Моля за помощ!Това нормално ли е?

  • 1 583
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 520
И аз бях така, нямаше проблем  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 1 230
В началото много ме боляха, повече отколкото при цикъл. После спряха по някое време. Големината се промени малко, не се мажех с нищо, но към края на 7ми месец изведнъж нараснаха и леко се нацепиха. А пък зърната ми така и не си промениха цвета и големината.

# 17
  • София
  • Мнения: 248
Мен също не са ме болели гърдите и при двете бременности. Не мисля, че е повод за притеснение. Пожелавам ти лека бременност и успешно раждане на здраво бебче!

# 18
  • Мнения: 521
Нормално е не се шашкай излишно това е много по вредно все пак колкото по малко те болят гърдите все пак по добре в смисал че няма да те боли мен ме боляха до 10 г.с. и после ми минаха спокойно   bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 1 423
За цялата си бременност не съм повърнала нито веднъж, нито са ме болели гърдите, нито пък съм почуствала какъвто и да е дискомфорт. Наслаждавай се на състоянието си.
И аз така.  Peace
Не се притеснявай, всичко ще бъде наред. Успешна бременност и леко раждане!  Hug

# 20
  • Мнения: 2 723
При всеки е различно, но ако се притесняваш - иди при гинеколога си, аз тичах всяка седмица, докато бебето не започна да рита, та да знам, че всичко е наред Embarassed

# 21
  • Мнения: 55
И аз така се шашках. Отначало много ме боляха гърдите, после изведнъж спряха да ме болят. Само дето оттогава много пъти пак са ме боляли и пак са спирали...Май си е нормално и зависи от хормоните  Peace

# 22
  • Мнения: 1 098
Аз имах периоди- ту ме боляха много гърдите, ту пък не- спокойно, щом ехографът е показал, че всичко е наред, значи е така Peace

# 23
  • Bapнa
  • Мнения: 762
На мен в началото  много ми пораснаха гърдите и адски боляха, но после спря всякаква болка и напрежение ... И коластра не ми е текла, чак 2 дни след като родих тръгна малко

# 24
  • Мнения: 617
Честита бременост! Мисля, че е нормално, не се притеснявай. При мен гърдите бяха болезни до края на 4 месец. Но всички е различно! Simple Smile

# 25
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Ами знам ли мене си ме боляха през цялата бременност,но при всеки е различно,консултирай се за всеки случай и с друг доктор!

# 26
  • Мнения: 875
За цялата си бременност не съм повърнала нито веднъж, нито са ме болели гърдите, нито пък съм почуствала какъвто и да е дискомфорт. Наслаждавай се на състоянието си.

и аз така  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 928
И аз не съм осещала напрежение в гърдите. Не се притеснявай!
Леко бременеене  Peace

Общи условия

Активация на акаунт