Билети за кой е по- по- най ?

  • 4 436
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 128
Чак сега видях темата, но за съжаление приключихме снимките за този сезон на 27 май-тогава бяха последните записи на "Кой е по-по-най"! Следващите снимки на предаването са насрочени за 15 и 16 септември от 10:30 и 12:30 ч. По принцип се закупуват билети от НДК или на място, а информацията, че има снимки в началото на юни и входа е свободен се отнася за "Горчиво" не за "Кой е по-по-най"! надявам се да съм била полезна.

# 16
  • София
  • Мнения: 9 488
Е, 'ма това било Ивето от предаването на Къци с колелото на късмета от едно време...
Сега по снимката съвсем се досетих...

# 17
  • Мнения: 3 457
Чак сега видях темата, но за съжаление приключихме снимките за този сезон на 27 май-тогава бяха последните записи на "Кой е по-по-най"! Следващите снимки на предаването са насрочени за 15 и 16 септември от 10:30 и 12:30 ч. По принцип се закупуват билети от НДК или на място, а информацията, че има снимки в началото на юни и входа е свободен се отнася за "Горчиво" не за "Кой е по-по-най"! надявам се да съм била полезна.
о да супер ,много ти благодаря-тъкмо каката се настрои да идва за 1 юни е сега ще е за 1 септември  Peace  bouquet

# 18
  • Мнения: 3 457
Здравейте ,отново -аз пак да питам дали ще има запис на предаването на 27.10  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт