АВГУСТИНЧЕ рита мама бясно, май че взе да му е тяснo!

  • 9 954
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 4 546
то и моя президентски, ама ми е много неудобен. и така ми е разположено бюрото, че почти нямам възможност да се облегна назад  Confused
mari_eta , на туй хоро не се хващам,защото нищо не разбирам,  ама може да ме извикате на обучение как се сменя памперс  Laughing
аз не мога да разбера подуват ли ми се краката, или просто съм напълняла. чехлите направо ми са се впили в краката. то хич не било приятно човек да е пухкав. вече ми се търкат кълките една в друга и както съм се намазала с крем против стрии хич не е приятно. и правя едни малки крачици да намаля триенето...  ooooh! не било лесна работа да имаш наднормено тегло  Confused

# 286
  • Мнения: 11 607
dimianki  няма да се разсърдим ако по-рядко си тук...Все пак искаме ти и Бебо да сте добре.....
 

# 287
  • Мнения: 4 546
и да ви питам - мъжовете ви как реагират на променящата се фигура? моят все ми казва - яж си сега, после ще отслабваш. мда, ама не ме харесва така сега значи  Confused  също не се сеща сам да си сложи ръката на корема или да го погали, даже аз като му я слагам му е досадно. иначе като му кажа - погали Слави, или цункай Слави - послушно изпълнява. ама сам не проявява инициатива. вашите татковци как се държат?

# 288
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Хери, нямаш грижи - много е лесно даже Peace!
А някой да има странични реакций от Магнерич Rolling Eyes?

# 289
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=194237.0

# 290
  • Мнения: 1 554
лелеее за нула време опапках кило и половина 4ереши и едно кило ягодии и ся ми подпира под ребрата Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт