Диета "Японско чудо"- 7 част

  • 19 085
  • 289
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 249
Вместо плодове може да се пие сок от плодове ,но без захар. Успех!!! Аз отслабнах с 4 кг и така застопорих , че нямя мърдане надолу. Нещо ми писна, дано днес да издържа на отчаянието . Днес ми е 9 ден. smile3518

# 271
  • Мнения: 1 488
Здравейте момичета!
Аз вече я приключих мойта едноседмична диета. Не съм особено доволна от резултата. Отслабнах 2.500 кг  badscale
а и не се чувстах добре по време на диетата. Пожелавам ви на вас по-добри резултати и сили да издържите до край!  newsm10

# 272
  • Мнения: 2 961
Запис  Embarassed
Много съжалявам ... знам че на всички им е много омразно това 'запис" (включително и на мен) ама просто няма как да се включа.

# 273
  • Мнения: 453
здравейте секси япончета  Hug Hug Hugаз съм решила да я пробвам за втори път Embarassed. първият не издържах на третия ден Embarassed, защото едва се вдигнах от леглото #Crazy, но сега мисля да я продължа дори да трябва да ме носят на носилка Heart Eyes Mr. Green Crazy. аз първите ми 2 дни(с тях си и останах) свалих 1 кг bowuu. ако така я карам то накрая ще съм -7 кг. хайде дано не сте се отказали. когато сме повечко е по-лесно  bouquet.

# 274
  • Мнения: 67
  bouquet Здравейте,момичета!
Първи ден на диетката съм.Стартирам 62 кг.Ще се включвам с резултати  Grinning.Пазила съм диетата преди години и имах страхотен резултат!
 Успех на всички! Peace

# 275
  • Мнения: 523
Здравейте има ли японки ,които още спазват диетката ,защото аз мисля от утре да я почвам!
Ако има пишете да се подкрепяме взаимно?!  bouquet

# 276
  • Мнения: 321
С теб съм да знаеш!
Нещо много я проточих тази диета,не мога да й се реша кога да я направя като хората #2gunfire
Днес не-утре ще е и така до безкрай.........

# 277
  • Мнения: 67
...много я проточих тази диета,не мога да й се реша кога да я направя като хората... babydust7
Ох,и аз така. doh ...а само да знаете какви чудесни резултати дава! babydust7

# 278
  • Мнения: 29
Здравейте момичета,

Мисля от утре да започна Японското чудо. Спазвала съм преди 4 години тази диета и свалих 7 кг. за седмица. Каза ми я една приятелка, която след раждане е свалила 13 кг. с тази диета. Зная, че има страхотен ефект, но все не мога да я изкарам до край. Най-много 4 дни издържам.
Сега съм решила твърдо да обявя война на излишните килограми. Ако има някоя от вас, която спазва тази диета, моля нека да пише, за да се подкрепяме взаимно.

# 279
  • Мнения: 3 461
Мартина, и аз съм с теб от утре, две седмици минимум, за да хвана последния влак. Simple Smile

# 280
  • Мнения: 321
Какво става момичета?Издържате ли? Peace
Аз малко прегреших,но от утре съм стриктна :: Flutter
Няма да се предавам.........

# 281
  • Мнения: 67
  bouquetЕ,момичета,добро утро!  bouquet
 kaffeetrmker_2 Хайде на кафетата Coffee Coffee Coffee ,че за закуска друго не се полага!Чак на обед  easter ...Аз миналата седмица оплесках диетата още на втория ден smile3538Стискам палци на всички тази седмица да успеят! fingerscrossed!
Хайде,че няма време,нали ще ходим на плаж все пак! yesyes

# 282
  • Пловдив
  • Мнения: 512
A става ли за кърмачки тази диета?

# 283
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
имали мами, които правят японката  и да тренират едновременно? много искам да ми кажат, успяват ли да съвместят без  проблеми двете неща, издържат ли на тренорвките, какво вземат, ако не устоят и им прималее, абе такива неща, конкретно свързани със съвместяването ,за да не се губи резултата! аз днес по4нах за пореден път, но ми е гладно ,а ме 4ака тренировка ! newsm78 newsm78

# 284
  • Мнения: 3 461
Марси, най-добре да спреш тренировките за една седмица, защото ще патлясаш на две яйца. Mr. Green Не ми казвай, че си толкова пристрастена към спорта, че да не направиш пауза. И хайде да я почваме от утре, защото аз трупам още, вместо да отслабвам. Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт