Плащане на изследванията редно ли е

  • 2 231
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 617
Аз самоо си заплатих последния видеозон, понеже вече два пъти бях гледана и нямах повече лимит. В деветия месец го накарах да ме види пак, защото не беше ме гледал от 5 месец.Това беше за мое успокоение. Mr. Green

# 31
  • Мнения: 1 919
 Thinking добре че си решила да я сменяш... #2gunfire

# 32
  • Мнения: 5 362
Добре си постъпила  Peace

# 33
  • Мнения: 2 587
Не е редно и много добре си решила да я смениш.
Леко бременеене!

# 34
  • Мнения: 288
Мисля,че съм уточнила- бременните и децата, затова казвам гинеколог и педиатър.За никакви изследвания не се плаща

# 35
  • Мнения: 2 069
А цитонамаската плаща ли се защото на мен ми взеха 5 лв  newsm78

# 36
  • Мнения: 9 973
Не е редно да плащаш.

Божеееее,и аз преживях подобен кошмар!Това трябва да спре!Защо злоупотребяват с бременните и въобще с болните?? newsm78

# 37
  • Мнения: 288
А цитонамаската плаща ли се защото на мен ми взеха 5 лв  newsm78
Не би тябвало да ти взимат,аз сега не съм бременна и си платих единствено такса 1.80

# 38
  • Велико Търново
  • Мнения: 269
Ами ако бременна отиде при друг специалист - например на кожен лекар или ортопед без направление от личния лекар пак ли не трябва да плаща?!

# 39
  • Мнения: 1 233
И аз мисля, че не е редно да плащаш. Naughty

# 40
  • Мнения: 288
Ами ако бременна отиде при друг специалист - например на кожен лекар или ортопед без направление от личния лекар пак ли не трябва да плаща?!
Никъде,ако искаш и в болница може да идеш

# 41
  • Мнения: 2 069
Ами ако бременна отиде при друг специалист - например на кожен лекар или ортопед без направление от личния лекар пак ли не трябва да плаща?!
Ако е без направление тогава се плаща. Можеш да вземеш направление и от гинеколога

Общи условия

Активация на акаунт