На палатка в 4-ти месец от бременността??

  • 2 330
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
...или Юск, не знам къде живееш, аз съм в Пловдив и нашият го взехме именно от там, а ги видях и в Практикер същите на същите цени.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 064
Заминавай и не се май! Аз съм от същата порода, така че те разбирам идеално. Миналата година бях в 5-ти месец на море, единствената разлика е, че сме на каравана от няколко години. Но и да бяхме на палатка, нямаше да се колебая. Дюшекът изолира добре от влагата отдолу, а 4-ти месец е чудесно време - още не ти тежи, и вече не ти се гади (ако ти се е гадило изобщо, че при мен нямаше такива екстри).

Единствено се пази да не слънчасаш!

Лека бременност и приятно изкарване на морето Peace

# 17
  • Мнения: 3 070
ееее, супер сте  Party
май ще се ходи на палатка и това си е! само да уредима дебелия дюшек!  Whistling

# 18
  • Мнения: 1 163
ЗДРАВЕЙ. PartyАз също от както се помня ходя само на палатка,бремена в2 месец,после с бебето на 1г  и 3месеца бремена в същото време с второто в 5 месец.Ходим на Доспат и винаги стоим по 30-35 дни.Немога да си представя друга почивка,там си 24 часа под звездите наричаме го ХОТЕЛ ЗВЕЗДОБРОЙ.На 2.07 2007 заминаваме децата вече са на 8г и6 и половина newsm41

# 19
  • Мнения: 3 070
момичета, почнахме да стягаме такъмите за Градина.. казват, че там било гъч там тая година, но това не ме учудва.. това е най-готиния къмпинг.. надявам се само след като сме взели места на 3-та линия да не ни набутат в гората, че са изместили линиите с три метра!?)!?)!?

# 20
  • Мнения: 580
момичета, почнахме да стягаме такъмите за Градина.. казват, че там било гъч там тая година, но това не ме учудва.. това е най-готиния къмпинг.. надявам се само след като сме взели места на 3-та линия да не ни набутат в гората, че са изместили линиите с три метра!?)!?)!?
Включи се в темата "фенове на къмпинга".Там доста се коментира Градина.
Като гледам добра група от форумски майки ще се заформи  Laughing

# 21
vaobste ne se pritesnjavai,moreto se otrazjava mnogo dobre na bremenostta.az bjah v 6-sti mesec na gradina na karavana i izkarah super.samo izbjagvai silnoto slance.tazi godina pak sme tam Sunglasses

uspeh i leka bremenost Praynig

# 22
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
Е как пък няма да ходиш! Стига да се чувстваш добре и да се пазиш от силно слънце... Аз бях на палатка 4 месец, обаче по Нова година и на 2000 метра, детето се роди аклиматизирано  Grinning. Весело изкарване и хубави емоции!

# 23
v 4 ti mesez i bez debel matrak da trugnes njama problem korem4eto njama da ti pre4i oste e malko az do 9 mesez spah na zemjata i nisto mi njamase

Общи условия

Активация на акаунт