Официална лятна рокля?

  • 27 555
  • 130
  •   1
Отговори
# 120
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Ако въпроса ти е към мен - не, аз ако кумувам не бих я облякла тази рокля. По-скоро е подходяща за РД, като гост на сватба, ама за кума не мисля.

# 121
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Горгона Meдуза , откъде е тази рокля - много ми хареса! Peace

# 122
  • Мнения: 1 952
Черно на червени рози по-добре ми звучи на мен, и както ти казах ако допълниш с хубави обувки, няма да имаш проблем.
Ако роклята ти е точна, не виждам как ще се чувстваш некомфортно, имам толкова блузи и рокли без презрамки и съвсем не ми падат.
Само един случай имам за една снимка, прегърнах мъжо през врата и от едната страна блузата ми падна, ама слава богу оправих нещата преди да щракнат Simple Smile

# 123
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Горгона Meдуза , откъде е тази рокля - много ми хареса! Peace
Роклята е турска , миналогодишен модел съмнявам се да ги има още

# 124
  • Мнения: 230
Здравейте момичета! И аз имам подобен проблем - кума съм на сватбата на брата на моя приятел. Имам хубава тюркоазена рокля, която щях да облека, но за ужас майка му си е купила адски подобна - като цвят и модел Close Ще се побъркам - не искам да бъда със същата рокля! Моля ви помогнете със съвети!

Хубав ден!

# 125
  • Мнения: 1 317
Купи си друга, по-добре дай някой лев, отколкото да сте с подобни рокли.  Peace

# 126
  • София
  • Мнения: 1 456
Ако имаш възможност си купи друга, иначе и двете ще се чувствате кофти, а тя все пак е майка на младоженеца и няма да остане незабелязана, както и ти  като кума Peace

# 127
  • Мнения: 230
Ами, проблемът е, че аз се убих да търся и няма и няма... Съвет къде да погледна? Благодаря момичета Hug

# 128
  • Мнения: 3 506
Запис. Мислех да пускам нова тема, а то си имало. И аз съм на две сватби другия месец, на едната ще съм кума. А като си помисля, че досега не ми се е налагало да си купувам рокля, тръпки ме побиват от това, което ми предстои...

В тези магазини, за които говорите, дали има дълги рокли? Тук всички модели са късички, а аз искам дължина доста под коляното.

И още един въпрос към "сватбарите" - купихте ли официални тоалети за децата? Откъде и за колко?

# 129
# 130
  • Мнения: 1 259
Черно на червени рози по-добре ми звучи на мен, и както ти казах ако допълниш с хубави обувки, няма да имаш проблем.
Ако роклята ти е точна, не виждам как ще се чувстваш некомфортно, имам толкова блузи и рокли без презрамки и съвсем не ми падат.
Само един случай имам за една снимка, прегърнах мъжо през врата и от едната страна блузата ми падна, ама слава богу оправих нещата преди да щракнат Simple Smile
Peace

Общи условия

Активация на акаунт