Плодове и чай с мед - 11 част

  • 13 316
  • 366
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 890
Ехоооо не допих целия фреш. Остана половината и в момента ми се повръща много. Ноооо най-накрая яхнах белия кон  Joy  Joy  Joy Може да ми се повръща, но се чувствам толкова добре сега, че си заслужава. Да знаете за който питаше средство срещу нередовен стомах - ФРЕШ ОТ ЧЕРВЕНО ЦВЕКЛО  #Crazy  #Crazy  ooooh! Гадост голяма, но помага невероятно. Дали фрешът подейства наистина така бързо? Мислих, че ще трябва да минат поне час - два...
Миранди благодаря още веднъж.   bouquet Вече ще качвам снимки и тук  Hug

# 346
здравейте на всички! вчера успях, днес ми е втори ден, но ми гадно - гладна съм. успех на всички!

# 347
  • Мнения: 3 640
..............................
Sun ти кой ден си,и на теб желая прекрасен и усмихнат ден
.............................
rosi atanasova, знаех си, че забравям някого тази сутрин. Извинявай, миличка!  Praynig   bouquet
Аз не спазвам режим в момента. Преди около 2 седмици направих един кратък курс 3 дни плодове с чай и мед + 3 дни захранване, като спазвах точно и часовете и грамажа. За този период свалих 3 кг, от които си бях върнала 1, но после с лунната диета (за 24 часа) го свалих отново. После варираше малко, но сега без никаква диета съм го свалила, че и половинка под него. Само се ограничавам предимно от сладко, мазно, хляб, алкохол и газирано. И спортувам по малко. Това е. Ще се включа скоро отново за още един кратък курс (може 5+5 или най-много 10+10).
Успех със захранването - на мен то ми беше по-тежко от плодуването, дано при теб не е така и да издържиш без проблеми до края. Постигнала си страхотен резултат до момента.  Hug

# 348
  • Мнения: 3 640
здравейте на всички! вчера успях, днес ми е втори ден, но ми гадно - гладна съм. успех на всички!
Здравей, zara123_456Flowers Bouquet
Поздравления за успешно издържания първи ден! Той е най-труден. Кураж! Утре вече ще ти е по-леко и гладът би трябвало да премине. Пиши тук по-често, ще видиш, че ще ти помогне. Всички тук са прекрасни момичета и подкрепата им е незаменима.  Hug

# 349
  • Мнения: 1 092
Миранди, днес съм на чай и плодове,но в това топло време  Nature Sunny нещо пропускам чая.Сутринта си направих една дълга разходка:1stroller: и реших това да ми е фитнеса за днес  Embarassed
иначе от вчера съм -1кг Simple Smile

# 350
  • Мнения: 331
Хей момичета - вие не спите ли?  newsm78 Като гледам сте писали цяла нощ - толкова ли сте гладни?  Joy

zara123_456 не знам дали първият ден е най-труден, но поне на третия вече не ти се яде. Да си призная първите дни не спазвам точно часовите интервали, защото знам, че вечерта от нерви ли от какво ли  newsm78 ми се отваря вълчи апетит и затова съм си оставила част от плодовете за тогава - така че ако искаш пробвай - по-малки порции плодове и чай на по-малки интервали - трябва да се спазва само интервал от минимум 30 мин. между чая и плодовете. Може и да приемеш по-голямо количество плодове - до 2кг., като постепенно с дните го намалиш до 1кг. (а някои даже приемат и по-малко)

rosi atanasovaзащо не разнообразиш черешите с вишни (малко са кисели но какво пък), аз изтървах вкусните череши и сега каквото намеря на пазара - но пък така се ядат по-малко плодове.

Днес се замерих на кантара в аптеката (не успях вчера, като стартова позиция), на ден 10 отново. Няма да казвам числата, защото пътуването се е отразила страшно, но се надявам до 5-я ден да се върна в релси и да продължа нататък.

pipy - чай с лед, или сокът от един лимон, мед - 1с.л. (ако искаш и повече - на вкус) и 1 литър студена вода - днес това е моят чай. Ха наздраве.

