Колко сте близки с половинката си?

  • 3 392
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 323
Няма човек, с който да споделям всичко. Просто не изпитвам никаква необходимост да има някой, който "ме познава до мозъка на костите ми" и др. такива. Това по-скоро би ме притеснило.

И аз съм така.

Не мисля, че трябва всичко да се знае, всичко да се споделя с другия, да му се разказва вечер всичко, къде, какво, що. Не е здравословно.

На същото мнение съм. Peace

# 46
  • Мнения: 1 910
Мъжа ми - най-близкия ми човек в момента. Поне аз споделям с него почти всичко.
Във всеки случай поговорката, че мъжа трябва да те познава от кръста/шията на долу ми тъпее и то много. Направо ми е противна Sick  Равносилна на някакво поощрение да си останеш чужд с човек, който трябва да ти е уж най-близък. Аз си имам глава на раменете и мога да преценя, къде са границите. Явно все пак зависи от хората, които стоят един срещу друг.  

# 47
  • Мнения: 1 426
Почти всичко не е всичко.
Надали има някой, който се чувства комфортно докато пише писмо, друг някой - който и да е - да го гледа в ръцете и да му наднича през рамото.
Освен това може да сте много близки - и пак да оставяте някоя мисъл за себе си.
А и душата има нужда от поне мъничко местенце за усамотяване...

# 48
  • Мнения: 1 446
Много сме близки. Свикнала съм като се прибера вечер да сядаме, да си говорим, да споделяме. Обичам го, а това включва пълен пакет.

# 49
  • София
  • Мнения: 4 966
И ние сме си много близки.
Но пък ми харесва. Wink

# 50
  • Мнения: 9 865
Толкова сме си близки, че си плюем в устите дет' има една дума.
Ах, че гнусно. То близост, близост, ама чак пък толкова.

# 51
  • Мнения: 2 039
Много сме близки,говорим за всичко,няма теми табу.Прекарваме си чудесно заедно  Heart Eyes
Но,...понякога съжалявам,че му казвам всичко,иска ми се да съм малко по-загадъчна  Confused

# 52
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Много сме близки,говорим за всичко,няма теми табу.Прекарваме си чудесно заедно  Heart Eyes
Но,...понякога съжалявам,че му казвам всичко,иска ми се да съм малко по-загадъчна  Confused
и аз така ,но винаги съм нетърпелива да му споделя каквото и да е.

# 53
  • Мнения: 1 446
Много сме близки,говорим за всичко,няма теми табу.Прекарваме си чудесно заедно  Heart Eyes
Но,...понякога съжалявам,че му казвам всичко,иска ми се да съм малко по-загадъчна  Confused

И аз така, ще ми се да не съм толкова открита. Ама какво да направя като каквото ми мине през главата, веднага ми е на устата!

# 54
  • Мнения: 191
Близки сме но се научих, че не всичко трябва да се казва.На мен нещо ми харесва а на него не чак толкова и спора е готов.

# 55
  • Мнения: 1 350
Не сме близки! Той не ще! Не ме признава.....

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 260
Не всичко. И по-добре.
Няма нужда да си знаем "интимните детайли"...
Peace и аз така мисля!

# 57
  • София
  • Мнения: 2 105
Много близки сме, нямам по-близък човек от него - споделяме абсолютно всичко и ни  е хубаво дори, когато просто си седим и мълчим

 hug

# 58
  • Мнения: 2 631
Няма точно определяне на близостта между двама души... Това зависи от хармонията на характерите и чувствата помежду им.
Обичаме се и се уважаваме, гъза си на друг няма да покаже никога.... И сам няма да купи нищо никога... Дори дрехите си!
Ама сума ти време не можа да запомни, че ориза го ям студен  Close
Не си казваме всичко и това поддържа интереса донякъде...
Иначе се познаваме от деца  Peace

# 59
знае това ,което преценя, че трябва да знае,но толкова сме си ясни вече , че  не е нужно много да говорим

Общи условия

Активация на акаунт