичко друго се заплаща с най-голямата отстъпка от10% #Crazy.Ще отсъствам за 5-6 дни,няма да имам нет.Веднага щом се прибера,ще ви пиша.  Поздрави и целувки:   Ирка Grinning Grinning Grinning  bouquet

# 33
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Мила Ирка, къде живееш в Бг? Детето регистрирано ли е в муковисцидозен кабинет? Ако живееш в южна бг, можеш да потърсиш др. Иванчева. Тя се занимава с тези деца от цяла южна БГ, работи в МУ гр. Пловдив, датска клиника, имах й телефоните. Много често клиниката получава помощи , пък и тя самата е упълномощена да изписва такива рецепти ,който "вървят " по каса.

# 34
  • В Бургас,край морето!!!
  • Мнения: 136
Здравей мила  Simple SmileШехи,ние живеем в София и докторите тук,правят всичко възможно да ни помагат,но да не забравяме,че и те си имат началници.Получават се помощи,но не съм чула някой да знае къде са отишли.Можеш ли да ми дадеш някаква информация за докторката от Пловдив?Благодаря ви за вниманието.Поздрави:  Ирка   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт