Юни месец се задава, на мама радост обещава!

  • 16 204
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 245
M_mm, къде си Simple Smile?
Може ли нова тема да пуснеш?

Ycu,  я да е отчетеш и ти тази вечер Laughing

Честито на deni_k, да ти е жива и здрава дъщеричката  bouquet

Леле, ми ние малко останахме неродилите, както нямаше много бебенца, изведнъж всички родиха, останахме малко до края - от тези, дето пишат активно имам предвид.

Хайде, лека вечер на всички мами  bouquet

# 286
  • Мнения: 724

Леле, ми ние малко останахме неродилите, както нямаше много бебенца, изведнъж всички родиха, останахме малко до края - от тези, дето пишат активно имам предвид.


Не бих казала че сме останали малко неродилите и нащо време ще дойде Hug

# 287
  • Мнения: 245
Antoniast, и твоя термин ли е на 19.06?
Понеже гледам, че лентичките ни едни и същи - 38 седмица, остават 14 дни?

# 288
  • София, под Карлсон
  • Мнения: 638
Още една неродила на хоризонта Grinning
Честито на Кики29  bouquet
Чудесно е, че Маслинка е отново сред нас  bouquet
За Шоши не знам какво да кажа- свалям ти шапка Simple Smile
Цвети, на теб силно ти стискам палци всичко да мине по мед и масло, така че живот и здраве пак да се засичаме вече с бебешорите на лекциите Praynig
А сега да се похваля- днес след лекцията на "9 месеца" право в новия апартамент, където строени ме чакаха един куп бебешки дрешки, пеленки, чаршафки и подобни... Най- старателно ги изгладих, сгънах и прибрах, така че вече съм на едни 80% готова за посрещането на малкия човек. Казвам 80%, защото прецених, че някои неща ще купувам в последствие.
Признавам, че гладих на почивки, защото Бебешора вече е доста ниско и много тежи, но работата е свършена. Ей, голям кеф ми беше Laughing На връщане обаче се скапах в гнусното софийско задръстване и едва преди час се прибрах като парцал. Дане да не ни се налага да тичаме към болниците в пиковите часове, защото като нищо ще родим в колите си #Crazy
Май се отнесох в писане, лека вечер на всички и стискам палци Praynig

# 289
  • Мнения: 724
Antoniast, и твоя термин ли е на 19.06?
Понеже гледам, че лентичките ни едни и същи - 38 седмица, остават 14 дни?

не на 14-ти ми е термина но аз нещо все не мога да се оправя........
Blues ти се отчитай по често че с тази паднала тапа и паднал корем те мислим Heart Eyes
айде момичета лека нощ

# 290
  • София
  • Мнения: 1 635
Честито на Дени и Кики29!

Момичета, съжалявам, но провайдера ми има някакви проблеми и от 16 до 22 днес нямах нет, а вчера пък целия ден нямаше, чак привечер го оправиха.

Пуснах новата тема, заимствах от пожеланията на Лалето, но не съм по римите, така че приемам идеи.

Днес си взех последните иследвания на кръв, и разни секрети. Всичко е наред освен хемоглобина, но и той върви към нормализиране. Утре ще мина да си взема последните документи за да съм готова за болницата, когато бебенцето реши, че му е време.

Чао от мен и лека нощ. Ако утре ме няма - просто нямам интернет.

Общи условия

Активация на акаунт