3-годишни момиченца с прашки?

  • 12 597
  • 130
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 5 468
Станала си свидетел на две изкуфяли патки.  #Cussing out

# 121
  • София
  • Мнения: 6 477
Знаех, че сме изостанали...брееех сега къде да намеря гащи-прашки, а и вече сме почти на 3 и половина?  newsm78:35: Joy Joy
Не е истина...ама и аз съм чувала за детски гащи-прашки...само че моята дъщеря пощръклява като й влезнат гащите в дупето, какво остава да носи прашки? Най-често с нея се шегуваме така - правя й гащите "на прашки" и тя ги оправя и се боричкаме....
Но и на мен някак децата с прашки ми звучи извратено...а после педофилите виновни....то май  процесът е двупосочен - деца-жени със съблазняващи дрехи и ненормалници-педофили, които лесно се палят от такива неща! Не Naughty за сега керка ми няма да е с прашки...когато добие вид и форма на пубер и започне да се закача със съученици - тогава ще му мислим за прашките...въпреки, че аз лично не съм им побитател!

# 122
  • Мнения: 1 230
Това за педофилията нарочно го премълчах, обаче явно една и съща муха ни жужи на всички  smile3517

# 123
  • Мнения: 323
И аз съм майка на момче, но имам приятелки с момичета на възраста на сина ми /8 години/, но дъщерите им не носят прашки. Но моето мнение е, че са много малки за такъв тип бельо  Thinking
Аз съм на същото мнение,прекалено са малки.Подкрепям те  newsm10

# 124
  • Мнения: 865
Спомних си следният случай.За миналия рожден ден на Дея нейна приятелка от класа и подари чантичка на Winx ,а вътре (да не е празна чантичката все пак).....прашчици,бели дантеленки.Явно въпросната девойка носи и решили с майката да зарадват и моето чадо.Еее изхвърлих ги!Обеснявала съм на Дея надълго и широко още преди този случай защо децата НЕ носят прашки!Обаче докога са деца ,и от кога могат да носят подобно бельо незнам newsm78

# 125
  • В офиса
  • Мнения: 4 019

Темата за прашките не ми е интересна. За сега моята дъщеря нито иска, нито ще носи прашки.
Но това горното не го разбрах. Изхвърлила си подарък на детето?  Rolling Eyes Не бих посмяла даже да е на 1 годинка и нищо да не разбира. Недоумявам какво си обяснила на дъщеря си и тя как го е приела. Поне нещо купи ли й в замяна?

# 126
  • Мнения: 1 877
Аз до ден днешен нося дълбоки гащи и дори и да имах момиченца,нямаше от толкова малки да ги уча да носят "прашки".Струва ми се нехигиенично и дори нездравословно

# 127
  • Мнения: 865
пълно безумие #Cussing out

# 128
Преди дъщерите ми да навършат поне 13 не смятам да и купя прашки.За мен това бельо изобщо не е предназначено за малки деца и слагането му на такива е меко казано нелепо

# 129
  • София
  • Мнения: 1 105
Много бях учудена, когато купувайки бельо за моето дете (момче е), във витрината видях прашки за момиченца. Това беше преди 1-2 години. Направо се изумих, вярвайте ми. За това няма да коментирам желанието на майките, които авторката на темата е чула, ама хич няма да коментирам!

# 130

Общи условия

Активация на акаунт