# 351
  • Мнения: 11
Didkapitka и аз като теб имах сърцебиене и то на няколко пъти през различни дни от плодуването, но ми минаваше като си хапвах лъжичка мед както ти е писала и MechoPuh. Аз това сърцебиене го отдавам на изчистващия процес  по време на плодуването. Просто си почивай повече без излишно да се напрягаш.
Далал за WC - то аз си хапвам киви и ми действа.
Миранди моят случай е като Далал. Висока съм 157 и тежах около 52 кг преди плодуването. Нормалните ми кг винаги са ми били около 45 кг. След хормонални инжекции  започнах да качвам и така до 52 кг. Правех постоянни опити да ограничавам храната, а отделно се движех много, предимно ходене пиша. Да, ама резултат нямаше.
Сега мисля, че съм си на моите си килограми, казвам мисля защото си изхвърлих кантара малко преди да започна диетата. За сега се чувствам добре и с повече съмочувствие. Надявам се и със здравето да съм по-добре. Иначе след месец, два пак мисля да направя плодуване.

# 352
  • Мнения: 331
Chantal, не съм лекар но съм чувала, че кората на главният мозък и сърдечният мускул се хранят с чиста глюкоза, така че най-бързо и качествено нахранване на тези органи се постига с лъжичка мед. А ми се струва, че по-време на плодуването сърцето има доста работа - нали по кръвта се пренасят отпадъците от клетките до отделителната система - много боклук - много работа. Е в плодовете има плодова захар но явно понякога не е достатъчна - така че наистина 1 лъжичка мед може да оправи нещата.

# 353
  • Мнения: 11
Nadya K, това че сърдечният мускул и главният мозък се хранят с глюкоза не го знаех   Rolling Eyes, а е много полезно да се знае. Благодаря за което  Hug

# 354
  • Мнения: 1 092
pipy - чай с лед, или сокът от един лимон, мед - 1с.л. (ако искаш и повече - на вкус) и 1 литър студена вода - днес това е моят чай. Ха наздраве.

Благодаря ти идеята, Nadya K bouquetно вече като си помисля за течностиииии #Crazy в корема ми се плиска цял океан wflag

# 355
благодаря ви момичета, много сте мили всичките  bouquet

# 356
  • София
  • Мнения: 2 063
Здравейте, плодчета.

Напредвам бавно но славно с диничка Peace

Утре ще докладвам окончателните резултати.

Близо съм до целта! Hug

# 357
  • Мнения: 205
  Здравейте, милички...уффф, цял ден нямах нет и сега ви чета ли чета...поздравявам всички, които са отвоювали още един прекрасен ден на плодове...малко се чувствам уморена, ама то сигурно е и от голямата разходка, която направих днес...иначе, ми е ден 4...за килограмите ще докладвам чак на края...не искам и да виждам кантара около себе си...за съжаление от огледалото не можах да се отърва заради домашните Laughingможе би съм пропуснала  нечии килограми, а ми е интересно дали има някой, който има да сваля доста, примерно да е над 90...ами засега това е от мен...много поздрави и целувки на всички... Heart Eyes

# 358
  • Мнения: 165
 Hugздравейте днес! бързам /май както винаги/ и само минах да видя как сте
искам безкрайно да ви благодаря за ръцете , които ми подадохте-вие сте истински приятелки Hug искам да ви кажа хиляди неща но не ми стига времето...
днес съм малко по-добре-реших да сменя черешите с диня ,защото вече самата мисъл за череши ми е противна..а толкова обичах черешки... Sad и реших да ям колкото ми се яде ,но само плодове-да не се ограничавам на килограм дневно и да довърша трите дни които ми остават...та днес съм на една почти цяла диня
пожелавам лека нощ на всички! Sunglasses

# 359
  • Мнения: 1 092
дали има някой, който има да сваля доста, примерно да е над 90...

Аз имам да свалям 20кг, Embarassedбях 98кг , Sadа сега съм 85кг.заветната ми цел е доста далече за съжаление

Общи условия

Активация на акаунт